Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Analiza video forumowiczów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim wygodził

Kameraman ustala termin i stok.

Kto da radę i ma ochotę przyjeżdża.

I wtedy wszystko gra.

A takie dogadywanie się,że:

-ja tu to bym przyjechał a tam to nie,bo ...

-wtedy to będę tam a tam,trzeba więc przesunąć termin

-etc,etc

...nie przyniesie żadnego skutku.

-----------------------------------------------

Jeśli mnie puści termin to "poświęcę" się i chętnie będę jeździł za Wami z tyłu.:stupid:

Z tym czymś co to się przyczepia do kasku.

Edytowane przez MB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

"skameruję"

Wygląda na to, że zabiorę statyw, ustawię kamerę i sam siebie będę filmował... :applause:

Ach to tak!!!

Nas chcesz kamerować, a sam siebie filmować, ok....

Moje stanowisko jest takie, na kamerowanie mnie nie ma mojej zgody i akceptacji, ale na filmowanie i owszem:rolleyes::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sen, iż pewnego dnia forumowicze Skionline powstaną...

...powstaną na wezwanie JC aby żyć wedle prawdziwego znaczenia swego credo: „kochamy narciarstwo i nasze forum”.

Miałem sen, że pewnego dnia na białych wzgórzach Pilska dawni Skionlinowi koledzy i nowi będą mogli zasiąść razem przy braterskim stole, bez podziałów na moderatorów i zwykłych uczestników forum.

Miałem sen, iż pewnego dnia moi wszyscy forumowi koledzy będą wspólnie pić piwo, biesiadować, śmiać się ze wspólnych dowcipów, a wspólnota tych ludzi nie będzie osądzać i drwić na podstawie tego o czym pisze pod błękitnym szyldem, ale na podstawie tego, jacy są.

Miałem sen, że każdy dostanie forumowe gadżety, a niektórzy z nas wygrają nawet jakieś nagrody uczestnicząc w konkursach…

Miałem sen, że każdy potem zobaczy się w Skionline.TV nagrany ręką „Wszechmocnego”…

Miałem sen, że cały kraj o tym usłyszy i zechce do nas dołączyć, do naszej Wspólnoty…

…w imię jedynej Miłości...

Miłości do nart.

Miałem sen, że Skionline wzbije się ponad konkurencję i będzie portalem i forum numer jeden w Polsce…

Miałem taki sen…

PS. Źródłem i inspiracją powyższych słów Martin Luther King.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sen, iż pewnego dnia forumowicze Skionline powstaną...

...powstaną na wezwanie JC aby żyć wedle prawdziwego znaczenia swego credo: „kochamy narciarstwo i nasze forum”.

Miałem sen, że pewnego dnia na białych wzgórzach Pilska dawni Skionlinowi koledzy i nowi będą mogli zasiąść razem przy braterskim stole, bez podziałów na moderatorów i zwykłych uczestników forum.

Miałem sen, iż pewnego dnia moi wszyscy forumowi koledzy będą wspólnie pić piwo, biesiadować, śmiać się ze wspólnych dowcipów, a wspólnota tych ludzi nie będzie osądzać i drwić na podstawie tego o czym pisze pod błękitnym szyldem, ale na podstawie tego, jacy są.

Miałem sen, że każdy dostanie forumowe gadżety, a niektórzy z nas wygrają nawet jakieś nagrody uczestnicząc w konkursach…

Miałem sen, że każdy potem zobaczy się w Skionline.TV nagrany ręką „Wszechmocnego”…

Miałem sen, że cały kraj o tym usłyszy i zechce do nas dołączyć, do naszej Wspólnoty…

…w imię jedynej Miłości...

Miłości do nart.

Miałem sen, że Skionline wzbije się ponad konkurencję i będzie portalem i forum numer jeden w Polsce…

Miałem taki sen…

PS. Źródłem i inspiracją powyższych słów Martin Luther King.

Ale przyjedziesz na kamerowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sen, iż pewnego dnia forumowicze Skionline powstaną...

...powstaną na wezwanie JC aby żyć wedle prawdziwego znaczenia swego credo:......................

Luther King.

Chyba za długo czekaliśmy na wezwanie. A niech to: mówię za siebie, ja za długo czekałem na wezwanie. Od WZFu na Grunikach, które było super imprezą z dużą ilością osób zaangażowanych w rozmowy na forum, z jedzeniem, grillem, jeżdżeniem, giftami od JC (naklejki,naszywki) i ATMOSFERĄ. Pamiętacie spotkanie w Witowie? Ch*&% nie górka a ile osób przyjechało?

I ile razy wspominaliśmy o podobnym spotkaniu (zaproszenie na Nosal było jednak innego typu), powstaniu braci skionline, tak samo jak o koszulkach i innych pierdołach, temat umierał śmiercią naturalną. To moje prywatne odczucia. Życzę Wam udanego kamerowania, chętnie obejrzę filmy i uwagi do nich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za długo czekaliśmy na wezwanie. A niech to: mówię za siebie, ja za długo czekałem na wezwanie. Od WZFu na Grunikach, które było super imprezą z dużą ilością osób zaangażowanych w rozmowy na forum, z jedzeniem, grillem, jeżdżeniem, giftami od JC (naklejki,naszywki) i ATMOSFERĄ. Pamiętacie spotkanie w Witowie? Ch*&% nie górka a ile osób przyjechało?

