Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.12.2018 o 00:01, przemo_narciarz napisał:

Jakoś nie zauważyłem, żadnego info poza info Krzyśka i Rafała, z którymi jeżdżę i mam info na bieżąco i ostatnio sarenisa, od kawy z likierem:)

Czy naprawdę nikt nie jeździ!? 

Tylko brać a nic dać... nie pisze do Ciebie remus bo akurat ty coś czasami coś skrobniesz. 

 

 

Teraz  "zwykła sezonka "jak sam wiesz nie działa.

Będę pierwszego to coś skrobne.

Teraz tyko SMR choć dzisiaj to tu też "średnio" było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.01.2019 o 22:28, andrzej1982 napisał:

Możesz przecierz teraz kupić, jak bilet lotniczy. Wystarczy obserwować i w dobrym momencie kupic za 9 euro, jak Ci się uda trafić z terminem. Jest to opisane na Skionline

Andrzej ty już chyba odkeciales z tym biletem lotniczym za 9e. Aktualnie kwiecień sprzedają po 27e to najtanszy skipass obecnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mimo sporej ilości ludzi, kolejek brak, lub bardzo umiarkowane. Jazda możliwa praktycznie wszędzie, wszystko otwarte, a niektóre trasy, jak 1,12, czy FIS wręcz genialne, szczególnie do południa, potem wiadomo, trochę lodu, odsypów. Dzisiaj twardo i mroźno, ale bez wiatru i niestety bez słońca, jutro powinno być lepiej.

 

VIQGRhhzQGGRbN40OHpIAQ.jpg

+Rfr%GV3QZKNRNBTEnaSyg.jpg

VSKc2h27QIKZifrKeEp9XQ.jpg

cbq3mV99ThCLXHXNne+Qeg.jpg

8djCujuVSNOdzP7B7qcPFQ.jpg

7F2piUDYTxKZn3HuaHthpQ.jpg

IJfZHopmQd2VwQDbAtp5Tw.jpg

M374Su99S9uU3zPvsXgn0Q.jpg

sXmZwEUCRKqwApTwzFU0Dw.jpg

  • Like 10
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, keisyzrk napisał:

Mimo sporej ilości ludzi, kolejek brak, lub bardzo umiarkowane. Jazda możliwa praktycznie wszędzie, wszystko otwarte, a niektóre trasy, jak 1,12, czy FIS wręcz genialne, szczególnie do południa, potem wiadomo, trochę lodu, odsypów. Dzisiaj twardo i mroźno, ale bez wiatru i niestety bez słońca, jutro powinno być lepiej.

Naprawdę bez kolejek? Waham się między Chopokiem a Bachledovą w środku tygodnia i ewentualny tłok związany z naszymi feriami, trochę zniechęca mnie do nadłożenia godziny drogi w porównaniu do Bachledovej.

Edytowane przez tresor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tresor napisał:

Naprawdę bez kolejek? Waham się między Chopokiem a Bachledovą w środku tygodnia i ewentualny tłok związany z naszymi feriami, trochę zniechęca mnie do nadłożenia godziny drogi w porównaniu do Bachledovej.

Jak chcesz bez kolejek i ciekawe trasy to wybierz Velka Raca, zamiast bachledovki, jest jeszcze bliżej i znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marek_kapica napisał:

Wybieram się pierwszy raz na Chopok, mam do Was pytanie. Na który parking najlepiej się udać i ile kosztuje płatny jak coś? 

Najwygodniej przy wyciągu Lucky, parking darmowy, po lewej stronie drogi (najbliżej wyciągu) jest mniejszy który szybko się zapełnia, a po prawej stronie duży.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Biela Put/Otupne tam gdzie na mapkach jest oznaczenie Centrum Jasna jest duży bezpłatny parking. W ubiegłym roku w marcu około 8:30 były hektary wolnego miejsca. Można stamtąd w kilku wariantach dotrzeć kolejami na sam szczyt Chopoku albo wskoczyć w gondolę i pobujać się na łatwych trasach na Brhliska.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

Najwygodniej przy wyciągu Lucky, parking darmowy, po lewej stronie drogi (najbliżej wyciągu) jest mniejszy który szybko się zapełnia, a po prawej stronie duży.

I ma jeszcze tę zaletę że do wyciągu nie trzeba drałować do góry po schodach (najgorsze pod tym względem są Zahradki)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KrisRR napisał:

I ma jeszcze tę zaletę że do wyciągu nie trzeba drałować do góry po schodach (najgorsze pod tym względem są Zahradki)

Dokładnie, dlatego jest najwygodniejszy gdy chodzi wyciąg z Lucek. Tez nie trzeba autem pakować się wyżej w zakręty. No i na koniec dnia można odbyć zjazd na sam dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KrisRR napisał:

I ma jeszcze tę zaletę że do wyciągu nie trzeba drałować do góry po schodach (najgorsze pod tym względem są Zahradki)

Może ja coś źle pamiętam, ale na Luckach też są schody między parkingiem (tym dużym po prawej stronie drogi jadąc w górę doliny od Liptovskiegu Mikulasa), a dolnym peronem kolei. Uważam, że generalnie to nie problem, bo w końcu człowiek jedzie na narty żeby się poruszać trochę i takie schody to nawet niezła rozgrzewka przed zasadniczą częścią zabawy, niemniej jednak nie wydaje mi się, aby pomiędzy 18 stycznia zeszłego roku (wtedy parkowałem tam po raz ostatni), a 25 stycznie roku bieżącego coś w kwestii schodów mogło szczególnie się zmienić... Na Bielej Put jest parking taki ze szlabanami gdzie schodów nie ma, ale ja tam się chyba nigdy nie załapałem na parkowanie; z tego położonego poniżej Happy End też trzeba parę stopni w górę pokonać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...