Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozwijam tematu bo to wątek o chopoku, ale @spiochu w styczniu 9 dni na moltku mam tańsze niż Twój chopok w przyzwoitym aparcie.

Przy odpowiednim podejściu i grupie koszty są takie same. 

Fajnie że na chopku działają wydaje mi się że oni tą wtopę dużo bardziej przeżywają niż Wy. Bo sporo kasy poszło bokiem, otworzą najszybciej jak to będzie możliwe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Pitu, pitu jak chcesz to podjedziesz. Nawet na 2 dni, już tak nie raz jeździłem nawet na tuxa. 3 dni to już luz.

 

Nie kazdy mieszka na poludniu polski. 

A jak mam tylko 2 dni to przy wyborze: 5h w samochodzie vs 11h inne argumenty sa mniej istotne ( w szczegolnosci to gdzie jest pare zlotych taniej)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie rozwijam tematu bo to wątek o chopoku, ale @spiochu w styczniu 9 dni na moltku mam tańsze niż Twój chopok w przyzwoitym aparcie.

Przy odpowiednim podejściu i grupie koszty są takie same. 

Fajnie że na chopku działają wydaje mi się że oni tą wtopę dużo bardziej przeżywają niż Wy. Bo sporo kasy poszło bokiem, otworzą najszybciej jak to będzie możliwe.

Organizator wożący grupę busem, na pewno mam taniej a nawet za darmo. I to nie tylko na Mollku.

Ta przeżywają, księgowi zacierają ręce. Karnety sprzedane a kosztów prawie nie będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Spiochu napisał:

Organizator wożący grupę busem, na pewno mam taniej a nawet za darmo. I to nie tylko na Mollku.

Ta przeżywają, księgowi zacierają ręce. Karnety sprzedane a kosztów prawie nie będzie.

 

To po co ciągle poruszać wątek finansowy? Chyba że straciłeś więcej niż oni? Wtedy też bym się wkurzył.

Oni 70% zarabiają w barach, hotelach, więc te karnety mogą za Free dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do decydentów ośrodka narciarskiego Jasna Chopok.

       Zlitujcie się i udostępnijcie chociaż możliwość jazdy z Łukowej. To już będzie coś! Warunki do naśnieżania macie idealne. Nie lekceważcie klientów, bo już dużo moich znajomych rezygnuje z przyjazdów do was. Uważają, że nie dbacie o swoją reputację i nie jesteście wiarygodni. Że wykorzystujecie zaufanie ludzi, biorąc pieniądze i nie dostarczając adekwatnych do ceny karnetów usług. Tracicie wiarygodność.

Edytowane przez garbaty1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchajcie nie można mieć pretensji o to że temperatura nie pozwala na naśnieżanie. Fakt jest taki że śnieżą ale muszą brać pod uwagę mały zbiornik na wodę. Wszystkiego nie naśnieżą . Mamy dopiero 3 .12. Ja jadę 19 na 4 dni Elbląga i jakoś nam sie opłaca pomimo dość długiej drogi. Nie rozumiem tych narzekań jak ktoś ma na Chopok tylko 200km i cały czas marudzi. Gdybym miał tyle to na pewno sezonówka leżałaby w szufladzie. Na całe szczęście udało nam się kupić na grudzień i marzec skipasy po 9 EUR więc jest się z czego cieszyć. Liczę tylko na to że 19-22 grudzień da się czerpać pełnie frajdy z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Słuchajcie nie można mieć pretensji o to że temperatura nie pozwala na naśnieżanie.

Jeśli dla ciebie temperatura nie pozwala na naśnieżanie, to proponuję zamiast na narty wrócić do szkoły. TMR wciska Ci kit, a ty łykasz wszystko jak pelikan.

Wcześniej naśnieżać nie mogli i nikt nie miał pretensji. Teraz mogą, ale im się nie śpieszy. Lepiej oszukiwać klientów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hextor napisał:

Możecie zdradzić jak kupić skipassa za 9 euro? Też chętnie skorzystam :)

Wyprzedały się szybko po uruchomieniu sprzedaży, teraz po 9 euro zostały tylko na kwiecień (od 6.04). Wtedy pewnie wyłączą 3/4 ośrodka nawet jeśli będzie śnieg na większości tras...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, helmut napisał:

Czy na Chopoku jest jakies przedszkole / przedszkole narciarskie narciarskie co można 5 latka zostawić pod opieka na parę godzin ?

Jest na Biela Put po lewej stronie, tam gdzie wypożyczalnia, nauka tez na łagodnej Biela Put.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy komunikat:

 

V termíne: 07.12.2019 - 08.12.2019 - otvorené zjazdovky:  Biela Púť (č.13), Pretekárka (č. 1a Luková- Priehyba) a z Priehyby na Koliesko (2b + 2). č.13. V nepretržitej prevádzke (podľa operačných hodín) lanovky B3, A4 a B4. Lanovky A1, A2, A5 v prevádzke v polhodinových intervaloch.


V termíne: 09.12.2019 - 13.12.2019 -otvorené zjazdovky:  Biela Púť (č.13), Pretekárka (č. 1a Luková- Priehyba) a z Priehyby na Koliesko (2b + 2). č.13. V nepretržitej prevádzke (podľa operačných hodín) lanovky B3, A4 a B4. Lanovky A1, A2, A5 v prevádzke v polhodinových intervaloch. V prípade priaznivých snehových podmienok spúšťanie ďalších zjazdoviek a lanoviek. Sledujte náš web a sociálne siete!

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego. Nie groźby. Wysłaliśmy kilka petycji i próśb w sprawie opóźnień w udostępnianiu  tras narciarskich wskazując na możliwość utraty przez spółkę, która jest spółką giełdową zaufania klientów. Prawdę mówiąc nawiązaliśmy wręcz całą korespondencję na ten temat.... i oto efekty!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio w to wierzysz, czy żartujesz? Bo to kabaret się robi. 

Jak sam zauważyłeś spółka giełdowa korpo działa wg. ścisłych wewnętrznych standardów. Na nasze maile odpowiadają os. Z infocentrum na tyle na ile mają widzę.

Chopoku zaczyna sezon w tym samym okresie w jakim otwierał co rok. Po prostu przesadzili z tym 29.11 i tyle. Kolejne trasy będą otwierane wg. stałego schematu... no chyba że znowu na nich wpłyniecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...