Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przy obecnym układzie ośrodka kolej Biela Puť - Priehyba jest bardzo ważna. Bardziej mi się podobał stary pomysł (Lućký-Priehyba). Szkoda, że z tego zrezygnowali.

Jasiek, kolej Srdiecko - Derese nie ma sensu z takiego powodu, że jedyna trasa, którą można dojechać z górnej do dolnej stacji to trawers + czerwona Slnećna, którą i tak obsługują dwie koleje. Moim zdaniem lepszym pomysłem byłaby kolej Krupova - Jelenia Luka (tzn okolice dolnej stacji orczyka Zadne Derese). Potem druga kolej na Derese.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze! to mnie na Chopku już nic nie potrzeba! 

Ja zawsze znajdę trasy gdzie nikt nie jeździ (albo nie wielu) i tak do nich dojadę że nie będę czekał! 

No chyba że wpadka (zdarza się) 

PS. mam plan spędzić tam w tym sezonie z 90 dni i z 20 na Skrzycznem. 

PS2. Pilska nie liczę bo to końcówka sezonu obowiązkowo! 

PS3. a Dolomity i Alpy to freeski w kwietniu :) Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jasiek

Jestem z Łodzi i mimo wszystko miałem zamiar gonić Ciebie w ilości dni na śniegu, ale....

Po tym co napisałeś to jedynie chyba sanki i jakaś łódzka górka mi zostaje - może dzięki temu w połowie uzyskam taki wynik jak Ty zamierzasz ;) Tak serio to obstawiam 30-40 dni, a potem pewnie wypieprzą mnie z roboty ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ptk89 napisał:

@Jasiek

Jestem z Łodzi i mimo wszystko miałem zamiar gonić Ciebie w ilości dni na śniegu, ale....

Po tym co napisałeś to jedynie chyba sanki i jakaś łódzka górka mi zostaje - może dzięki temu w połowie uzyskam taki wynik jak Ty zamierzasz ;) Tak serio to obstawiam 30-40 dni, a potem pewnie wypieprzą mnie z roboty ;)

Znam gościa, którego w pewnym sensie wypieprzyli z roboty, bo sprzedał swoją firmę dużemu inwestorowi i ramach odsiadywania 2 letniego zakazu konkurencji, za co  płacili mu górę forsy co miesiąc, postanowił że zrobi austriackie papiery instruktorskie. Przez te dwa lata większość czasu spędził w Tyrolu i jeździł na nartach, a co miesiąc na konto wpadały spore sumki. Papiery zrobił i to takie najwyższego stopnia. Rzadko kiedy komuś zazdroszczę, ale wtedy mu dość zazdrościłem tego układu ;-) 

A żeby nie było, że nie o Chopoku. Brakuje mi tych inwestycji w krzesła na południu. Miały być dwa i to zapowiadane są już od dawna, a jakoś cały czas coś innego dostaje priorytet i wyprzedza te inwestycje. Coś czuje, że prędzej rozbudują teraz Szczyrbskie Pleso, czy Łomnicę niż pójdą w te krzesła. Z drugiej strony przyznaję, że inwestycje w gondole bardzo "ucywilizowały" południe, które infrastrukturą odstawało od północy. 

Widziałem, że ta "chata" blisko szczytu Chopoka przechodzi gruntowny lifting. Ciekawe czy zrobią jakiś fajny tarasik przy okazji. Tutaj zdjęcie niejakiego Juraja M, które wstawił na słowackim skiforum:

 

Chopok.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja zaproponuje otwarcie sezonu "Europy Środkowo-Wschodniej" :) na Chopoku! 

tylko kiedy??? 2-3 grudzień???

PS. jest ktoś z kim napiję się brovarka na Kosodrevinie albo w Kvaśnickim? 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaproponuje otwarcie sezonu "Europy Środkowo-Wschodniej" [emoji4] na Chopoku! 
tylko kiedy??? 2-3 grudzień???
PS. jest ktoś z kim napiję się brovarka na Kosodrevinie albo w Kvaśnickim? 
Odpowiem Ci za tydzień, popróbuję i wszystko będzie jasne.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji...(jak się zalogowałem), to nikt nie zakupił sezonówki? czy... czekacie na??? 

naprawdę nikogo nie będzie na starcie sezonu? 

