Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Weekend na Chopoku będzie już całkiem sporo śniegu, trasy naśnieżone po stronie PN a jeszcze spadnie trochę świeżego, kawę będę tam zamawial z uporem maniaka :), trzeba było jest nie wrzucać do karty ;).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieda ze śniegiem w połączeniu z biedą w pogodzie, skutkującą wyłączeniem z normalnego użytkowania całej góry Chopoka, tak można podsumować dzisiejszy dzień. Niski pułap chmur i szybka degradacja tras, jedynym pozytywem to doborowe towarzystwo i piwo na Kosodrevinie. Sezon na Słowacji otwarty, ale bywały lepsze otwarcia, mam nadzieję że za tydzień będzie lepiej.

 

CBDF49CF-A504-442A-9279-ABD715DC2FE2.jpeg

0AAC5A86-9A86-413A-A2B2-E6C0C436B842.jpeg

4B037354-3E40-4883-9B0C-D60DDA3F8162.jpeg

5EFACAC6-8836-4606-9AFB-6A7E3AE773E0.jpeg

68699877-6AD6-449E-8D1C-71D211A29B65.jpeg

ABE08389-7B1A-47BF-9AC7-757BE6AC6E23.jpeg

EC299EAA-733F-43E2-8355-FAE5FF55CCFF.jpeg

  • Like 11
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Skoro cała hura zamknięta to na Kosodrevina gondolą?

Tak, choć trasa czynna, niestety niemal w chmurach. Więc zjechaliśmy gondolą dla bezpieczeństwa.

Trochę kododrevina Krupowa, trochę zahradek. 

Warunki ciężkie dla słabo jeżdżących.

Ps szukaliśmy twojej kawy, ale jesteśmy niecierpliwi więc piliśmy browary😂

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, keisyzrk said:

Bieda ze śniegiem w połączeniu z biedą w pogodzie, skutkującą wyłączeniem z normalnego użytkowania całej góry Chopoka, tak można podsumować dzisiejszy dzień. Niski pułap chmur i szybka degradacja tras, jedynym pozytywem to doborowe towarzystwo i piwo na Kosodrevinie. Sezon na Słowacji otwarty, ale bywały lepsze otwarcia, mam nadzieję że za tydzień będzie lepiej.

 

5EFACAC6-8836-4606-9AFB-6A7E3AE773E0.jpeg

 

 

Czy ja dobrze widzę narty K2 Jaśka ?

Chopok bez Jaśka to jak żołnierz bez karabinu 😉

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

24 minuty temu, andy-w napisał:

Czy ja dobrze widzę narty K2 Jaśka ?

Chopok bez Jaśka to jak żołnierz bez karabinu 😉

Te akurat były moje - Jaśka na drugi drzwiach ...

Chłopaki już wszystko napisali, warunki trudne - zwłaszcza, że ze względów technicznych nie byliśmy na starcie dnia. Śniegu naprawdę niewiele a dodatkowo wiatr i mgła tylko utrudniały jazdę … ale dało się :) - co prawda przespałem przygotowania - jak się okazało po kilku zjazdach - i wolałem przed zakończeniem dnia posmakować jeszcze dobrego lanego piwa, ale dzień udany ...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...