Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, szplukasz napisał:

Trasa numer 1, tu ich nie jestem w stanie rozszyfrować o co chodzi :) Tak jak pisałem trzeba tylko trochę dośnieżyć górę, a dół to nawet teraz jest ok. Zdjęcia z dzisiejszego dnia:

Trasa_1.thumb.jpg.e030ea8bfe5c485e9aee5720d995e6a9.jpg

To oczywiście trasa 36, a nie 1 :)

Edytowane przez szplukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szplukasz napisał:

Manie zastanawia co mam zrobić dalej jak zjadę trasą 35? Może podejść z nartami do góry, ciekawe :)

Wydaje mi się, że ta trasa jest otwarta tylko do przecinki z 34C i dalej musisz nią jechać - takie małe naginanie rzeczywistości, że niby otwarta, ale tylko w połowie czy nawet mniej;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, moruniek napisał:

Są moi znajomi. Wg. nich wczoraj około 20 minut czekania, dziś do 40 minut by wyjechać dalej z Biela Put.

Dzięki za info! Miałem się wybrać dzisiaj, wstępnie przełożyłem wyjazd na jutro, ale do czasu, aż Lucky nie ruszy i nie rozładuje się ten ruch, to chyba nie ma to większego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że cena może jeszcze wzrosnąć? Dla mnie zaczynają się chore ceny. Naście lat temu jeździło się na Słowację bo było taniej i lepiej. I zaczynam nie rozumieć fenomenu chopoka. Zaczynają się wysokie ceny-dla niektórych zaporowe a takie tłumy do kilku tras. Mam takie pytanie. Co Was tak przyciąga  na chopok? Bo na pogodę raczej trzeba trafić żeby mieć piękne widoki. Większość zimy to raczej wiatry i mgły.  Miałem się wybrać z rodziną ale jak mam płacić 1000 zł za dzienne karnety dla rodziny 2+2 to odpuszczam. Widzę żeby nartować na Słowacji trzeba mieć teraz gruby portfel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Miru napisał:

To znaczy że cena może jeszcze wzrosnąć?

Tak, może wzrosnąć. Zasada taka sama jak w Szczyrku. Im wcześniej tym taniej. 

Ja kupiłem na Szczyrk karnet w listopadzie. Teraz karnet na ten termin (styczeń) kosztuje chyba 850 PLN od osoby. Ja za tą kwotę kupiłem karnet dla mnie i syna wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Miru said:

 Naście lat temu jeździło się na Słowację bo było taniej i lepiej.

Teraz jest taniej dla posiadaczy sezonówki, która kosztuje bodajże tyle co 6 pojedynczych dni. Jeśli planujesz tyle lub więcej spędzić w 4 ośrodkach TMRu (+ COS i BSA), to nie jest tak drogo. Można też korzystać z benefitów za akcje, kupiłem z 5 lat temu i jeżdże kolejny sezon "za darmo", a nawet na tym trochę zarobiłem, bo akcje wzrosły w tym czasie o ok. 50%.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Chopoku wietrznie i z opadami śniegu, ale dało się fajnie pojeździć. Ludzi na trasach sporo, ale kolejki na Lucky i Zahradki nieodczuwalne, max. 10 min. Trasy twarde, czasem nierówne, po południu trochę lodu, ale dzień udany. Z powodu wiatru zamknięto w ciągu dnia trasę ze szczytu Chopoka na północ i gondolę z południa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny dzień dobrze pojezdzone na Chopoku, ludzi dużo, zamknęli chyba nawet dojazd autami do doliny, ale max. kolejka na grand jet i biela put to 10 min. Spora kolejka była do wjazdu na szczyt, może nawet 20 min. Cześć tras oficjalnie zamkniętych nadaje się do jazdy i zostanie wkrótce otwarta (1, 7 i 11). Przez cały dzień solidny mróz, po południu wyszło nawet słońce. Na trasach trochę lodu, w tym bryłek, po południu odsypy na stromszych odcinkach.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kerstin napisał:

Dziś kolejny dzień dobrze pojezdzone na Chopoku, ludzi dużo, zamknęli chyba nawet dojazd autami do doliny, ale max. kolejka na grand jet i biela put to 10 min. Spora kolejka była do wjazdu na szczyt, może nawet 20 min. Cześć tras oficjalnie zamkniętych nadaje się do jazdy i zostanie wkrótce otwarta (1, 7 i 11). Przez cały dzień solidny mróz, po południu wyszło nawet słońce. Na trasach trochę lodu, w tym bryłek, po południu odsypy na stromszych odcinkach.

Czyli nie ma się co pchać w stronę Doliny? Lepiej parkować w okolicy Zahradky? Planuję być jutro około 9/10, więc już pewnie będzie maksymalnie upchane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adrianh8me napisał:

Czyli nie ma się co pchać w stronę Doliny? Lepiej parkować w okolicy Zahradky? Planuję być jutro około 9/10, więc już pewnie będzie maksymalnie upchane.

Parkuj na P4 Lucki ale licz się z tym że po godz. 10 będzie Dolina zamknięta i parkowanie tylko na P5

Parkingi Chopok Północ
Oznakowanie Lokalizacja Pojemność
P1 Jasná 180 aut
P2 **** Biela Púť 80 aut
P3 * Zaplacíc Záhradky 80 aut
P3 * Zaplacíc Záhradky 50 aut
P4 Lúčky 350 aut
P5 Pavčina Lehota 650 aut
VIP *** Lanovka Grand Jet 60 aut

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...