Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Gerald napisał:

wczoraj będąc na Chopoku, zobaczyłem że obok nieczynnwgo wyciągu na Pekney Vyhliadce jest reklama-banner Alpinusa. Czas się zatrzymał. :-) poza tym, na line tego wyciągu ostatnio spadło drzewo, i tak sobie leży

IMG_20180408_145449.jpg

Tyle razy tam wyjeżdżam z lasu a nie zwróciłem uwagi:$

Dzisiaj kolejny fajny dzień, ale niestety źle się skończył. Czekamy na dobre info... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Dzisiaj kolejny fajny dzień, ale niestety źle się skończył. Czekamy na dobre info... 

Niestety, szybka jazda zdegradowanym stokiem nie była najlepszym pomysłem, szczególnie na skatowanych nogach jazdą pozatrasową, człowiek nabiera doświadczenia przez całe narciarskie życie :$. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, prześwietlenie nie wykazało niczego niepokojącego, a trochę pokiereszowana twarz i obite plecy… no cóż, mogło być gorzej, na razie brutalna weryfikacja planów na najbliższy Kasprowy i Chopok, mam nadzieję, że chociaż majówka będzie realna (a może coś szybciej, o ile białego starczy). Jeszcze raz dzięki chłopaki za pomoc i wyrazy wsparcia. :)

IMG_2723.JPG

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, christof napisał:

Krzychu Ty pomogłeś innym na Pilsku teraz inni pomagają Tobie, tak trzymać! i szybko wracaj do pełni zdrowia!

 

1 godzinę temu, johnny_narciarz napisał:

Miałem nadzieję, że juz nie będę czytał takich wieści... :( Szybkiego powrotu do zdrowia! I udanej narciarskiej majówki! B|

Dzięki, jak nie "wyjeździcie" całego śniegu, to się jeszcze w tym sezonie spotkamy na stoku :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, keisyzrk napisał:

 

Dzięki, jak nie "wyjeździcie" całego śniegu, to się jeszcze w tym sezonie spotkamy na stoku :D

No my katujemy dalej, warun boski ale na niestety chopek nas zaczął katować... Wiatr i deszcz.

Ale spoko od rana po pustej pretakarskiej wyjezdzilismy się już nieźle 😀 rano czysto i słonecznie.

Nawet Petra slalom jeździła, więc mogę powiedzieć że jakby z nią smigalem🤣

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne info o wyciągach 12. - 15. 4. 2018.

27a1.pngWyciągi strona południowa:
A2 (Kosodrevina - Chopok)
A5 (Krupová - Kosodrevina)

27a1.pngWyciągi strona północna:
A1 (Priehyba - Chopok)
A4 (Jasná - Priehyba)
B1 (Záhradky - Rovná hoľa)
B3 (Biela púť - Jasná)
B4 (Jasná - Luková)
B8 (Lúčky - Vyhliadka)*

*otwarte tylko podczas weekendu 14 - 15. 4.2018

23f0.pngGodziny otwarcia:
12 - 13.4.2018 = od 8:30 do 15:30
14 - 15.4.2018 = od 8:00 do 15:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopok jeszcze żyje i całkiem dobrze sobie radzi ! Tak można podsumować naszą dzisiejszą jednodniówkę z Rafałem. :)

Warunki oczywiście bardzo wiosenne ale miejscami na trasach mocno nas zaskakiwały „in plus”  a to przez bardzo niską frekfencję na stokach gdzie obok nas przemykali się pojedyńczy narciarze = praktycznie brak degradacji tras.Południe nieźle nas zmoczylo więc po 12 przeskoczyliśmy na północ gdzie było już lepiej . Ogólnie dzisiaj trasy puste , miejscami nienaruszone więc było super, przynajmniej dla nas xD Góra Chopka była cała we mgle więc jeździliśmy w niższych partiach. Dla wybierających się weekend ma być lampa więc pewnie większa degradacja tras etc   O.o ale i tak zazdroszczę tym którzy będą.... sam się zastanawiam czy jeszcze nie wyskoczyć :cool:

Poniżej kilka dodatkowych fotek . Zamkniętą Majstrowską jeszcze da się zjechać . Wybrałem najgorsze zdjęcia ,żeby nie było że jest „miód malina” ....-_-:D

Jutro będzie na pewno dużo gorzej ....,,

 

 

 

 

 

45418534-AED3-4EA6-B348-7317DCED02F5.jpeg

 

0A2B83E1-A1FE-48B9-A4E1-46D11A31AC6A.jpeg

0C80DEB6-DA0C-4327-9A78-94283CA3BF1D.jpeg

6BB91D2B-F155-4F3F-A156-A5CD8EC2E74F.jpeg

989F8ABA-5B91-4FFA-B655-4233ED1F37B6.jpeg

CCC9AB4D-AA06-4270-AD87-EF4A2C61F793.jpeg

Edytowane przez bolec
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bolec napisał:

Chopok jeszcze żyje i całkiem dobrze sobie radzi ! Tak można podsumować naszą dzisiejszą jednodniówkę z Rafałem. :)

