Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano na Zahradkach super sztruks ale ludzi sporo. Później jeździłem na południu i tutaj zdziwienie. Poza trasą śnieg bardziej ubity niż na trasie.

Na czarnej 33a i równoległej czerwonej miękko i muldy ale jeździło się bardzo przyjemnie.

Pytanie co będzie jutro? Ma być silny wiatr, wiecie może jakie wyciągi otworzą?

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji :) ..... szkoda ,że nie udało się spotkać w szerszym  gronie bo widać, że kupa ludzi z forum była dzisiaj na Chopoku a to okazja żeby chociaż zobaczyć swoje  "facjaty" :D:D:D ale co się odwlecze to nie uciecze !! :D Pifko z Jaśkiem i Moloo zaliczone  !! :) 9_9

 

Edytowane przez bolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miło było. A jak tak "vyhliadki" ? które sauny... dowiedziałeś się? :) 

PS. a i środa już du...a i weekend też! tak że ja leczę rany w tym tygodniu a w pn SON! chyba :rolleyes:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warun to tam mają od 3 tygodni tylko krawaciarze blokują zabawę!

totalnie nie kumają co to narty i ile one mogą radości przysporzyć! 

PS. ostatnia logika TMR którą mi przekazali pracownicy: "tak i tak mamy najwięcej nartostrad i wyciągów to po co uruchamiać resztę!!!!" 

i tym pozytywnym akcentem zakończmy tą żenującą farsę!

PS2. "Matka natura" ich zaskoczyła i przerosła aby dorosnąć do poziomu Austrii! 

PS3. wiem to szok.. z moich ust, bo to moja kochana góra ale "tylko świnia nie zmienia poglądów" dali dupy na maxa i tyle w tym temacie! co nie znaczy że za tydzień, 2, 3  tam nie będę! będę na pewno bo to jedyna słuszna alternatywna w naszych szerokościach geograficznych!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już wczoraj jak kończyliśmy około 13, wiatr zaczynał szaleć.

Przed Korbielowem przewrócone drzewo leżało na drodze. Przez Żywiec - Bielsko przejeżdżałem około 17 wiatr już tak szalał że rzucało autem.

Dziś Chopok stoi, miałem trochę szczęścia że wróciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej masz dolną stację szarej kanapy Zahradki/Rovna Hola na wprost knajpka na Zahradkach po prawej Pomarańczówka na Prehibe

Na wprost tam gdzie połamane drzewa to końcówka Pretakarskiej.  1

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej masz dolną stację szarej kanapy Zahradki/Rovna Hola na wprost knajpka na Zahradkach po prawej Pomarańczówka na Prehibe
Na wprost tam gdzie połamane drzewa to końcówka Pretakarskiej.  1
Tak myślałem ale liczyłem o cichu że to gdzie indziej [emoji17]. W przyszłym tygodniu planuje się wybrać właśnie na Chopok i boję się co tam zastanę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W górach, w tym szczególnie na Chopoku, już przed wichurą było o wiele mniej lasów niż dawniej, a na ich miejscu tylko połamane konary (np. cały stok Priehyby, opadający w lewo, jadąc kanapą). Nawet spacerując rok temu Doliną Kościeliską w Tatrach (wydawałoby się, świetnie osłoniętą od wiatrów), cały jeden stok miał powalone drzewa. Karkonosze już od dawna prawie całe w "patykach" zamiast drzew, kilka lat temu halny spustoszył spore fragmenty np. na stokach Buczynki w Korbielowie. Nie muszę też chyba wspominać, jak wygląda Łomnica. Niedługo naprawdę nasze góry nie będą się różnić od Alp scenerią - będą od góry do dołu bezleśne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, leitner napisał:

Wstawcie kilka zdjęć z poszerzonej 5, bo dobrze by było wiedzieć, jak teraz wygląda.

Chyba nie mamy zdjęć poszerzonej 5 - ale trasa jest poszerzona dość mocno i to od samej górnej stacji krzesła Lúčky - Vyhliadka (niebieskiego), aż do skrętu w lewo na Zahradki.

Wg mnie dwa razy szersza niż dotychczas ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, ja bardzo lubiłem dawną "piątkę", jak jeszcze wiła się zakrętami w gęstym lesie - wydawało się, że nie ma końca:) No ale wtedy było podwójne krzesło, więc nie było potrzeby poszerzania (mało narciarzy). Później właśnie lasy się przerzedziły, więc wykorzystano miejsce do poszerzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejne złe wiadomości z Chopka. 

Jutro prawdopodobnie ośrodek nadal będzie zamknięty. Trwają prace usuwające szkody  w lasach, kontrole wyciągów ale przede wszystkim walczą z oblodzonymi nartostradami :(.

Prawdopodobnie w środę dopiero ruszą ale jeszcze nie wiedzą z którymi trasami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat dot. Chopoka

"SKI CENTRUM JASNA JEST DZISIAJ 12.12.2017 ZAMKNIĘTE !!

Ze względu na obecną sytuację w Dolinie Demianowskiej, dolina jest nadal ZAMKNIĘTA. Funkcjonariusze policji i straży pożarnej pracują na trasie do ośrodka. Obecnie cały ośrodek jest  pozbawiony elektryczności.

Dziękujemy za zrozumienie, a my poinformujemy Cię o aktualnej sytuacji i możliwych zmianach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...