Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, toppaner napisał:

Dzisiaj na dobre 2 godz. północ umarła (awaria zasilania) ,sporo ludzi zrezygnowało z czekania. 

Po 13 zaczęło wszystko fungować.

Dzięki tej "przerwie" trasy na północy były ok.

Upodliłem się narciarsko.

Oni tam często tak mają?

Zeszłego roku byłem  w marcu i  padł internet na całej północnej stronie, ganialiśmy od Lucków po Biela Put za wydrukiem gopasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, colin23 napisał:

Ogólnie jak na ferię i niedzielę nawet przed awarią kolejki malutkie. Max. 10 minut. Większość na bieżąco. I ta pogoda dziś! Jak w Val di Sole 🙂

Ferie to na razie ma tylko część Polski, co aż tak strasznie nie zaludnia ośrodków Słowackich. Choć prawda, że nikt tak nie potrafi przeludnić każdego ośrodka jak Ślązacy, którzy teraz zaczęli odpoczynek:). Największy tłum jest na Chopoku, gdy nałożą się ferie polskie i słowackie. W tym roku, to na szczęście tylko tydzień, gdy u nas w drugim tygodniu ferii na nartach będzie Warszawa i Wrocław, a Słowacy rozpoczną swoje tzw. ferie wiosenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z awarią prądu, kto w Niedzilę kupił karnet w kasie, dostaje karnet 1-dniowy za free na dowolny termin w tym sezonie.

 

 

Cytat

OZNAM

Ospravedlňujeme sa za dnešný výpadok elektrickej energie, ktorý zapríčinil obmedzenie prevádzky lanoviek na severnej strane Chopku.

Výpadok spôsobil, že na severe ostali v prevádzke len lanovky Grand Jet, Biela Púť a Luková, ktoré boli napájané záložnou vetvou vedenia elektrickej energie.

Výpadok elektrickej energie mal dopad aj na interné komunikačné systémy, čo spôsobilo zásadné obmedzenie možnosti komunikácie na klientov v stredisku ako aj oneskorené informovanie na sociálnych sieťach a webe.

Problém nastal v oblasti Lúčok, kde bola prerušená hlavná vetva elektrického vedenie pre Jasnú. Zatiaľ nemáme viac informácií čo tento stav zapríčinilo.

Distribúciu elektrickej energie sa podarilo obnoviť o 13:05 hod., pričom do 15 minút od obnovenia dodávky elektrickej energie bolo stredisko opäť v plnej prevádzke.

Veľmi nás mrzí, že ste si dnešný deň nemohli užiť naplno, preto všetkým klientom, ktorí mali na dnes zakúpený skipas (okrem majiteľov šikovných sezóniek) bude poskytnutá kompenzácia formou náhradného skipasu, ktorý je možné využiť v ktorýkoľvek iný deň počas sezóny 2019/2020.

 

Tím strediska Jasná

https://www.jasna.sk/hory/lyzovacka/jasna-live

Edytowane przez Spiochu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Spiochu napisał:

W związku z awarią prądu, kto w Niedzilę kupił karnet w kasie, dostaje karnet 1-dniowy za free na dowolny termin w tym sezonie

Nie tylko w kasie ,również przez neta.

Znajomej dziś doładowali karnet kupiony przez gopass.

Dzisiaj to był mój najlepszy jak na razie dzień w sezonie ,ludzi nie wiele ,północ twarda , lecz jeździć było po czym , południe na moment lekko puszczało a rano to była lewitacja  .

O 14 odcięło mi prąd w nogach.

W środę powtórka do czwartku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli jest bajka. Praktycznie nonstop słonko i minimalny mróz. Ludzi niewiele. Od dziś czynna oficjalnie czarna 7. Bajka. Dziś od 13 zamknęli 1C i 1B bo praktycznie wywiało śnieg i został tylko lód. 

Co do zamykania kolejek to tu na wiatr są mocno przygotowani. Musi wiać chyba dobrze ponad 120km/h żeby zamknęli dużą kabinę. A jak coś to zawsze mają jeszcze tależyki. 

