Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Kupony

J20B236YFRPJ76ET
J20B2DLRZQDKHWDN
J20B2IG98KTKV73C
Platí v strediskách
Jasná
Platí v dátumoch
31.01-09.02.2020
Cena 
22 €

Jedynym warunkiem jest to, że osoba, której chcesz podarować kod, musi posiadać konto Gopass. Następnie kod może aktywować w poniższy sposób:

1. Osoba, która otrzymała kod musi zalogować się do swojego konta na Gopass.sk
2. Kliknąć na swoje imię i na zakładkę 'Kupony Gopass'
3. Wpisać jeden z kodów składających się z 12 znaków i kliknąć na przycisk 'Aktywować'

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Tempest napisał:

Witam, bardzo proszę o kod rabatowy, wybieram się na chopok lub tatrzańska łomnicę

Proszę:

 

V20BS65SVGWVW477
 
V20BSZC29PE25L33
 
V20BSZS7KAWHU14L
Obowiązuje w ośrodkach
Tatranská Lomnica
Štrbské Pleso
 
Obowiązuje w terminie
31.01-07.02.2020
 
Cena promocyjna
19 €
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, ppown said:

Tak z ciekawości, jakie macie pomysły na Chopok? 

Gdzie zaczynacie? Najpierw północ czy południe?

To zależy co Ciebie interesuje. Północ bardziej oblegana więc po 12 już mocno zdegradowana. Jak z rodziną i niebieskie to lepiej pomęczyć do godziny 12 niebieskie 5a, 5, 14 a pozniej przenieść się na 10 które się dobrze trzymają do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, arturzx napisał:

Gdzie zaczynacie? Najpierw północ czy południe?

Z początku stycznia gdy tam byłem na 1 dzień na północy dość mocno wiało a na południu marcowe nartowanie w pełnym słońcu zjechałem raz do końca i zestresowany wróciłem na północ aby być po właściwej stronie czyli tam gdzie samochód. 

Za drugim razem przy wspaniałej pogodzie od samego rana chciałem wszystko objeździć na początku na północnych stokach by potem zaliczyć południe ale podczas 5 wjazdu wyłączyli prąd chyba na całym Chopoku na  3 godziny. Nie czekałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tempest napisał:

Dzięki wielkie, nie byłem jeszcze na Strbskim Pleso czy warto tam się wybrać zamiast na Łomnicę biorąc pod uwagę obecne warunki?

Byłem ostatnio w Pleso i mogę polecić. Idzie się naprawdę wyjeździć. Jeśli tylko nie jesteś początkującym narciarzem to zdecydowanie wybrałbym Pleso. Może nie ma tam takich ambitnych tras jak na Łomnicy ale da się fajnie pojeździć 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zainspirowany postem kolegi ryba, postanowiłem i ja opisać swoje wrażenia z pobytu na Chopok.

na wstępie chciałbym jednak dodać, iż jestem totalnym świeżakiem narciarskim i poza Chopokiem i pagórkami na Kaszubach nie mam innych doświadczeń narciarskich.

o kwaterach nie będę pisał bo każdy ma inne oczekiwania i możliwości finansowe i zapewne można znaleść coś odpowiedniego dla siebie. Mi się udało, byliśmy zadowoleni z wynajętego apartamentu. zmierzając jednak do tego co ważne. pobyt rozpoczęliśmy w poniedziałek 27.01.2020, warunki trudne, śnieg twardy, "tępy" jeździło się niefajnie, pogoda jednak wypas. wieczorem popadał śnieg i wtorek to juz inna bajka, najeździłem się ile trzeba, tylko chce zaznaczyć głównie niebieskie trasy (ze względu na moje umiejętności). W środe miałem pauze od nart, ale pogoda była super, wieczorem znowu były opady świeżego śniegu. Czwartek to był najlepszy dzień. Super pogoda i warunki śniegowe. Ludzi względem zeszłego roku śladowe ilości. praktycznie podjeżdżałem bezpośrednio pod bramki, trasa 5 i 14 pod koniec dnia zaorana, trasa 10 na brhliska w dobrym stanie do fajrantu. Piątek to już dramat pogodowy, pół góry zamknięte ze względu na wiatr, permanentny deszcz i plus 4 stopnie. ludzi, mimo iż pół góry zamknięte niewiele (pewnie przez opady deszczu), trasa 5 i 14 przyzwoite do końca dnia.

podsumowując, nie wiem jak jest w innych krajach i na innych górach, jednak przyznam, że mi chopok i jasna odpowiada. jest blisko (z Kaszub 8-9 godzin), infrastruktura ok, trasy dla mnie super. jedynie problemem (czasami) jest ich stan po godzinie 11. chciałbym zgodzić się z kolegą ryba, iż jest to ośrodek wystarczający dla tych co chcą się znarcić, nawet dla świeżaków dopiero zaczynających swoją przygodę z nartami. byłem tam drugi raz i dojrzewam do myśli, że w przyszłym sezonie będzie już sezonówka i częstsze wypady aby się tam szkolić. chce jeszcze dodać, że w sobotę w dzień mojego wyjazdu było tam bardzo ciepło i słowackie radio zapowiadało cały tydzień na plusie nawet do 14 stopni, ale to już dla Bratysławy.

p.s. Mam nadzieje, że bede równie zadowolony z chopok jasna po powrocie z Austrii.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, surfing napisał:

Chopok Zahradky  02.02.2020 godz. 13.30

Przyczyna  bardzo prosta,

rano nie padało , lecz lało i wielu miejscowych pozostało w domach , pozostali zamienili narty na baseny , a tacy jak ja "zarżnęli" się narciarsko.

Do wtorku mam wolne, lecz od środy znowu trzydniowa "tyrka".

6 godzin temu, Ratrak napisał:

Wczoraj zerknąłem na tę kamerkę, i kolejki były ogromne, właściwie w poprzek stoku :).

Kolejki są zawsze , mogą być większe , mniejsze ,lecz ja w tym dniu nie stałem dłużej niż 7 min i to naprawdę sporadycznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kojoteq napisał:

Polecicie w Liptowskim Mikulaszu (niezbyt daleko od przystanka skibusa do Jasnej) jakiś tani lub bardzo tani nocleg dla jednej osoby na jedną noc? Albo przynajmniej gdzie szukać? Planuję wybrać się wybrać w najbliższych tygodniach.

Wpisz w google apartmany liptovski mikulas i wysypie masę tanich kwater, tylko nie wpisuj “przystanka” bo gugel może nie zajarzyć o co kaman ;) .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...