Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, gregor_g4 napisał:

Ktoś mi powie, czy przy tej liczbie dzialajacych wyciagów, jest sens sie tam pakować w sobote? Oczywiście nie chodzi mi o trasy, a o freeride zony i ewentualne powroty z nich tymi wyciagami.
 

Jeżeli mówisz o pozatrasówce to jak najbardziej będzie gdzie i po czym jeździć. Czyli na północy zona 4,5 no i całe południe. Jeżeli mówimy o żlebach to jedynie strefy zachodnie 6,7,8,9 bo one spadają na Bliska - GrandJeta a tam trasą (nieratrakowaną) dojedziesz do BielaPut.

Tu masz mapkę free zone:  http://www.jasna.sk/pl/atrakcje/ski-fun-active/freeride/ 

A strefy wschodnie 1,2,3 spadają na Pekna Vyhliadka (czyli trasa FIS i rodzinna) ale niestety nie wydostaniesz się z Zahradek ani Lucek. No chyba że coś jeszcze włączą.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę że wreszcie będzie można zjechać Sprawiedliwą 3, Mistrzowska też będzie nieratrakowana :), ale najlepiej może być na południu.

 

15 godzin temu, gregor_g4 napisał:

Oczywiście nie chodzi mi o trasy, a o freeride zony i ewentualne powroty z nich tymi wyciagami.

 

45 minut temu, surfing napisał:

Przy lawinowej 4 chcesz jeździć poza trasami ?

40 minut temu, gregor_g4 napisał:

Ale w lesie chyba nie ma 4?

To gdzie będziesz jeździł? Pozostaje tylko strefa 4 i 5 ale one prowadzą do Zahradek, a nie wiadomo czy Zahradki ruszą.

58f85b77d6dd7_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2017-04-20085144.thumb.jpg.51cbbe3c61629b248113e61d6012e25f.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie było wczoraj, info  dla tych co jeszcze nie zauważyli

Sezon narciarski na Chopoku przedłużony do 1 maja 2017r.

Mam nadzieję że od piątku  uruchomią krzesła B4 Jasna - Lukowa, bo tramwaj A4 będzie im się zapychał.

Oczywiście ważny sprytny karnet (sprytna sezonówka) - która nazwa wam się bardziej podoba? 

Cytat

20. 04. 2017
 czynne  B3 Biela Púť - Jasná a B4 Jasna - Lukova czynne od 8:30 do 15:30
   

21. 04. - 01. 05. 2017 - czynne od 8:30 do 15:30
    Biela Púť (B3) + Twinliner (A4) + Funitel (A1)
    Krupova – Kosodrevina (A5) + Kosodrevina – Chopok (A2)
    Trasy będą ratrakowane, ważne są sprytne karnety.

Chopok narty 1.05.2017 ,  Chopok narty maj 2017

Edytowane przez surfing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, surfing napisał:

... Mam nadzieję że od piątku  uruchomią krzesła B4 Jasna - Lukowa, bo tramwaj A4 będzie im się zapychał...

Przecież nawet dzisiaj jeździ 4 na Lukovą. Tylko nie wiem po co bo nawet Prehiby nie widać >:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na stronie BielskieDrogi, że na "Słowacji nawet główne drogi są nieprzejezdne i wprowadzono stan klęski żywiołowej, a kierowcy, którzy stoją w korkach dostają ciepłą herbatę i prowiant od strażaków i policjantów.

Ktoś ma jakieś info odnośnie warunków na drogach na Chopok z Bielska - zarówno przez Ruzembeok jak i Zuberec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, moloo napisał:

Wyczytałem na stronie BielskieDrogi, że na "Słowacji nawet główne drogi są nieprzejezdne i wprowadzono stan klęski żywiołowej, a kierowcy, którzy stoją w korkach dostają ciepłą herbatę i prowiant od strażaków i policjantów.

Ktoś ma jakieś info odnośnie warunków na drogach na Chopok z Bielska - zarówno przez Ruzembeok jak i Zuberec.

Zobaczcie sami :(

https://pl-pl.facebook.com/bielskiedrogi/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, gdyby puścili chociaż kanapę Zahradki - Priehyba, to nawet nie musieliby ubijać tras - te łatwiejsze (5, 12) ludzie rozjeździliby sami, a wtedy właściwie można by było wtedy powiedzieć, że jest otwarty cały ośrodek. Myślę, że tak do połowy maja będzie się dało pozjeżdżać. Z kolejek linowych i tak nie będą w taką pogodę korzystać turyści - jak już ktoś przyjedzie, to raczej z nartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...