A single line przy B2 nadal przepuszcza bez karnetu bo zauważyłem po braku w statystykach. Zresztą widać że jest wyłączony i kołowrotek śmiga 🙂

Panowie z Jasnej muszą nie czytać forum haha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2020 o 08:21, Oskarek89 napisał:

na Zahradkach można było jeździć za darmo w czwartek i piątek bo przejścia VIP miały wyłączone czytniki i w ogóle nie były zablokowane przejścia

 

2 godziny temu, colin23 napisał:

single line przy B2 nadal przepuszcza bez karnetu bo zauważyłem po braku w statystykach. Zresztą widać że jest wyłączony i kołowrotek śmiga

Mam wrażenie że Słowacy kompletnie zbojkotowali super ofertę TMR dla Viponów :)   jeszcze nie widziałem aby ktoś z wejść vip korzystał,  po co blokować przejście na Zahradkach jak nie ma chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, colin23 napisał:

Zdarzają się ludzie na vipach ale sporadycznie. Póki nie ma sezonu to tylko frajer to wykupi. Ale jak będzie 40 minut stania to będzie więcej chętnych. Gwarantuje Ci. 

A kiedy stałeś 40 min na Chopku, no chyba że do biedrony , kiedy z powodu wiatru krzesła stoją ,a do talerzyka nie chce się dojść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

W  terminie 17-22.02 zabieram kilka rodzin na narty, organizuję tam 6-cio dniowe szkolenie dla dzieci, mam dwie grupy:  młodszą (6-8 lat) i starszą (10-13). Wszystkie jeżdżące.

Jeśli, ktoś z was wybiera się w tym terminie z rodziną i chce zostawić dzieciaki pod opieką instruktorów przez 5h to serdecznie zapraszam! 

 Zainteresowanych poproszę o mailia: skisurfwawa@gmail.com

 tel: +48 794 629 585

Joanna Gawrońska

Edytowane przez Skisurfwawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tresor napisał:

Wiesz, zdjęcie ze sztruksem na otwarcie ośrodka, to każdy umie zrobić. Ale jeżeli, to co zamieściłeś przedstawia warunki o 14:30, to zazdroszczę😉

Gdyby tak było to musieli by przygotowywać tras na następny dzień.

 

Dzisiaj po mimo , że Chopek założył czapkę było dobrze , mniej lodu niż wczoraj, a Majsrowska potwierdzam wygrała dzisiejsze zawody.

Dzisiaj  Chopek potwierdził powiedzenie  Jedna góra ,trzy pogody.

Północ pochmurna,góra w chmurach,na południu słońce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, colin23 napisał:

Tak to dziś wyglądało 🙂

[Ciach]

Majstrovska - najlepsza trasa na Chopoku IMHO.

Zdjęcie piękne, choć pokazuje też te rzeczy, które w Dolinie Demanovskiej mnie osobiście zaczynają coraz bardziej razić tj. jak coraz większe hotele i w ogóle narastająca zabudowa zaczynają psuć tamtejsze widoki. To co widać na zdjęciu, czyli przyszły Hotel Demjan, jest tego najbardziej jaskrawym przykładem. Rozumiem jakąś stonowaną architekturę wtapiającą się w otoczenie, ale to coś powoduje, że Hotel Gołębiewski w Karpaczu zaczyna wyglądać niewinnie 😉  Myślałem zresztą - może tak jest - że cała dolina stanowi park narodowy. Jeżeli tak, to nie bardzo rozumiem kto tam pozwala na takie architektoniczne zabawy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, colin23 napisał:

Zdjęcie robione po 10 więc nie tak źle 🙂 dziś bardzo mocno wiało. Góra od wczoraj lodowa. Ale ogólnie pozytywnie i dalej mało ludzi. 

Dodałbym tylko , że rano Fis u góry jak i 1 od końskiego tttttwardo ,ale ok sama góra jednak z dnia na dzień coraz bardziej mimo widocznych wysiłków ratrakowych coraz trudniejsza-śnieg potrzebny od zaraz.

Na południu dużo lepiej, im wyże tym przyjemniej , choć treningowa jeszcze o 14 była palce lizać.

W-g mnie zawody wygrała dzisiaj "moja" druga faworyta 35.

PS.

Dobrze że jest weekend ,dwa dni przerwy a od poniedziałku znowu "tyrka".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...