Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tylko tyle:

Chopok trzyma się dobrze! W nocy trasy zmroziło. Pogoda dziś - bajka. Warunki wiosenne: rano zmrożony beton, potem miękko (ale tylko na południu) na północy ogień i twardo ale nie lodowo i to do 14. Wszystkie trasy czynne i przejezdne na całej szerokości.  (piszę o trasach a nie... )

PS. a co do ludzi to nie wiem o czym piszecie. Cały dzień prawie pod bramki, zero kolejek.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też krótko...

Wczoraj miękko od rana - wszędzie...I ciekawe zjawisko, chmury wiszące między Zahradky a Lukova. Powyżej i na Południu piękne słońce :)

Dzisiaj - piękna pogoda a mróz w nocy zabetonował trasy które na Północy trzymały do 14:30 tj. trasy od Priehyby w górę...

Co do foty którą wstawił  @bolec...to niestety tak było... My wczoraj mieliśmy tłok jak na 2 załączniku i jeszcze narzekaliśmy że dużo ludzi :D

Lubię Chopok ale więcej już nie pojadę w weekend. Rano o 8:30 to jakby ktoś sforę ogarów wypuścił ...

Pozdr.Torres

P.S- sorry że tylko kilka fot z telefonu ale Chopok ma już tyle że chyba więcej już nie ma sensu dublować.

Aha ...Piwo jest super na Kosodrevinie a jeszcze lepsze na Koliesku :D. Kamulców na trasach jeszcze nie było....

Dla mnie dzisiaj najlepsza trasa to Majova. 

20170324.jpg

IMAG0705.jpg

IMAG0708.jpg

20170325_2.jpg

Edytowane przez Torres
Dodatkowy załącznik Zloty Bazant
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam że z @torresem próbowałem spotkać się 2 razy i... warunki były takie zaje...e że albo oni albo my nie wiedzieliśmy kiedy się zatrzymać.

Pozdrawiam

PS. ale damy jeszcze radę...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelb91 napisał:

Uuuuu ostro, ktoś kierował ruchem? :D

Paweł - tylko zdrowy rozsądek ale niestety niektórym go brakowało. Widziałem dwa zderzenia dzisiaj na tej trasie ... i razem z żoną stwierdziliśmy że ludziom trochę "odbija" . Zero poszanowania dla innych :( Liczę się tylko "Jo":mad:

 

@Jasiek - no zgadza się :D ale zapierniczałeś do gondolki że nawet Zloty Bażant Cię nie zatrzymał...Damy radę - sezon w pełni B|

 

Edytowane przez Torres
dopisek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mstasko napisał:

Mam pytanie do zorientowanych.Jak sobie wymyśle żeby jechać na Chopok teraz na 2 dni , to musze mieć wcześniej kupioną sprytną sezonówke czy dam rade zrobić to w ostatniej chwili ,znaczy dzień wczesniej lub na miejscu ?

Spokojnie zrobisz to dzień wcześniej. Dostaniesz na e-mail fakturę jako potwierdzenie zakupu i tzw.papierowy gopass. Drukujesz i następnego dnia idziesz z tym  po tymczasową kartę do kasy. Ewentualnie z telefonu też Ci zeskanują w kasie kod i wystawią tymczasową kartę.

 

Pozdr.Torres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety pod koniec wczorajszego dnia zaliczyłem kontuzję. Wieczorem i rano ledwo chodziłem więc dzisiejszy dzień wstępnie sobie odpuściłem ale ubrałem się w narciarskie ciuszki gdyby zdarzył się jakiś cud , na który rano nie liczyłem . Ponieważ byłem z kumplem to stwierdziłem , że wyjadę rano do Rotundy żeby chociaż napić się kawy i pocierpieć na górze w samotności  :) Trochę było głupio stać na biela put o 8.30 ze wszystkimi , ja w "stroju" ale bez nart a reszta w pełnym natarciu do bramek :) kawa w rotundzie o 9.00 w samotności bezcenna :) potem opalanko na Prehybie i o 11 decyzja ze jednak zakładam narty i pojeżdżę na niebieskich lajtowo bo szkoda tak pięknego dnia a jutro pewnie i tak do lekarza wiec trzeba się oszczędzać :) Parę fotek poniżej z leżaka i nie tylko :) 

IMG_0834.JPG

IMG_0839.JPG

IMG_0840.JPG

IMG_0845.JPG

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś przeżycia... :) 

Powiem tylko tyle że to był mój jeden z lepszych dni na Chopoku! (wczorajszy też piękny) a był to 35 dzień na mojej Swietej Górze

!!!! warun MEGA w dwa dni z kumplem zrobiliśmy 110-120 km i było bosko 

PS. współczuję tym co szukają śniegu na beskidzkich górkach! (NIE MÓWIĘ O PILSKU! bo to jest góra Polskich narciarzy a nie jakiś......... jak to się nazywało?????? aaaaaaaaaaaaaa Kasprowy??? czy jakoś tak!)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jasiek napisał:

Powiem tylko tyle że to był mój jeden z lepszych dni na Chopoku! (wczorajszy też piękny) a był to 33

warun MEGA w dwa dni z kumplem zrobiliśmy 110-120 km i było bosko 

Ja tylko napiszę, że to był jak często ostatnio w tym sezonie super weekend i co najlepsze każdy kolejny jest jeszcze lepszy. Muszę wykurować nóżkę bo na następny weekend znowu zarezerwowałem noclegi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Chopok uraczył piękną pogodą. Do godz. 11 w miarę twardo(nie licząc południowej strony tam kopanisko od rana:).) Jak dla mnie najlepsze warunki na czarnej 7 ( Majstrovska). Potem już warunki wiosenne czyli cukier i muldy. Można przynajmniej przypomnieć sobie jazdę na muldach i odświeżyć jazdę "klasykiem". pzdr.

S5003302.JPG

S5003307.JPG

S5003308.JPG

S5003310.JPG

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...