Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Za tydzień wybieramy się pierwszy raz na Chopok. Planujemy odstawić autko i korzystać ze skibusa. Możecie mi podpowiedzieć czy w stacji np. lucky są szafki bym mógł zostawić buty, pokrowce itd ?? Będę z rodziną więc jest to dla mnie dość ważne.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, stefgo said:

Witam serdecznie. Za tydzień wybieramy się pierwszy raz na Chopok. Planujemy odstawić autko i korzystać ze skibusa. Możecie mi podpowiedzieć czy w stacji np. lucky są szafki bym mógł zostawić buty, pokrowce itd ?? Będę z rodziną więc jest to dla mnie dość ważne.  

Szafki sa, tylko policz czy to sie oplaca. Dojazd na Lucky jest latwy, a parking spory. Nie latwiej wszystko miec po reka w samochodzie ? Jak czegos zapomnisz i ponownie otworzysz szafke, to tracisz 2 euro ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję za uwagi. Są bardzo cenne. faktycznie 2 euro za otwarcie... Wiedziałem że za szafkę zapłacę ale jakoś nie przyszło mi do głowy, że za każde otwarcie. Faktycznie chyba łatwiej będzie autem. Tym bardziej, że z dójką dzieci w wieku 10 lat to zawsze czegoś się zapomni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa dni na Chopku , dobrze ale twarrrrrrrrrrrrrrrrrrdo, do bólu.

Krawędzie na żyletki.

Dzisiaj numero uno to 7 Majstrowska nawet o 14 była verni dobra.

Południe bardziej oblodzone od sever .

Z przygotowaniem Fisu średnio , szczególnie dolna część , natomiast 1  bez uwag- upodliłem się na niej.

Kolejki, oby tak było przez cały sezon.

W piątek i  poniedziałek SMR a od wtorku ponownie TMR.

Pozdrowienia dla wszystkim uzależniomych .

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, toppaner said:

Kolejne dwa dni na Chopku , dobrze ale twarrrrrrrrrrrrrrrrrrdo, do bólu.

Krawędzie na żyletki.

Dzisiaj numero uno to 7 Majstrowska nawet o 14 była verni dobra.

Południe bardziej oblodzone od sever .

Z przygotowaniem Fisu średnio , szczególnie dolna część , natomiast 1  bez uwag- upodliłem się na niej.

Kolejki, oby tak było przez cały sezon.

W piątek i  poniedziałek SMR a od wtorku ponownie TMR.

Pozdrowienia dla wszystkim uzależniomych .

Dopadało coś śniegu? Czy warunki tak jak w zeszłym tygodniu - od 11-12 lód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego...gdzie mój skipass!!!

Otrzymałem taki email z Gopassa z promocyjnym kodem na zakup skipassa  w Jasnej za 22 Euro w terminie 25-26.01.2020 do podarowania dowolnej osobie która posiada konto Gopass.

Publikuję go tutaj  a może ktoś z Forum go wykorzysta inaczej przepadnie.

Obowiązuje w ośrodku
Jasná
 
Obowiązuje w terminie
25.-26.01.2020
 
Cena promocyjna
22 €
J20BS8RYL6FXB9AC
 
WYŚLIJ KOD DOWOLNEJ OSOBIE
JJedynym warunkiem jest to, że osoba, której chcesz podarować kod, musi posiadać konto Gopass. Następnie kod może aktywować w poniższy sposób: 
 
1. Osoba, która otrzymała kod musi zalogować się do swojego konta na Gopass.sk
2. Kliknąć na swoje imię i na zakładkę 'Kupony Gopass'
3. Wpisać kod składający się z 12 znaków i kliknąć na przycisk 'Aktywować'
 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lika napisał:

Czy tylko posiadacze Sprytnej sezonówki dostali kupony rabatowe?

Może się komuś przyda mój kod

Cytat

Jako posiadacz Sprytnej Sezonówki ponownie otrzymasz od nas kod, dzięki któremu możesz zaprosić na narty w super cenie kogoś znajomego, kto nie zna uroków Sezonówki!
Obowiązuje w ośrodku
Jasna
Obowiązuje w terminie
25.-26.01.2020
Cena promocyjna
22 €
J20BSGK36EAX2K1S

WYŚLIJ KOD DOWOLNEJ OSOBIE
Jedynym warunkiem jest to, że osoba, której chcesz podarować kod, musi posiadać konto Gopass. Następnie kod może aktywować w poniższy sposób: 

1. Osoba, która otrzymała kod musi zalogować się do swojego konta na Gopass.sk
2. Kliknąć na swoje imię i na zakładkę 'Kupony Gopass'
3. Wpisać kod składający się z 12 znaków i kliknąć na przycisk 'Aktywować'

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano napadało tak ze 3-4 cm dobra ,co zmieniło całkowicie sytuację.

Widoczność do Łukowej średnia, od ok.

Patrząc na kamerki to południe było dość mocno  zamglone i pojechałem tam dopiero po 14 i powiem tak ,to był wielki błąd. W prawdzie mgła była , ale  też i dobre światło.

