Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

58 minutes ago, ptk89 said:

Ja sypiam tylko przy wyciągu. Dalsze odległości mnie nie interesują ze względu na dojazdy. Jadąc na narty mam dwa cele: nacieszyć się tym co lubię(narty) oraz wypocząć na maxa od obowiązków dnia codziennego. Teraz płaciłem w hotelu Druzba 660 EUR za 5 nocy. Zwykle wybieramy Druzba lub Grand Jasna. Nie bez znaczenia dla mnie i żony jest możliwość skorzystania z Wellness po nartach.

Teraz masz znizke na hotele TMR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko .

Co z tą husarią ,która ma się jutro stawić do boju.

Gotowa?

Bo tu odsiecz potrzebna.

A nie jakieś bzdety kto więcej daje za nocleg,jaka i gdzie  kawę ,bombardino pije je.

Tu się do boju trza szykować a nie pierdołach pisać

Do broni bracia,do broni,w bój na zatracenie,pochwałę i nieśmiertelność,

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, ptk89 said:

Ja sypiam tylko przy wyciągu. Dalsze odległości mnie nie interesują ze względu na dojazdy. Jadąc na narty mam dwa cele: nacieszyć się tym co lubię(narty) oraz wypocząć na maxa od obowiązków dnia codziennego. Teraz płaciłem w hotelu Druzba 660 EUR za 5 nocy. Zwykle wybieramy Druzba lub Grand Jasna. Nie bez znaczenia dla mnie i żony jest możliwość skorzystania z Wellness po nartach.

Wiadomo - też mam niby takie podejście, zwłaszcza, że w samej Jasnej jest pięknie, z dala od cywilizacji ,a dookoła skaliste szczyty. Tam powoli robią coś takiego, co projektowali jeszcze parę lat temu - miasteczko samych hoteli z deptakiem, ale wg projektu miałby tam być wyłączony ruch samochodowy. A to chyba jednak nie dojdzie do skutku, choć zaczyna wyglądać tak, jak na wizualizacjach.

Natomiast ceny jednak są kosmiczne, w porównaniu do tych w dolinie lub Mikulaszu, a dojazd darmowymi skibusami wcale nie jest tak długi i niewygodny. Wystarczy znać lokalizację przystanków i dobrać hotel/pensjonat wg tego (już nie mówiąc o tych, którzy mają auto - jazda bezstresowa w marcu, jedna prosta droga i wygodne parkingi). Ja nocowałem w wielu lokalizacjach - w Pavcina Lehota jest dość tanio, ale to wioska, bez żadnych atrakcji (choć niby jest tam nawet jakiś stok i to nieźle nachylony).  Demanovva ma tą zaletę, że nocuje się tuż przy głównej drodze - 10 minut autem lub skibusem i jest się na miejscu, ale też mało atrakcji (parę restauracji). I ceny też tak średnio po 15E/os/noc (w pokojach 2-osobowych). Znacznie ładniej jest 1 km dalej, już po wjeździe w zalesioną dolinę - tam też jest sporo pensjonatów, ale klimat już bardziej wczasowy (Park Narodowy).

W Mikulaszu ceny podobne, jak się poszuka czegoś tańszego - niby trochę dalej, ale przynajmniej są wszelkie zalety miasta, czyli bliskość sklepów i restauracji, a do tego też Tatralandii (choć bardzo mnie zdziwiło, że nie kursuje tam żaden autobus w godzinach wieczornych, pomijając lipiec i sierpień). Teraz rezerwowałem hotel przez Booking (220E/5 nocy) - nie jest to niska ceny, były też pensjonaty i kwatery prawie 2-krotnie tańsze, może następnym razem poszukam czegoś bliżej drogi wylotowej w stronę Chopoka. Śniadań w hotelach i tak nie jadam, bo w cenie 5-7E mogę zjeść porządny posiłek na stoku, jak już trochę zgłodnieję, zamiast w kółko wędlin, serów i jajecznicy. Dzięki temu jestem też wcześniej na nartach.

Edytowane przez koliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, przemo_narciarz said:

Tak jest, czterech śmiałków o 8 30 na luckach. Dwóch kolejnych od soboty.

Jest miękko na free?

Do kosodrzewiny fajnie potem już tempo.

Zjechałem za zadne derese do tego sioła i tam w dole mało z butów mnie nie wyrwało.

To czekam na znak też będę na lućkach.

Wczoraj i dzisiaj otupne chodziło,ale przed wczoraj już tylko orczyk choć nie wiało.

Jet ciepło w Milkulaszu 7 mam nadzieję że spadnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, ptk89 said:

Ja sypiam tylko przy wyciągu. Dalsze odległości mnie nie interesują ze względu na dojazdy. Jadąc na narty mam dwa cele: nacieszyć się tym co lubię(narty) oraz wypocząć na maxa od obowiązków dnia codziennego. Teraz płaciłem w hotelu Druzba 660 EUR za 5 nocy. Zwykle wybieramy Druzba lub Grand Jasna. Nie bez znaczenia dla mnie i żony jest możliwość skorzystania z Wellness po nartach.