I ile razy wspominaliśmy o podobnym spotkaniu (zaproszenie na Nosal było jednak innego typu), powstaniu braci skionline, tak samo jak o koszulkach i innych pierdołach, temat umierał śmiercią naturalną. To moje prywatne odczucia. Życzę Wam udanego kamerowania, chętnie obejrzę filmy i uwagi do nich.

mysiek

wszystko pamiętam(y)

bądźmy dobrej myśli

być może nie będzie tutaj miało zastosowania - cseske porzekadlo,...

" to se uż nevrati "

wszystko ewoluuje

niestety najczęściej w tę gorszą stronę

obserwuję ,że kiedyś byliśmy bardziej spontaniczni (ogólnie jako społeczeństwo)

dzisiaj też już wydzwaniamy wpierw zanim kogoś odwiedzimy,kiedyś tego nie było

ale ja jestem dobrej myśli

trzeba tylko ograniczyć żądania (pragnienia),gadżetów,nagród tej całej oprawy :cool::

niby kto miałby to kompleksowo zorganizować?

kto wie ile osób przyjedzie? jak będą się czuły osoby dla których zabrakłoby najmniejszego gadżetu?(bo przyjechały 2 osoby więcej)

skąd wziąć na to środki?

warto byłoby docenić sam fakt spotkania się i wspólnego "nartowania" i "kamerowania" (co najważniejsze):laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analiza video forumowiczów

Mysiauka rozumiem.

Może nie odchodźmy od tematu.

Ja będę czekał na stoku z kamerą. Ilu z nas się zjawi... zobaczymy.

Co do miejsca, to jest to zależne od warunków. Ale na to jest jeszcze czas.

Info dla tych, który będą wtedy w Alpach, pracy, samochodzie zima dopiero się zaczyna!

Mobilnie Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiauka rozumiem.

Może nie odchodźmy od tematu.

Ja będę czekał na stoku z kamerą. Ilu z nas się zjawi... zobaczymy.

Co do miejsca, to jest to zależne od warunków. Ale na to jest jeszcze czas.

Info dla tych, który będą wtedy w Alpach, pracy, samochodzie zima dopiero się zaczyna!

Mobilnie Jacek

Zaczyna i to z oporami. Zerknąłem na model GFS z godziny 12:00 i tam od 11.12 do 19.12 prognoza z pogodą wyżową ,ale z powietrzem atlantyckim czyli mglisto i w nocy temperatura od zera do minus 5 a w dzień do plus 6 stopni. Typowy ,,listopad'' i tak ma też być w Alpach. Dzisiaj było na 1700m.n.p.m. ,tam gdzie będę za ponad tydzień w dzień plus 4 a jutro i pojutrze do plus 9 stopni w dzień. Pozostanę przy mojej mroźniejszej wersji prognozy, która podałem w innym wątku.Czyli od 11.12 do 21.12.13 mroźno i słonecznie:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tego typu imprezach musi być zastosowana dyktatura, żaden termin nie będzie pasował wszystkim.

Trzeba przyznać, że idea super. Nie tylko pod kątem możliwości weryfikacji swoich umiejętności, ale także czysto towarzyskim:smile:

Jeżeli tylko okaże się, że upływ roku po rekonstrukcji ACL jest wystarczający do "ponartowania", chętnie się stawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sen...

PS. Źródłem i inspiracją powyższych słów Martin Luther King.

A wiesz jak on skończył?:tongue:

Jak wypali może być bardzo ciekawie :smile: chętnie popatrzę, choć sama udziału nie wezmę :tongue:

To znaczy że co, zabronisz by Cię filmować?

A następne pytanie to dlaczego?

Nie chcesz jeździć lepiej, poprawić coś, nawet nie chodzi o uwagi innych(mniej lub bardziej konstruktywne) ale samemu jak się popatrzy to wiele widać....

aha, jeszcze mi się przypomniało z innego wątku, jak pisałaś o tym aparacie że musisz zacząć zabierać na stok, tak oczywiście ale To nie Ty masz mieć ten aparat, tylko ta jak to mówicie gorsza połowa:tongue:, bo jak Ty go będziesz mieć, to pozbawisz nas ładnych widoków:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jest pewien problem... Że troche odwracamy kolejność, jesli chodzi o to "kamerowanie". Myślę, że celem samym w sobie nie powinno być to, żeby jak najlepiej wypaść przed kamerą, tylko właśnie wspólne "nartowanie" z DODATKOWĄ atrakcją, jaką będzie profesjonalne filmowanie, dzięki któremu będziemy mogli zobaczyć, jak jeździmy na tle innych (niektórzy może po raz pierwszy zobacza siebie na nartach, niezdeformowanych przez kamery z komórek) i porównać się z innymi na konkretnym odcinku w tych samych warunakch. Potem np. będę mógł napisać do Jarka na PW "Słuchaj, tu, tu i tu zrobiłeś coś takiego, a ja w tym samym miejscu nie umiałem tego zrobić. Powiedz mi proszę, jak mam to osiągnąć", itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiek nie mów, że będziesz się wstydziła, że ktoś Cię objedzie czy wyśmieje? :laughing: Ja to mam w d... i będę wdzięczny jak mi ktoś powie, że to i to robię źle, powinno to wyglądać tak i tak. To taka konstruktywna krytyka, którą trzeba wziąć na klatę, wyciągnąć wnioski i być lepszym :happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

[/i]wszystko ewoluuje

niestety najczęściej w tę gorszą stronę

obserwuję ,że kiedyś byliśmy bardziej spontaniczni (ogólnie jako społeczeństwo)

dzisiaj też już wydzwaniamy wpierw zanim kogoś odwiedzimy,kiedyś tego nie było

...

To prawda, tak teraz niestety to wygląda... a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...