Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyt optymistycznie to nie brzmi:

"Platí pre: 07.12.2019 - 08.12.2019

Zimná prevádzka v 30´ intervaloch 8:30 - 15:00  - A1, A4, A2, A5 (15:00 posledná z Chopku)

Nepretržitá prevádzka počas 8:30 - 15:00 - B3 (Biela Púť)

Prevádzka zjazdoviek: č. 13 (Biela Púť)

Sever: A1, A4, B3

Juh: A2, A5

Platí pre: 09.12.2019 - 13.12.2019
Nepretržitá prevádzka počas 8:30 - 15:00 - B3

Prevádzka zjazdoviek: č. 13 (Biela Púť)

Sever: B3

V prípade priaznivých podmienok sa spustí lanovka B4 a zjazdovky 2b, 1a"

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie! Jeszcze dziś rano miałem ochotę przysięgać, że nigdy więcej. Ale teraz patrzę  na ich stronkę i śnieżą!!!  Więc prawdopodobnie za kilka dni jednak będzie jazda...!

  (Fakt, że wcześniej nie mieli warunków temperaturowych)

Ale muszą się naprawdę postarać żebym odzyskał zaufanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, remus74 napisał:

A Białka idzie na całego. Nie rozumiem tych Słowaków. 

To prawda, chociaż na górze widać wodę, więc chyba coś za wcześnie włączyli i zamiast śniegu zaczęło najprawdopodobniej walić wodą. TMR też już się wziął do roboty. Chopok śnieży. Szczyrbskie Pleso śnieży. W Łomnicy śnieżą choć nie do samego dołu. Szczyrkowski śnieży tylko górę - zakładam, że jest po prostu za ciepło na jakieś działanie na dole. Inna sprawa, że na razie to te armatki przy tych temperaturach to robią śniegu tyle co kot napłakał - potrzebne są temperatury typu -10C i niżej, a nie taka bida z nędzą typu -3C, -4C. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na razie nie pojeździmy na sezonówce ,choć jakieś próby czarów są czynione-zobaczymy na ile skuteczne za tydzień.

Prośba szukam i nie umiem się do szukać w jakich terminach nie będzie działać sezonówka,

Wiem, wiem że jeszcze nawet nie zaczęła ,ale gdyby gdzieś był, a na pewno jest plan,byłbym wdzięczny.

Dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garbaty z TMRu specjalnie konto założył, żeby potwierdzić, że hojni Słowacy, łaskawie naśnieżą nam parking (bo Biela Put, trasą nazwać nie można). Jasno napisali, w komunikacie, że od 07 do 13.12 nie będzie jazdy na Chopoku, a Ci którzy kupili karnety, mogą się nimi podetrzeć, bo zwrotu kasy też nie będzie.

Ja nie odzyskam zaufania, bo co roku jest kpina z klienta. Na Mollku przed weekendem połowa tras zamkniętych, mimo 3m śniegu, a to przecież nie jest wielki ośrodek.

W TMR myślą jak w Zakopanym "Cepry i tak przyjadą". Niestety górale się w tym przypadku nie mylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiochu, nie jestem z TRM-u (zresztą znasz mnie w realu). Jeszcze dziś rano byłem wściekły dokładnie tak samo jak ty! Ale od około 10am zacząłem mieć "nadzieję" (jak każdy głupi - że to niby ona umiera ostatnia). Przyjrzyj się co śnieżą - wygląda na to, że przy odrobinie szczęścia (pogodowego), może nie będzie tak źle? Całość nie ruszy, ale jeśli na następny weekend ruszy połowa..? :) A potem już może być tylko coraz lepiej.  

                                                                                                  Pozdrowienia  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że z TMRem, jest jak z tym Microsoftem. Wszyscy psioczą, ale generalnie ciężko bez ich produktów żyć (tak wiem - są alternatywy, tak samo jak są alternatywy dla TMR)...

