Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TMR robi wszystko , żeby na ich stokach było tłoczno i niebezpiecznie, tak wyglądają dzisiejsze ekskluzywne narty, o priority line nawet nie będę sie wypowiadał , nikt z tego nie korzysta, ale dwie bramki zamknięte co powoduje sztuczny tłok pod wyciągiem, to wymyślił ktoś bardzo niemądry albo chcących obrzydzić nartowanie w ośrodkach TMR.

695A9BAA-1FAF-42EC-8562-29B8B37F9B41.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, remus74 napisał:

Naprawdę ciężko zrozumieć TMR. Od dwóch dni pada z nieba, temperatura na minusie a zarówno na Zahradkach, Lucky i Bhrliskiej nic się nie dzieje. Zamiast robić wszystko żeby dośnieżyc te miejsca to nie robią nic. Po mojej wczorajszej korespondencji z nimi odpalił na chwile lańce na trasie 10 z Bhrliskiej i tyle. Wyglądało to tak żeby zadowolić klienta to mu pokażemy ze można. Słabo widzę otwarcie ośrodka nawet na sylwestra.

Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, ze zbyt rzadko z nimi korespondujesz. Wyślij jeszcze pare maili, to zasniezą cały Chopok z góry na dół... przy okazji, wyślij tez pare maili do gości z Hochkar, bo tam czynne tylko 4 z 20 tras...

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na tym co otworzyli nie było źle,trzeba było mieć tylko dobrany sprzęt do warunków,czyli dość szeroko pod butem i spory rocker z przodu.

Inną rzeczą jest ,że nie widać żadnej inicjatywy ze strony TMR co do choćby minimalnego przyśpieszenia  w otwieraniu następnych tras.

Co do priority line TMR tworząc tą linię pokazał dobitnie ,w którym miejscu ma posiadaczy sezonówek,inną rzeczą jest fakt jak tą "linię" będą reagować pozostali

narciarze ,którzy słono zapłacą za skipassy,potem postoją po kilkanaście minut w kolejkach patrząc ja jakaś "elita" wchodzi bramką dla "równiejszych" i będą zadawać sobie pytanie czy nie zapłaciliśmy ile sobie życzyli a ONI nas tak dy...ją,chyba że zrobią dwie ceny karnetów - o to jest pomysł , trzeba podsunąć to TMR- owi.

Ot taki biznes plan TMR.

Firma lojalna szanująca każdego klienta .

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, toppaner napisał:

Dzisiaj na tym co otworzyli nie było źle,trzeba było mieć tylko dobrany sprzęt do warunków,czyli dość szeroko pod butem i spory rocker z przodu.

Inną rzeczą jest ,że nie widać żadnej inicjatywy ze strony TMR co do choćby minimalnego przyśpieszenia  w otwieraniu następnych tras.

Co do priority line TMR tworząc tą linię pokazał dobitnie ,w którym miejscu ma posiadaczy sezonówek,inną rzeczą jest fakt jak tą "linię" będą reagować pozostali

narciarze ,którzy słono zapłacą za skipassy,potem postoją po kilkanaście minut w kolejkach patrząc ja jakaś "elita" wchodzi bramką dla "równiejszych" i będą zadawać sobie pytanie czy nie zapłaciliśmy ile sobie życzyli a ONI nas tak dy...ją,chyba że zrobią dwie ceny karnetów - o to jest pomysł , trzeba podsunąć to TMR- owi.

Ot taki biznes plan TMR.

Firma lojalna szanująca każdego klienta .

 

Tak uważasz? To będzie częsty widok w ośrodkach TMR  w tym sezonie, nie wiem jak to jest inne obiekty użyteczności publicznej czy rozrywkowe maja określona maksymalna pojemność, na stoki można wpuścić tylu narciarzy ilu kupi karnet? TMR igra z ludzkim zdrowiem i życiem dopuszczając do takiego tłoku na wąskich stokach.  Wody full, śnieg sypie non stop, chciwość przysłania względy bezpieczeństwa i oszczędza sie na przygotowaniu maksimum tras dla tłumu, który sie już oskubało?