Warunki oczywiście bardzo wiosenne ale miejscami na trasach mocno nas zaskakiwały „in plus”  a to przez bardzo niską frekfencję na stokach gdzie obok nas przemykali się pojedyńczy narciarze = praktycznie brak degradacji tras.Południe nieźle nas zmoczylo więc po 12 przeskoczyliśmy na północ gdzie było już lepiej . Ogólnie dzisiaj trasy puste , miejscami nienaruszone więc było super, przynajmniej dla nas xD Góra Chopka była cała we mgle więc jeździliśmy w niższych partiach. Dla wybierających się weekend ma być lampa więc pewnie większa degradacja tras etc   O.o ale i tak zazdroszczę tym którzy będą.... sam się zastanawiam czy jeszcze nie wyskoczyć :cool:

Poniżej kilka dodatkowych fotek . Zamkniętą Majstrowską jeszcze da się zjechać . Wybrałem najgorsze zdjęcia ,żeby nie było że jest „miód malina” ....-_-:D

Jutro będzie na pewno dużo gorzej ....,,

 

 

 

 

 

45418534-AED3-4EA6-B348-7317DCED02F5.jpeg

 

0A2B83E1-A1FE-48B9-A4E1-46D11A31AC6A.jpeg

0C80DEB6-DA0C-4327-9A78-94283CA3BF1D.jpeg

6BB91D2B-F155-4F3F-A156-A5CD8EC2E74F.jpeg

989F8ABA-5B91-4FFA-B655-4233ED1F37B6.jpeg

Tak rób będzie mniej ludu:)

22 minuty temu, bolec napisał:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałbym się jakiegoś spektakularnego najazdu narciarzy co nawet potwierdzają dzisiejsze kamerki . Chciałem tylko uczciwie pokazać , że na Chopoku jest teraz prawdziwie marcowa jazda . Są jeszcze dosyć dobre miejsca z konkretną ilością śniegu ale też trasy gdzie trzeba się mocno nagimnastykować.  Przy aktualnych temperaturach nie należy też oczekiwać twardego sztruksu z rana ale mocno rozmiękłego śniegu. Na rodzinne wyjazdy zdecydowanie odwradzam , miłośnicy ciapy i trawy będą zadowoleni .Martwię się co przetrwa do kolejnego weekendu bo Chopok ginie w oczach ..... :S

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bolec napisał:

Nie spodziewałbym się jakiegoś spektakularnego najazdu narciarzy co nawet potwierdzają dzisiejsze kamerki . Chciałem tylko uczciwie pokazać , że na Chopoku jest teraz prawdziwie marcowa jazda . Są jeszcze dosyć dobre miejsca z konkretną ilością śniegu ale też trasy gdzie trzeba się mocno nagimnastykować.  Przy aktualnych temperaturach nie należy też oczekiwać twardego sztruksu z rana ale mocno rozmiękłego śniegu. Na rodzinne wyjazdy zdecydowanie odwradzam , miłośnicy ciapy i trawy będą zadowoleni .Martwię się co przetrwa do kolejnego weekendu bo Chopok ginie w oczach ..... :S

Dobra, to i ja coś dołożę, choć mamy takie same odczucia :)

Rodziny z dziećmi, "kamerkowicze", słabo jeżdżący zostają w domu - większość tras ma przetarcia, kamienie, trawę, dziury, które tworzy płynąca pod warstwą topniejącego śniegu woda. Tam gdzie jest więcej śniegu - a jest parę dobrych kilometrów - trasy degradują się po maksymalnie godzinie - no chyba, że jeździ się w dwójkę, jak to miało miejsce wczoraj z @bolec. Śnieg mokry ciężki, muldy ... nie ma po co jechać ...

Hmm ... nie wiem jak to napisać ... dla tych co po prostu lubią taką pogodę, taką jazdę .... po prostu BOMBA !!!

Wczoraj banan nie schodził nam z twarzy - południe, północ, jest śnieg na całej trasie, czy go nie ma - nie miało znaczenia - jazda na okrągło przez 7 godzin (niestety wczoraj czynne do 15:30), z krótką przerwą w wiadomej knajpie. Szkoda, że mgła na samej górze nie pozwoliła się rozpędzić, ale to mały szczegół. Nawet lejący w pewnym momencie ciurkiem deszcze nie zmusił nas do przerwy. A ratrak na południu o godzinie 11 to tzw. "truskawka na torcie" - cytując klasyka ...

Czarna, czerwona, niebieska :)  zjeździliśmy prawie wszystko co się dało ... Nawet kilku metrowe przesmyki śniegu nie zrzuciły uśmiechu z twarzy ...

Szkoda, że faktycznie Chopok płynie - byłem w poniedziałek i piątek i to co wczoraj zobaczyłem - nie wierzyłem własnym oczom ...

Chłopaki, jest po co jechać ...

P.S.
Na następny wyjazd już "szutrówki"

 

 

  • Like 1
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że do weekendu majowego nie dotrwa. To co widziałem w pierwszy i piąty dzień, było szokujące. Obym się mylił.

Choć jak będą wyciągi czynne, w piątek przed długim weekendem melduje się na szutrowkach z Jaśkiem:)

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...