Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Spiochu napisał:

Jak jest śnieg, Pilsko stanowi dobrą alternatywę dla TMR, przynajmniej dopóki ktoś nie zainwestuje tam pierdylion EUR ;)

W Alpy?

Na Hochkar mam 5.5h na Chopok 3.5h. Chyba czas zmienić kierunek.

No to moze masz jakaś alternatywę. Z Krakowa na Chopok mam niecałe 3h. Lomnica jest nawet bliżej. Za to Hochkar to bardziej 6h a moze więcej. Czyli dwa razy dalej.

Pragne jednak zwrócić Twoja uwagę, ze obecnie na Hochkar tez jeszcze nie jeżdżą. Maja tam 19 km tras - połowa tego co na Chopoku. Do tego taki Sunny Card - to rozszerza ofertę od dodatkowe kilometry tras w innych ośrodkach - to w przedsprzedaży 429 EUR. Raczej taniej niz u Słowaków nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mirekn napisał:

Dzwoniłeś ? bo ja nie mogę się dodzwonić. Za holidayinfo (a oni zawsze byli ok z informacjami)
image.png.cf321f1a8db5dafdc418b06537e47d45.png
 

 

Pozdrawiam

mirekn

Jeśli otworzą to tylko Bela Put w ten weekend, reszta ma za mało śniegu, byłem w zeszłym roku na otwarciu i wiem że kolejne trasy nedą gotowe na święta, wcześniej to nie ma ekonomicznego sensu, zreszta opening party w Happy End już było, to dla kogo maja nasniezyc na weekend? Smutne, ale prawdziwe, jeśli natura nie pomoże, to nie ma szans na zrobienie 50 cm warstw na stokach w tak krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powrócili do wcześniejszego komunikatu:

V termíne: 07.12.2019 - 08.12.2019 - otvorená zjazdovka č.13, lanovky B3, A4, A1, A2, A5, všetky lanovky okrem Bielej púte, v prevádzke v polhodinových intervaloch


V termíne: 09.12.2019 - 13.12.2019 - v prevádzke len B3 Biela púť a zjazdovka č. 13. V prípade veľmi priaznivých snehových podmienok sa spustí lanovka B4 a zjazdovky 2b, 1a.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Patrzę co jakiś czas na kamerki na Chopoku. Śnieżą: Łukovą, Prehybę, Jasną, Białą Put i górę od kolejki linowej (północną stronę).

    Z tego dałoby się wykroić coś przyzwoitego do jazdy. Jeśli tego nie zrobią, to tak jak mówił Spiochu: OSZUSTWO!

    Też wykupiłem "Sprytną Sezonówkę", ale jeśli oni są jeszcze "sprytniejsi", to trudno i również - OSTATNI RAZ! 

Wtedy, chciał nie chciał, trzeba z nich w przyszłym roku zrezygnować i szukać miejsca, w którym organizator uczciwie podchodzi do działalności gospodarczej. W Alpy wprawdzie dalej, ale życie nie jest wieczne i szkoda czasu na takie ośrodki, które nie dbają o klienta i swoją reputację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Lamentujecie jakby świat się skoczył, a jest 2.12😁

Trzeba było dopłacić 50e i milibyscie 3m śniegu i już dwa miesiące śmigania. 

29.11 to było trochę słabe podejście widać nie mają doświadczenia😉

Mam sezonówkę na Mollka również. Opłać mi dojazd i różnicę w cenie kwater to chętnie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, przemo_narciarz napisał:

 

Trzeba było dopłacić 50e i milibyscie 3m śniegu i już dwa miesiące śmigania. 

 

Ciekawe gdzie?

Byłem na Moltku 1 listopada, były czynne dwie trasy, a właściwie jedna bo na drugiej tyczki, śniegu naturalnego śladowo.

 

Bla, bla, bla.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Darujcie sobie. Wyjazd na moltka kosztuje 450zl z 4dniowym jeżdżeniem. Więcej na chopku zostawicie.

 

Abstrahujac od kosztow, Alpy sa daleko i ciezko pojechac tam na 2 dni. Glownie dlatego nie sa alternatywa jak ktos nie moze pozwolic sobie na dluzszy wyjazd.

Edytowane przez jacekma
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...