86026723-3733-4FF8-A53E-63ADC6149187.jpeg

96609B80-FE1C-44E4-A381-271A3AC6BDA9.jpeg

BC86088D-C808-42F6-9385-9A9EDDFBF45E.jpeg

F772EC0B-EF4B-4E3D-8D93-CF2AFB7B3887.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Spiochu napisał:

Ja dzisiaj pojeździlem na Chopoku bez tłoku, bez muld i bez rockera. 

SL FIS 156cm okazaly się też wystarczająco szerokie. ;)

Tłoku nie było tylko na południowej stronie, też tam pojeździełem, co nie zmienia faktu, że wikszość stłoczona była na zwężonej 1C i stało się ... to co widać ma Zdjęciach, tak bedzie często niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, przemo_narciarz napisał:

Na szkolnym masakra😯

Wygląda na to że niestety bez abc, bez airbag😨

 

Na tym zboczu niedawno zginał pod lawina polski snowboardzista ..., dzisiaj na Chopoku było bardzo niebezpiecznie pod wieloma względami, niektorzy zapominaja, że to góra wyższa od Kasprowego i jakieś umiejętności jednak w górnych partiach warto mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sariensis napisał:

Tak uważasz? To będzie częsty widok w ośrodkach TMR  w tym sezonie, nie wiem jak to jest inne obiekty użyteczności publicznej czy rozrywkowe maja określona maksymalna pojemność, na stoki można wpuścić tylu narciarzy ilu kupi karnet? TMR igra z ludzkim zdrowiem i życiem dopuszczając do takiego tłoku na wąskich stokach.  Wody full, śnieg sypie non stop, chciwość przysłania względy bezpieczeństwa i oszczędza sie na przygotowaniu maksimum tras dla tłumu, który sie już oskubało

Co do tragedii to jest sprawa oczywista że,pazerność TMR-u to pochłonie nawet czarną dziurę,a dla nich i tak najważniejszy jest bilans i stopa zwrotu a nie to co się dzisiaj stało.

Nic im nie zrobimy,mogli by otworzyć przynajmniej 5 ,tylko poco,przecież to są koszty.

Z całym szacunkiem możemy tylko sobie  pisać.

A jeszcze jedno tylko czekać kiedy bombardino  będzie w dwóch wersjach ,zwykłej i pro .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, toppaner napisał:

Co do tragedii to jest sprawa oczywista że,pazerność TMR-u to pochłonie nawet czarną dziurę,a dla nich i tak najważniejszy jest bilans i stopa zwrotu a nie to co się dzisiaj stało.

Nic im nie zrobimy,mogli by otworzyć przynajmniej 5 ,tylko poco,przecież to są koszty.

Z całym szacunkiem możemy tylko sobie  pisać.

A jeszcze jedno tylko czekać kiedy bombardino  będzie w dwóch wersjach ,zwykłej i pro .

 

Może wzorem rajana zrobia tańsze stojace miejsca na kanapach ;) ? W lotnictwie ten obłęd szalonego z chciwości prezia na szczęście udało się zachamować i  nie zezwolono na ten jego debilny pomysł wożenia, jakby nie było, ludzi a nie bydła.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarioJ napisał:

O co chodzi z tymi bramkami na specjalnych warunkach? Kto tam może wchodzić i na jakich zasadach.

W młynie też coś takiego widziałem.

Najbardziej wkurzają ceny w barach tmr, sami na tym tracą. Obiady jemy po nartach poza ośrodkiem.

Zasada jest taka sama jak prioryty boarding w tanich liniach, masz już usługę, ale jak dopłacisz to dostaniesz w sumie to samo (transport d..y na kanapie), tyle że poczujesz się trochę lepszym od innych, taki tani chwyt na płytka chęć bycia VIPem w tłumie ;) . Bardzo tani chwyt poniżej krytyki, kupujących to g..o powinno się wytykać palcami i, żeby poczuli się jeszcze bardziej wyjątkowo w swojej próżności.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarioJ napisał:

O co chodzi z tymi bramkami na specjalnych warunkach? Kto tam może wchodzić i na jakich zasadach.