PS. a może spełni się mój sen... wjeżdżam na Chopka i...? i jestem całkowicie sam! 

PS2. już tak kiedyś miałem i bardzo głupio się z tym czułem! "ale to se nevrati..." 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek spokojnie ... :)

Sam na pewno nie będziesz - nie wiem czy w ten pierwszy weekend grudnia będziemy, na chwilę obecną mamy rezerwację na dwa weekendy (piątek - sobota) - 8 - 9.12 i 15 - 16.12.

Ale się zobaczy jak będzie z warunkami - ja na ten sezon nie mam sezonówki więc raczej będę mierzył w dobry warun ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nooo aż miło patrzeć na moje śnieżne klimaty...

W środę wam powiem... chyba.

Lecę na Slovakie, to może uderzę na Chopka... choć powzdychać i wypić browca na Koliesku... ale zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jasiek napisał:

Nooo aż miło patrzeć na moje śnieżne klimaty...

W środę wam powiem... chyba.

Lecę na Slovakie, to może uderzę na Chopka... choć powzdychać i wypić browca na Koliesku... ale zobaczymy...

@Jasiek No to tylko pozazdrościć bo my z @moloo dopiero w grudniu  >:( :mad: Jednak nie licz na rozdziewiczenie Chopka w tym sezonie bo to się już wydarzyło ! :D:D zdjęcie sprzed dwóch tygodni poniżej :) BTW - jakby ktoś w sezonie latał na Słowację przez Bielsko to ja się chętnie dołączę do ekipy z podziałem kosztów oczywiście, Jestem miły, spokojny i bezkonfliktowy :D Liczę na przygarnięcie przez bratnie dusze :D

 

chopok.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest zajebioza naszego forym!

Są ciu**e i zarombiści człoweki z którymi wszystko zrobię żeby się spotkać i razem się poślizgać...

Damy radę! Bo jak nie my to kto 😉

PS. Nawet nart nie biorę... a więc spoko dziewicę wam pozostawię... 😱 ale szkoda...

Pozdrawiam i do zobaczeniu na stoku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa co do transportu to u mnie będzie różnie.... w tym roku raczej od pn do p wekendy raczej będę omijał chyba że pogoda no albo towarzystwo dopisze. 

PS. Ale dziewice... łał....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2017 o 21:51, Jasiek napisał:

A ja zaproponuje otwarcie sezonu "Europy Środkowo-Wschodniej" :) na Chopoku! 

tylko kiedy??? 2-3 grudzień???

PS. jest ktoś z kim napiję się brovarka na Kosodrevinie albo w Kvaśnickim? 

Może otwarcie sezonu w krajach Grupy Wyszehradzkiej?  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, leitner napisał:

Jasiek, koniecznie bierz narty!

No tylko kolej nie jeździ a więc został by but w tym świeżym śniegu :eek:: hmmm nie wiem? :rolleyes:

Na szczycie śnieżą :) a na Chopku nadal sypie i to ostro

sz.jpg.d758dddaab95ad9f8fc68a4c6ab2e38c.jpgsz2.jpg.be2d3205f115ee2a1298ec9e7656d994.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jasiek napisał:

@Gerald jednak będę obstawał przy mojej, geograficznej nazwie. Ta proponowana przez Ciebie, sorry ale śmierdzi gównianą politykom której nienawidzę! 

PS. a może by zabrać jakieś narciory :rolleyes:

Dlatego zażartowałem z Ciebie, nie obrażaj się. ;-) Ale wiesz... pomyślałem że to mógłby być również pierwszy otwarty ośrodek w dawnej Czechosłowacji! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jasiek napisał:

No tylko kolej nie jeździ a więc został by but w tym świeżym śniegu :eek:: hmmm nie wiem? :rolleyes:

Oj nie narzekaj ;) Lepiej tak niż w ogóle.

@Gerald, pierwszym ośrodkiem z dawnej Czechosłowacji, który ruszy jako pierwszy, będzie czeski Moninec. W piątek mają otworzyć trasę 600 m

cz.png.91e6051881e5c959308b8866bd957664.png

Na Solisku w Śtrbskim Plesie sypią aż miło!

jkl.png.d10c5997d9d80032f17e323c3b993b6c.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...