Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Urodziny Szparyy :)


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, miłości, radości i uśmiechu na codzień, wieeeeelu słonecznych dni spędzonych na nartach, żadnych kontuzji i ... spełnienia marzeń :)BUZIAKI (moja Grupo Wsparcia :) )

IMG_9881.jpg

IMG_9881.jpg.0cc85744e5c5c0d99d39a43d1006ecf9.jpg

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szparaa, wszystkiego najlepszego!!! :applause: Zdjęcie, które zamieściła Wróżka właściwie wyraża wszystkie pragnienia narciarza (no, może prawie wszystkie! :biggrin:) i ciężko je przebić. :cool:: Ja życzę Ci dużo zdrowia i dużo radości. A propos -czy już wróciłeś na stoki? Mam nadzieję, że już tak!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, miłości, radości i uśmiechu na codzień, wieeeeelu słonecznych dni spędzonych na nartach, żadnych kontuzji i ... spełnienia marzeń :)

BUZIAKI (moja Grupo Wsparcia :) )

[ATTACH=CONFIG]11821[/ATTACH]

No najważniejsze żeby te kontuzje już mnie omijały :)

Szparaa, wszystkiego najlepszego!!! :applause: Zdjęcie, które zamieściła Wróżka właściwie wyraża wszystkie pragnienia narciarza (no, może prawie wszystkie! :biggrin:) i ciężko je przebić. :cool:: Ja życzę Ci dużo zdrowia i dużo radości. A propos -czy już wróciłeś na stoki? Mam nadzieję, że już tak!

Jeszcze nie wróciłem na stok :sad: , mam nadzieję że pod koniec tego sezonu już mi się uda. Póki co w czwartek wyciągnęli mi żelastwo z nogi i teraz powrót do właściwej formy!:)

No Krzysiu ja to bym na Twoim miejscu jechał do Stolycy odebrać te buziaki:smile:.

Najlepszego!:smile:

Coraz częściej się nad tym zastanawiam bo tych buziaków już sie trochę nazbierało :applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najważniejsze żeby te kontuzje już mnie omijały :)

Jeszcze nie wróciłem na stok :sad: , mam nadzieję że pod koniec tego sezonu już mi się uda. Póki co w czwartek wyciągnęli mi żelastwo z nogi i teraz powrót do właściwej formy!:)

Coraz częściej się nad tym zastanawiam bo tych buziaków już sie trochę nazbierało :applause:

Jeszcze ja,jeszcze ja!!!

Dołączam się do powyższych życzeń.

:rolleyes::

Miałem pisać coś o buziakach i o tym zdjęciu co Wróżka wkleiła...

... a na tym zdjęciu trasa "wylizana" ( jak coś tam,coś tam w noc poślubną)

ale znów nasłuchałbym się,żem "zbok"

aha miało być jeszcze o złomie

jak sprzedasz ten złom co Ci wyjęli z nogi to pewnie uzbiera się na dobry wyjazd narciarski

którego to wyjazdu, jak najbardziej i możliwie najszybciej Ci życzę

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...