Ja swego czasu sypialem w Hotelu FIS. Położony nad Druzba. Z narciarni wychodzisz wprost na krzesło na Lukova. Z zewnątrz hotel nie wyglada jakoś powalająco ale w środku fajny i nie jakiś olbrzymi. bardzo sobie chwaliliśmy zwłaszcza z małym dzieckiem. Jest wellness z małym basenem, jacuzzi itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 21.03.2019 at 16:04, ptk89 said:

Ja sypiam tylko przy wyciągu. Dalsze odległości mnie nie interesują ze względu na dojazdy. Jadąc na narty mam dwa cele: nacieszyć się tym co lubię(narty) oraz wypocząć na maxa od obowiązków dnia codziennego. Teraz płaciłem w hotelu Druzba 660 EUR za 5 nocy. Zwykle wybieramy Druzba lub Grand Jasna. Nie bez znaczenia dla mnie i żony jest możliwość skorzystania z Wellness po nartach.

Teraz masz znizke na hotele TMR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, colin23 said:

No powiem że jak na wiosnę i mocno ciepło to całkiem spoko do końca. Pierwsze wrażenia Jasnej bardzo pozytywne. 

Dzisiaj poczułem się teochę jak w dolinie słońca, warunki przyzwoite w Mikulaszu +17. Gdyby tak jeszcze chociaż te 100 km tras jak w Alpach ehh marzenia.

6B9A4554-2C0E-43BF-A1B4-40ACCCF42D4E.jpeg

925F17AF-128B-4480-9032-1955ED9D2E2F.jpeg

A43D2C10-8E79-4012-8390-CDD00D21F805.jpeg

56547D59-21CC-4A54-9708-FD321471C468.jpeg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziejszy Chopok, było jak w Val di Sole, dobra zaprawa przed Cortina w przyszly weekend. Na jednym ze zdjęć wiosenny widok z okna, zaczynam soę rozgladać za ścieżkami rowerowymi wzdłuż strumienia i wyglada to dość słabo jak na razie.

12C9DF98-3FB7-49EC-9ED6-48789A679091.jpeg

47F4050F-7442-466C-9DAB-944132E72069.jpeg

DF0668B1-F9AE-4841-868C-782C805D3FC8.jpeg

BEA4CB0A-43EA-45DF-8AA7-CED3B2D1CE94.jpeg

E5EF97D8-5F73-4383-8D84-93D4045E95E4.jpeg

782BF72A-DB53-4709-8458-1785F3BCF4B3.jpeg

F1D653F2-4351-4550-BCFF-CCB604D7E670.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopok cały czas śnieży - nawet teraz, w środku dnia:

http://www.jasna.sk/hory/lyzovacka/webkamery/konsky-grun-1843-m-nm/

A jakie pustki i przy tym pogoda - żałuję trochę, że nie poczekałem z wyjazdem, bo w środku marca tam jednak jest środek sezonu, a teraz można pewnie pięknie poszaleć. O ile pamiętam, zjazd do Priehyby w ostatnich 3-4 latach był możliwy jeszcze w pierwszy weekend maja (choć trasa była oficjalnie zamknięta i nieratrakowana), podobnie jak z Kasprowego i Łomnicy.

Edytowane przez koliber
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza pogoda rozpieściła. Dawno nie było takiej "lampy". Warunki dobre. Południowa strona w dolnej części "kopanisko". Natomiast po północnej . Twardo i równo. Oczywiście wraz z upływającymi godzinami. Trasy w dolnych częściach zaczęły puszczać ale nie było tragedii. Ludzi akurat na tyle że nie było tłoku ani na trasie ani do kolejek. Super dzień spędzony na nartach. I tym optymistycznym akcentem zakończyłem sezon "trasowy". Teraz czas na tatrzański firn pzdr. 

S5003508.JPG

S5003509.JPG

S5003510.JPG

S5003511.JPG

S5003513.JPG

S5003514.JPG

S5003515.JPG

  • Like 11
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robur82 napisał:

Pytanie do tych co tam są

Wszystkie trasy i wyciągi czynne?

Bo ze strony nie moge żadnych info wyłapać

W styczniu mapę mieli fajnie zrobioną, zielone czerwone i chyba żółte diodki były na poszczególnych trasach i było wiadamo czy czynna czy nie, czy naśnieżają a teraz nic

na aplikacji iski Słowacja działa ta mapka i jest pokazane co działa a co nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fafek napisał:

Cześć,

Czy kupując sezonówkę teraz w wersji przedpłaty (za 69E), jest się jakoś zobligowanym w regulaminie do dopłaty na jesieni?

Pytam, bo wykluczam kupno na cały przyszły sezon, ale na 2 weekendy do końca tego sezonu może bym się skusił... :)

Do tej pory nie trzeba było dopłacać jeśli ktoś nie chciał. Chyba dalej tak jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...