Dopóki nie powstanie realna alternatywa typu ktoś zainwestuje w pierdylion EUR w Pilsko (trzymamy kciuki, aby jakieś tam plotki się potwierdziły), albo PKL nie zrobi np. w Krynicy jakiejś rewolucji, to niestety, ale jak ktoś chce pojeździć w sensownej wielkości ośrodku w tej części Europy, to jest na TMR w jakiś tam sposób zdany, czy mu się to podoba, czy nie... Oczywiście można pojechać w Alpy i mieć ich w "D", ale umówmy się, że bliskość ośrodków TMRu pozwala wpaść tutaj nawet na jeden dzień.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dopóki nie powstanie realna alternatywa typu ktoś zainwestuje w pierdylion EUR w Pilsko (trzymamy kciuki, aby jakieś tam plotki się potwierdziły), albo PKL nie zrobi np. w Krynicy jakiejś rewolucji, to niestety, ale jak ktoś chce pojeździć w sensownej wielkości ośrodku w tej części Europy, to jest na TMR w jakiś tam sposób zdany, czy mu się to podoba, czy nie... Oczywiście można pojechać w Alpy i mieć ich w "D", ale umówmy się, że bliskość ośrodków TMRu pozwala wpaść tutaj nawet na jeden dzień.

Jak jest śnieg, Pilsko stanowi dobrą alternatywę dla TMR, przynajmniej dopóki ktoś nie zainwestuje tam pierdylion EUR ;)

W Alpy?

Na Hochkar mam 5.5h na Chopok 3.5h. Chyba czas zmienić kierunek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Spiochu jedź na ten Hochkar i przestań marudzić w tematach o TMR. Zaczęły się mrozy i zaczęli śnieżyć, o co Ci chodzi?

Jest tylko kilka dni mrozu a oni zaczęli z kilkunastogodzinnym opóźnieniem. Oczywiście śnieżą jak zawsze, wybiórczo na pół gwizdka.

No i napisali że otworzą tylko Biela Put, co jest tożsame z okradaniem tych co kupili karnety.

Dziwnym trafem komunikat już zniknął, może narzekanie daje jakieś efekty?

Następnym razem przypomnę, jak otwierają sezon, gdy zacznie się przedsprzedaż sezonówek i karnetów. Niech się lepiej postarają, bo będę spamował wszystkie fora i grupy.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spiochu napisał:

Jest tylko kilka dni mrozu a oni zaczęli z kilkunastogodzinnym opóźnieniem. Oczywiście śnieżą jak zawsze, wybiórczo na pół gwizdka.

No i napisali że otworzą tylko Biela Put, co jest tożsame z okradaniem tych co kupili karnety.

Dziwnym trafem komunikat już zniknął, może narzekanie daje jakieś efekty?

Następnym razem przypomnę, jak otwierają sezon, gdy zacznie się przedsprzedaż sezonówek i karnetów. Niech się lepiej postarają, bo będę spamował wszystkie fora i grupy.

Ja się nie znam, ale chyba na wszystko nie starczy im wody :(

Z tym okradaniem to chyba trochę przesadzasz, nie widziałem gwarancji otwarcia danej liczby tras na konkretny dzień. Zawsze można poczekać i kupić dzień przed wyjazdem, ale wtedy już nie będzie po 9 Euro. Kto kupował karnety nie wiedząc co ma być otwarte ryzykował i tyle.

Śnieżą od samej góry więc pewnie tyle otworzą. Jedna długa trasa to już będzie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzykujesz odnośnie pogody, czy odległego terminu, to zrozumiałe. Ale ośrodek podaje, że ma XX km tras a nie XX/5 albo XX/20

Jeśli TMR nie otworzy żadnej trasy (Biela Put to nie trasa!!) mimo istniejących ku temu warunków to jest to okradanie.

Jedna długa trasa to już takie pół na pół.  Przez 4,5 dnia można naśnieżyć kilka. Gdy natomiast są dobre warunki, długi okres mrozu i spore opady śniegu, mogłyby być otwarte wszystkie lub prawie wszystkie trasy a jest 1/5 lub góra 1/3. Wszystkich czynnych tras na Chopoku nie widziałem nigdy.  Poza feriami się przecież nie opłaca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpiochu, a wody im starczy na więcej? Ja widziałem tam tylko jeden zbiornik, który jakiś ogromny to nie jest :(

Czasami faktycznie się ociągają z odpaleniem wszystkich tras np. Koński Gruń który ma naśnieżanie plus odpowiednią wysokość, a jest odpalany w dalszej części sezonu.

Jak nie widziałeś wszystkich czynnych tras to chyba jeździsz tam tylko w grudniu. Od połowy stycznia to wszystko przeważenie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...