Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Analiza video forumowiczów


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualne?

A napisał prezes że nie aktualne?

Prezes to nie ON Pilsko, jak by było odwołane to by było info od razu:smile:

Ja będę na sam start(0800) z Jackiem teraz rozmawiałem telefonicznie i zgodnie z planem będzie na 0930.

Ja będę w mojej starej kurtce(ta z avatara) żółty kask z POC, będę z dziećmi, jedno większe ode mnie na niebiesko, drugie mniejsze czerwona kurtka Halti.

Można mnie zaczepiać nie gryzę, nie kopię, nie śmierdzę:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisał prezes że nie aktualne?

Prezes to nie ON Pilsko, jak by było odwołane to by było info od razu:smile:

Można mnie zaczepiać nie gryzę, nie kopię, nie śmierdzę:tongue:

No wygłupiłem się z tym pytaniem widzę :crazy:

Obiecuję, że więcej nie będę!!!:cheerful:

Też postaram się nie gryźć, nie kopać i nie śmierdzieć i kulturalnie nawiązywać znajomości :biggrin:

Będę na czarno- jak zawsze niestety... (buty zielone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się wybiera ktoś z Krakowa?

Oddałem w zeszłym tygodniu auto do serwisu i mi patałachy nie oddali jeszcze :(

Mam co prawda jakiegoś zastępczego "paździocha" i ostatecznie się nim jakoś dotoczę... :confused::

Niemniej jeśli ktoś by jechał to się chętnie podepnę, partycypując oczywiście w kosztach dojazdu :wink:

Tak czy inaczej to się jutro rano melduję.

Jeśli nikt się nie zaoferuje z transportem to ja będę miał jedno miejsce wolne.

Wyjazd z KRK ok 6.00, powrót na 15/16-stą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na sam start(0800)

No tak... kto bogatemu zabroni, ech... bogaci to się potrafią bawić, a tu człowiek w pocie czoła musi zapier... nawet w niedzielę... a w tym samym czasie gdzieś tam na Złoty Groniu bawi się szlachta, przy nartach i piwie, naśmiewając się z klasy robotniczej... no ale kto bogatemu zabroni... no ale jak się urodziło w nieodpowiednim miejscu to tak jest....

:stupid: :tongue: :biggrin: :wink:

Tak poważnie,to mógłbym powtórzyć słowo w słowo za Mysiałkiem... :cool::

Ale nawet nie o to chodzi,po prostu w tym terminie nie ma szans!

Tak jak i na święta i Sylwestra...

Zap... trzeba! :frustrating:

Miłej zabawy życzę! :cheerful:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... kto bogatemu zabroni, ech... bogaci to się potrafią bawić, a tu człowiek w pocie czoła musi zapier... nawet w niedzielę... a w tym samym czasie gdzieś tam na Złoty Groniu bawi się szlachta, przy nartach i piwie, naśmiewając się z klasy robotniczej... no ale kto bogatemu zabroni... no ale jak się urodziło w nieodpowiednim miejscu to tak jest.... :stupid: :tongue: :biggrin: :wink:

Proszę pana, ja do wczoraj rana to tak orałem że nie bardzo wiedziałem jak się nazywam, od niedzieli do wczoraj rano krowiokiem zrobiłem 1500 km, a to nie jazda jak osobówczką:mad::, no i nie żadne konkretne trasy, najdalej co byłem od własnego komina to 100 km.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pana, ja do wczoraj rana to tak orałem że nie bardzo wiedziałem jak się nazywam, od niedzieli do wczoraj rano krowiokiem zrobiłem 1500 km, a to nie jazda jak osobówczką:mad::, no i nie żadne konkretne trasy, najdalej co byłem od własnego komina to 100 km.

Wiem coś o tym,bo też tak spędziłem za kierownicą przynajmniej 10 lat,jak nie więcej.Jakoś tak moja kariera zawodowa przebiegała,że często i dużo jeździłem.Głównie małymi dostawczakami - VW LT 28 + dupna przyczepa,Kia 2700 itp... Nie rzadko trasy do 5000 km bez hoteli,bez restauracji i innych luksusów.Wałówa na drogę i ciągła walka ze snem... :eek: Po czterech,pięciu dobach sam wiesz jak to wygląda... :eek: Jedna różnica,że ja w większości robiłem dalekie trasy - Niemcy,Francja,Włoch itp.. :rolleyes::

Ale po okolicy też mi się zdarzało,głównie po aglomeracji śląskiej... :eek:

Sławek,My prawie po "jedynych pieniądzach"... :cheerful: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...