Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Które gogle POC na złą pogodę?


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić nowe gogle na złą pogodę. Proszę o radę, które będą dobre na mgłę i opady. Cała lista gogli POC dostępnych na Dzieki:)

Sprawa jest prosta. nie decyduje model, a szyba. Ja mam np. gogle POC do których w komplecie sa trzy szyby m.in. neutralna biała.

dlatego szukaj gogli z szyba białą lub kolorową niebieską lub żółtą ale o dużej przepuszczalności światła - bo szyba szybie nie równa

Tu masz takie gogle POC z trzema szybami

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ich nie chcę. Płacąc tyle pieniędzy za gogle powinno się wymagać tego, aby nie parowały.

A może ktoś może mi polecić gogle innej firmy, ale takie które nie parują i dobrze przez nie widać w czasie złej pogody? Cena nie gra roli.

Ale czy w ogóle są takie gogle, które wcale nie parują i to niezależnie od warunków? Bo POC to jednak wysoka półka i do najtańszych też nie należą. Ja mam Dragon Mace ale tylko z jedną szybą (lustro) i oczywiście nie używam ich przy złej pogodzie. Wręcz odwrotnie! Mogę śmiało powiedzieć, że jestem z nich zadowolony. Oczywiście mogę do nich zakupić dodatkową szybę co może będę musiał zrobić. Choć nie wiem czy ten model nie został zastąpiony innym. :confused::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ich nie chcę. Płacąc tyle pieniędzy za gogle powinno się wymagać tego, aby nie parowały.

Używam tych gogli chyba od 4 sezonów, nigdy mi nie zaparowały, ale to nigdy!

Co do wymiennej szyby trzeba jeszcze wiedzieć że nie jest to czynność którą wykona się na krzesełku, czy gondoli:rolleyes::. Trzeba to robić na spokojnie w warunkach dobrego oświetlenia i najlepiej w cienkich materiałowych rękawiczkach i w sumie nie widzę tego inaczej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowaleś płyn do okularów na basen?

Ano widzisz nie :biggrin: muszę spróbować. Co do parowania to pewno przez to że ja po prostu jadąc czasem na wyciągu zdejmuję gogle na kask. A wiadomo głowa rozgrzana paruje i pewno stąd ten problem.

Ale gogle jak najbardziej polecam szczególnie z niebieską szybą na warunki typu niskie chmury, mgła rewelacja. Teren nie jest płaski ja w pomarańczowej szybie, wszystkie nierówności terenu idealnie widać dlatego właśnie je kupiłem, gdyż denerwowała mnie słaba widoczność przy złej pogodzie :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ich nie chcę. Płacąc tyle pieniędzy za gogle powinno się wymagać tego, aby nie parowały.

A może ktoś może mi polecić gogle innej firmy, ale takie które nie parują i dobrze przez nie widać w czasie złej pogody? Cena nie gra roli.

Fanatyk..! Bo nie wytrzymam! Jak się kupuje race'owe gogle z pojedyncza szybą, to nie ma bata - mogą parować! To nie są gogle z podwójna szybą i różnymi bajerami.

A tak jak napisał SB nie ma problemu z notorycznym parowanie. Ja tez mam takie. Jak nie będziesz wchodził do zaparowanej knajpy, to nie będziesz miał problemu. A nawet w takim wypadku w komplecie jest specjalna nakładka na gogle i woreczek. Problem znika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu :)

Drodzy moi jako że moja niebieska szyba do POC'a jest już baardzo porysowana, znalazłem na sieci coś takiego http://www.zawojski.pl/szyby-do-gogli-cat-309.aspx. Mam pytanko moje gogle to IRIS COMP a te w linku są same IRIS czy ta szyba podejdzie do moich gogli wydaję mi się że tak ale wolę się upewnić.

Edytowane przez Pinio46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...