Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ale to przecież nie jest reguła. W ubiegłym roku mieliśmy bardzo ciepły kwiecień (w Polsce najcieplejszy w historii) i Chopok spłynął. Wydaje mi się, że pod koniec kwietnia nie było już po czym jeździć, a w czasie majówki ośrodek wbrew wcześniejszym planom był już zamknięty dla narciarzy. Oczywiście w tym roku mało prawdopodobne jest żeby kwiecień znowu był aż tak ciepły, jednak z drugiej strony marzec zapowiadany jest jako miesiąc znacznie powyżej normy, a 12 miesięcy temu było odwrotnie. Tak więc, co do planów na drugą połowę kwietnia byłbym ostrożny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Tutaj jeszcze filmik z 22 KWIETNIA! :D 

Niech to da do myślenia... ;) 

 

:D oj pamiętam te klimaty:)-wiosna :D

Nawet nasze narty załapały się w kadrB|.

Pozdr. dla całej ówczesnej ekipy... jakby co to będziemy 19-22 marzec.

 

Pozdrawiam Torres

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, marboru napisał:

W marcu jestem w Dolomitach tydzień, a potem jeszcze drugi tydzień w Karyntii... Na Chopok się nie wybieram.

Twój post z 24 marca  2018r. maił zobrazować @krol44 warunki narciarskie w marcu. Była to odpowiedz dla @krol44

Edytowane przez surfing
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pozdrowienia z "chłopoka" jak mawia mój brzdąc. Trafił nam się nam piękny dzień dzisiaj. Jazda w pełnym słońcu od samego rana. Trochę wiało więc kilka kanap (tych starszych) nie ruszyło, reszta i gondole bez problemu. Kolejek praktycznie brak. Jedynie do szynobusa ;) z Białej P. ustawiały się większe kolejki. 

Na górze jeszcze twardo ale czym niżej tym gorzej i na stromszych momentach robiły się miejscami spore muldy ale przy takiej widoczności to w zasadzie żaden problem. Mam nadzieje, że jeszcze do końca tygodnia zalicze kilka takich dni. 

IMG_20190304_121137.jpg

IMG_20190304_152440.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, Sariensis said:

Jeśli macie zamiar odwiedzić Chopok w tym sezonie, to został dokładnie miesiąc, 7 kwietnia oficjalne zamknięcie sezonu na Chopoku.

Zależy dla kogo :) 

Karnet do końca kwietnia - jak tylko będzie po czym do końca kwietnia jazda.

Tak naprawdę sezon na Chopku się dopiero zaczyna - wszystkie pary nart po serwisie przygotowane na wiosenne nartowanie :) :) :) 

Edytowane przez moloo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, moloo said:

Zależy dla kogo :) 

Karnet do końca kwietnia - jak tylko będzie po czym do końca kwietnia jazda.

Tak naprawdę sezon na Chopku się dopiero zaczyna - wszystkie pary nart po serwisie przygotowane na wiosenne nartowanie :) :) :) 

Podaje oficjalne info z ich fanpage, moim zdaniem to za wczesnie, ale chyba boja sie szybkiego lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, krol44 said:

My będziemy od 21-24 mam nadzieję że śnieg będzie . Zapowiadają teraz niezłe ocieplenie.

Około 16 marca ma mocno dosypać, będzie śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, moloo said:

Przejrzałem cały fanpage i nigdzie nie znalazłem - dodatkowo dostaje powiadomienia :)

Na slowackim profilu, na polskim komunikaty sa zawsze później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi masowe kupowanie sezonówek i bycie zakładnikiem TMR. Robią sobie z nami co chcą.

Dwa lata temu jeździło się do majówki na dużej części ośrodka.
Rok temu w kwietniu jazda była tylko na kilku wybranych wyciągach/trasach i też chyba ograniczana do weekendów.
W tym roku koniec sezonu już 7 kwietnia.
Za rok obstawiam koniec sezonu 31 marca.

Tak sobie pozwoliliśmy to teraz mamy. Ja po 3 sezonach posiadania sezonówki wraz z żoną i ojcem już podziękujemy. Zapłacimy za normalne karnety w różnych miejscach i przestaniemy być zakładnikiem TMR.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane o końcu sezonu zimowego, może potem nadejdzie sezon wiosenny? :D

Ktoś wcześniej pisał że czynne zawsze przynajmniej do końca kwietnia. Napaliłem się na kwietniowe szusy, byłoby smutno gdyby zamknęli tak wcześnie. 

Edytowane przez gruchauho
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gruchauho ma rację. Zacznie się sezon krejzolów takich jak ja. Czynne częściowo w tygodniu, w weekend mocniej. Będą jeździć, jeżeli będzie przejazd bez przerw w pokrywie...

@ptk89 widzę szugerujesz:) pozdro ja nie mam sezonki jak coś...

Jutro wyjeżdżam więc sprawdzę co i jak od kuchni, jak browar smakuje itd.

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ptk89 said:

Wychodzi masowe kupowanie sezonówek i bycie zakładnikiem TMR. Robią sobie z nami co chcą.

Dwa lata temu jeździło się do majówki na dużej części ośrodka.
Rok temu w kwietniu jazda była tylko na kilku wybranych wyciągach/trasach i też chyba ograniczana do weekendów.
W tym roku koniec sezonu już 7 kwietnia.
Za rok obstawiam koniec sezonu 31 marca.

Już myślałem, że Ci się znudziło, ale Ty dalej pier..... swoje ...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, moloo said:

Już myślałem, że Ci się znudziło, ale Ty dalej pier..... swoje ...

Zapamiętaj jedną rzecz. Nigdy mi się nie znudzi. Jestem cholernym hejterem TMR 🤣

Takich wyznawców TMR jak Ty pozdrowię w Święta środkowym palcem z czynnego Kasprowego, a Tobie pozostaną jedynie wspomnienia zamkniętego Chopoka 🤣

  • Downvote 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...