W młynie też coś takiego widziałem.

Najbardziej wkurzają ceny w barach tmr, sami na tym tracą. Obiady jemy po nartach poza ośrodkiem.

Priority Line

Buy the product in the Client centre, pay the difference between 89€ and your ski pass price (e.g.: if the ski pass cost 39€ on the given day, you have to pay 50€ for the Priority Line).

 

Chyba jeszcze można było to dokupić do Sprytnej Sezonówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sariensis napisał:

Zasada jest taka sama jak prioryty boarding w tanich liniach, masz już usługę, ale jak dopłacisz to dostaniesz w sumie to samo (transport d..y na kanapie), tyle że poczujesz się trochę lepszym od innych, taki tani chwyt na płytka chęć bycia VIPem w tłumie ;) . Bardzo tani chwyt poniżej krytyki, kupujących to g..o powinno się wytykać palcami i, żeby poczuli się jeszcze bardziej wyjątkowo w swojej próżności.

Poniżej krytyki. Widzę że w Mlynie to nazwali Fast Pass i kosztuje 500PLN za dzień.

 

Mi się podoba komentarz Zieleńca do tych systemów TMR-a:

"Jak widać z powyższej tabeli, w okresie niskiego sezonu będziecie mieli okazję korzystania ze wszystkich atrakcji Zieleniec Ski Areny już od 40 złotych (dla karnetów normalnych) i 34 złotych (dla karnetów ulgowych) dziennie przy zakupie karnetu na 6 dni. Przyznajcie, że tak tanio jeszcze nie było, a perspektywa spędzenia niemal całego tygodnia na nartach czy desce przedstawia się naprawdę w bardzo interesująco!

Liczba dostępnych karnetów w ramach akcji
#szusowanko za 50% ceny 

nie jest limitowana!

Jedynym ograniczeniem jest czas jej trwania (czyli okres niskiego sezonu).

" (koniec cytatu)

 

Oczywiście Zieleniec nie może konkurować z Jasną, ale widać że nie wszystkich managerów pogrzało w tych skiarenach.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj góra zamglona (trasa 1c) i bardzo silny wiatr. Jeździłem tylko na północnej stronie bo bałem się zatrzymania gondoli. Ciepło ,na górze - 2 na dole 8. Ludzi mało, nie tworzyły się kolejki. Trasy dopiero po południu zaczęły puszczać i zaczęły robić się delikatne muldy(głównie na 1b)

Dzisiaj lampa, bezwietrznie i ciepło. Do godziny 11 jeździłem na południu gdzie z samego rana warunek był bardzo dobry, później temperatura zaczęła robić swoje. Na północy bardzo twardo szczególnie na 2 gdzie mimo iż było idealnie równo było bardzo dużo wywrotek (uslizgow) 1c 1b twarde i nierówne, na 1c pojawiły się przetarcia i minerały (do ominięcia). Ludzi mało, na trasach 1b i 1c muldy zaczęły robić się po 13

Niestety czynnych jest mało tras, tak jak podają na stronie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spiochu napisał:

Nie, da radę, tylko dobrze się jeździło. Na ołówkach byłaby lipa.

Śniegu jest bardzo mało, szerokie narty w niczym teraz nie pomogą.

 

Dzięki za info.

Będę od jutra do niedzieli to się przekonam.

Chyba na weeked przy tej pogodzie nie dołożą żadnej trasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bajpasami i na połowie szerokości otworzyli 12,tak trochę na siłę,ale jest.

Rano miękko a potem to już wiadomo.

Południe było dzisiaj odcięte,wiało.

Ponoć ma spaść jutro ze 20 cm ,trudno powiedzieć co to będzie,na razie w Mikulaszu jest o zgrozo 8 na +.

Narty ,ja miałem 88 pod butem ,ale można i na slalomkach.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...