Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, pawelb91 napisał:

Mogą to być działania pod przygotowanie bazy pod właściwe śnieżenie i następnie otwarcie. 
Nie oznacza to otwarcia regionu Zahradek na najbliższy weekend. 

Na FB Jasna Chopok pojawił się dzisiaj ich komentarz "walczymy" i była to odpowiedź na pytanie czy zamierzają otworzyć Zahradky. Śniegu mało nie jest, gąsienice ratraka prawie cały zatapiały się w śniegu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.40 na miejscu i nie ma gdzie zaparkować, udało się dopiero znaleźć wolne miejsce obok hotelu Grand - spacerek do Biela Put w zupełności wystarcza za rozgrzewkę. Na trasach naturalny śnieg, dużo, to się raczej rzadko zdarza w grudniu na Chopoku, niestety śnieg słabo ubity, miękko - od godziny 11 jazda po muldach, dużych muldach i bardzo dużych muldach. Przypominało to bardziej wiosenną jazdę, i brutalną weryfikację przygotowania fizycznego do sezonu. To było dobre rozpoczęcie sezonu w miłym towarzystwie Jaśka, Marka i Tomka - dzięki chłopaki za wspólne nartowanie. :)

IMG_8591.JPG

IMG_7138.JPG

IMG_2566.JPG

IMG_6710.JPG

IMG_1707.JPG

IMG_1049.JPG

IMG_8151.JPG

IMG_2895.JPG

IMG_2639.JPG

IMG_2779.JPG

IMG_3620.JPG

IMG_4902.JPG

IMG_1890.JPG

IMG_9472.JPG

IMG_4784.JPG

IMG_2586.JPG

IMG_0423.JPG

  • Like 27
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzychu za tą relację ! Wiesz ,że od tygodnia część ludzi z tego forum czeka na takie konkretne posty a nie "pitolenie"  !!  :) Zdjęcia miodzio :D:D Pozdrowienia dla całej Twojej ekipy :) 

5 minut temu, Jasiek napisał:

Popatrz na to... to nie montaż :) tak jest pięknie!

20171201_122945.thumb.jpg.a632c62aad69274f3af3c26edde38d7d.jpg

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że mam serdecznie dość (2 x 4 godz. za kółkiem + ślizgi) kilka słów dodatku do relacji Krzyśka:

Drogi: średnie, na Slovaki miejscami śliskie ale przejezdne nie ma żadnego kataklizmu. Jechałem przez Zuberec. Serpentynu śliskie ale posypane. 

Parkowanie: jak pisałem P2 to nadal plac budowy. Zahradki i Lućki stoją (oby je uruchomili) bo będzie jutro ciężko z parkowaniem. Na P1 parkingowi wstawili połowę aut z tego co zawsze i pozostają pobocza i inne dziwne miejsca. 

Temperatura: ubierzcie się ciepło! na szczycie -10 na Prehibie -6, da się naprawdę zmarznąć. Ubiór zimowy

Pivo: dobre, zimne. Obsługa bardzo ładna i miła (jak zawsze) Pozdrawiam Panie z Kvaśnicnika

Śnieg: miękki pomimo niskich temperatur. Ratraki nie poradziły sobie z nadmiarem i niestety ale nie jest zbity. W związku z tym szybko się degraduje. Ale wtedy pozostają tereny free... i tu Was  zmartwię: już ich nie ma praktyczne w ciągu jednego dnia rozjeżdżone. Trzeba szukać ale da się jeszcze prawie po dziewicy polecieć.

20171201_125922.thumb.jpg.92029b9cd1bcf83b5176d1ef732bbc0c.jpg

w niektórych miejscach 60 w innych 130 lub więcej jak na zdjęcie w poprzednim poście.

Ludzi: dużo. Za mało otwartych (uratrakowanych) tras powoduje kumulację. Ale ratraki walczą nawet w dzień. Może coś otworzą do jutra. Zbawieniem była  by FIS od góry ale nie sądzę! ale za tydzień :rolleyes: raczej!

I kilka takich innych trochę fotek:

20171201_120211(1).thumb.jpg.c71505ada9eca4dc3b7e66f6e145be61.jpg20171201_122530.thumb.jpg.620b29a60144e7b11cb0e9e62c4f28e9.jpg20171201_114737.thumb.jpg.f61d236fea4eb7020f33ad9ea82dc530.jpg20171201_114744.thumb.jpg.33c58f31877b1f4ff4a14447129715ae.jpg

a na zakończenie budowa:

20171201_132049.thumb.jpg.3df89ee944039d06f2a254546389d02e.jpg

Pozdrawiam. Dzięki koledzy za wspólne lyżovanie i do zobaczenia na stoku.

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa wie i mówi to co my. Można by otworzyć wszystko ale...

Krawaty wydają im dokładne instrukcje co na kiedy ma być gotowe. 

Ośrodek ma być otwarty na 100% na weekend 16-17. Takie mają dyspozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jasiek napisał:

Obsługa wie i mówi to co my. Można by otworzyć wszystko ale...

Krawaty wydają im dokładne instrukcje co na kiedy ma być gotowe. 

Ośrodek ma być otwarty na 100% na weekend 16-17. Takie mają dyspozycje.

Ok, rozumiem że finanse pewnie biorą górę.. jak wszędzie.

Niemniej jednak Zahradky szykują już od jakiegoś środy czwartku więc mogli by spiąć poślady. Spojrzałem na ich stronie to przewidują takie trasy na weekend:

Północ:

1a, 1b, 1c Chopok - Luková- Priehyba

5a Traverz Luková - Rovná Hoľa

2a, 2b Májová Rovná Hoľa - Jasná

13 Biela Púť

14 Lúčky

 

Południe:

34c Panoráma Chopok - Predné Dereše

34b Panoráma Predné Dereše - Kosodrevina 

33a Zjazdárska  

34a Panoráma Kosodrevina - Srdiečko

34b Panoráma Predné Dereše - Kosodrevina

36 Krupová

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mloszewski7 napisał:

Ok, rozumiem że finanse pewnie biorą górę.. jak wszędzie.

Niemniej jednak Zahradky szykują już od jakiegoś środy czwartku więc mogli by spiąć poślady...

Ale nie wiem czy zauważyłeś że nie ma Zahradek na liście....

Będę w środę, najpóźniej w czwartek to może coś napiszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jasiek napisał:

Ale nie wiem czy zauważyłeś że nie ma Zahradek na liście....

Będę w środę, najpóźniej w czwartek to może coś napiszę...

Wiem że nie ma ich na lisćie. Świetnie jakbyś był i zdał nam relację, byłoby mega :)

Ja się wybieram w niedziele na 3-4 dni, mam nadzieje na jeszcze jakieś traski na południowej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...