Na południu ciut więcej posypało ,po 14.30 lekkie odsypy na 35 i 33.

Lud tylko u góry pod Funitielem .

Zamknęli do południa 1 na dole - zawody niepełnosprawnych.

 Trzeba zobaczyć jak  niewidomi zapinają  szacun .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dziś od 9 rano. Na początku padało trochę śniegu, jednak potem się pięknie wypogodziło i było słonecznie. Potem chmurka naszła. Wszystko było by ok gdyby nie bydło na stoku i tragiczny stan niektórych, szczególnie, niebieskich tras. Z dzieckiem ciężko się jeździ w takich warunkach. Jak ktoś chce kozaczyć to są trasy czerwone i czarne. Niebieskie zostawcie słabiej jeżdżącym. Ale niestety dotyczy to zwłaszcza Słowaków.. a oni chyba nie czytają tego forum.

 

PS. Wieczorkiem fajnie nasypało. Mam nadzieję, że się utrzyma i dopada. Na piątek zapowiadają deszcz :(

Edytowane przez stefgo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, andy_n napisał:

Ostatnio dużo mówi się o śniegu więc nasuwa mi się pytanie.
Czy muszę kupić łańcuchy śniegowe do samochodu? Czy to jest zakup niezbędny?

 

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, wrażenia.

Szkoda że mam tylko dwie nogi,gdybym miał cztery a najlepiej sześć ,to bym założył na wszystkie narty , choć południe - góra średnio zrobione,natomiast dół 33 i słoneczna miodzio, lecz zawody wygrywa zbierając dublet bezapelacyjnie,jednogłośnie,bezdyskusyjnie , będąc ,najlepszą dziś jak i wczoraj,mająca najlepszy warun do końca,pozostającą w najlepszej formie , jedyna ,niepowtarzalna będąca,milą ,miejscami łagodna,lecz z pazurem, niepowtarzalna  Majstowska.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat dla tych, którzy zastanawiają się Chopok czy Alpy ?

Wróciłem tu po ok 20 latach czyli pamiętam trasę 11 jako fis i mercedesa, który wwoził na nią :-). Przez ten czas tylko Austria lub Włochy. Aż tu Austria nie wyszła i na szybko trzeba było coś zorganizować. No to może Chopok, przecież połączyli płn z pd, może coś zrobili z tym wiecznym lodem, może będą ze 2 dni słońca, może jest taniej no i przede wszystkim nie 1200-1450km z Lublina tylko 480 km a jeździć kilkanaście godzin już mi się nie chce.

Po 6h i spokojnej jeździe byłem na miejscu w LM. Apartament dla 3 os, bardzo duży i nowy ok 400e a nie 700. Niedziela to zimowe wejście na Południcę a od poniedziałku Chopok - karnety na 5 dni 443e ( 2 dorosłe+junior ) kupione 2 tyg przed wyjazdem - gopass.

Parkowałem zawsze na Luckach, o ile w pon przy zmiennej pogodzie parking był w miarę pusty to każdy następny dzień prawie full ( docierałem ok 8.45 ). Kolejka do kolejki na starcie na kilka min i więcej niż kilka min do bramek nie stałem. Trasy jak w alpejskich ośrodkach, praktycznie same wyprzęgane wyciągi. Najbardziej obłożone i zdegradowane trasy to te niebieskie reszta spokojnie wytrzymywała do 15.30. W miarę upływu czasu wyłaziło coraz więcej zlodowaciałego podłoża ale ponieważ to styczeń i mróz żadne muldy się nie tworzyły. 

Trafiło mi się 5 słonecznych dni + codzienny mały mróz. Na południu włoska bajka, na północy mały mordor. Najczęstszym gościem byłem na 11, 12, 31 z wariantami, wiecznie pustej 7. Dla fanów długich zjazdów od szczytu jest co jechać w obie strony 4-5 km spokojnie. Jedynie w piątek góra była mega wylodzona ( do wysokości Rovnej Holi )

Podsumowując, wyjazd do małych ON w Alpach typu Paganella, Lungau Ski itp przestaje mieć większy sens. Koszty zakwaterowania, skipasów, dojazdu ( paliwo, winiety, zmęczenie ) zdecydowanie przeważają na korzyść Chopoka. Luty, ze względu na ferie Słowaków i ilość narciarzy, pewnie jest dyskusyjny narciarzy ale styczeń i marzec polecam dla wszystkich, którym mały ON wystarczy.

Było o wiele lepiej niż się spodziewałem, wyjeździłem się

pozdr,

ryba

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryba bardzo fajna recenzja, odcinająca się trochę od opinii w stylu "w ośrodkach TMR to już tak samo drogo jak w Alpach". Zgadzam się, że luty to raczej największe zatłoczenie w sezonie, bo nakładają się polskie i słowackie ferie. Warto też zwrócić uwagę, że pierwszy tydzień marca, to również jeszcze ferie słowackie. A Twoje pozytywne wrażenia, to wyjazd w sezonie w którym opady śniegu były minimalne, jak na możliwości tamtych okolic. Może być więc jeszcze lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...