Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Słowacy ogłosili budowę nowej 15 osobowej kolejki gondolowej z Biela Put na Priehybe.

Deklarują, że będzie uruchomiona w nadchodzącym sezonie zimowym, koszt 15mln €.

http://zuskin.org/kld-15-biela-put-priehyba/

https://myliptov.sme.sk/g/190880/stredisko-jasna?gref=strm_art-22723883&photo=p7242919

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Robert32 napisał:

Słowacy ogłosili budowę nowej 15 osobowej kolejki gondolowej z Biela Put na Priehybe.

Deklarują, że będzie uruchomiona w nadchodzącym sezonie zimowym, koszt 15mln €.

http://zuskin.org/kld-15-biela-put-priehyba/

https://myliptov.sme.sk/g/190880/stredisko-jasna?gref=strm_art-22723883&photo=p7242919

Dobra informacja dla tych co wytrzymują w samochodzie 7, 8 godzin. Ja lubię puste stoki, ilość gondoli przy ograniczonych możliwościach zjazdowych nie robi na mnie wrażenia zbyt bardzo. Gdybym mieszkał na Śląsku, Małopolsce lub Podkarpaciu pewno znaczenie było by dużo większe...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marionen napisał:

Dobra informacja dla tych co wytrzymują w samochodzie 7, 8 godzin. Ja lubię puste stoki, ilość gondoli przy ograniczonych możliwościach zjazdowych nie robi na mnie wrażenia zbyt bardzo. Gdybym mieszkał na Śląsku, Małopolsce lub Podkarpaciu pewno znaczenie było by dużo większe...

Jak otworzą przebudowaną Zakopiankę do Rabki, a jeszcze kiedyś pociągną zapowiadaną drogę GP w standardzie "S-ki" aż do Chyżnego, to taki Chopok z Krakowa może "zbliżyć" się na ok. 2h drogi samochodem, więc rzeczywiście dla Krakusów inwestycje na Chopoku to fajna sprawa. Ale gdybym miał tam jechać te 7-8h, to zdecydowania wolę Schladming i okolice...

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Start w sobotę.

Lyžujeme už v sobotu! ⛷👍
Nenechajte si ujsť premiéru lyžiarskej sezóny 2021/22 v Jasnej. Podľa dnešných vyhlásení vlády môžeme pre vás už v sobotu 11. decembra v Jasnej otvoriť prvé zjazdovky:
- Biela púť
- Jelení grúň
- traverz na Koliesko
V zasnežovaní intenzívne pokračujeme aj na ďalších trasách. Pre aktuálne informácie o tom, na ktorých zjazdovkách sa bude lyžovať, sledujte naše sociálne siete JASNÁ a www.jasna.sk V prevádzke budú sedačkové lanovky a kabínkové lanovky v režime OP a podľa usmernení, ktorých presné znenie očakávame v najbližších hodinách. Vidíme sa v Jasnej 😉!
Najlepšie ceny skipasov bit.ly/Najvyhodnejsie_skipassy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, hgx126 napisał:

Start w sobotę.

Lyžujeme už v sobotu! ⛷👍
Nenechajte si ujsť premiéru lyžiarskej sezóny 2021/22 v Jasnej. Podľa dnešných vyhlásení vlády môžeme pre vás už v sobotu 11. decembra v Jasnej otvoriť prvé zjazdovky:
- Biela púť
- Jelení grúň
- traverz na Koliesko
V zasnežovaní intenzívne pokračujeme aj na ďalších trasách. Pre aktuálne informácie o tom, na ktorých zjazdovkách sa bude lyžovať, sledujte naše sociálne siete JASNÁ a www.jasna.sk V prevádzke budú sedačkové lanovky a kabínkové lanovky v režime OP a podľa usmernení, ktorých presné znenie očakávame v najbližších hodinách. Vidíme sa v Jasnej 😉!
Najlepšie ceny skipasov bit.ly/Najvyhodnejsie_skipassy

Zaszaleli z tymi trasami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

csm_otvorene_zjazdovky_171221_c2ac57e074.jpg

Takie info odnośnie tras od 17.12 w Jasnej. Samo niebieskie, czyli chyba typowy TMR.

Nigdy nie byłem na Chopoku, a myślę żeby pojechać sobie na weekend noworoczny - warto? Co jeszcze by musieli otworzyć żeby się wyjeździć? Czarne trasy są z reguły otwarte czy to takie słowackie Bieńkule?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tatita napisał:

csm_otvorene_zjazdovky_171221_c2ac57e074.jpg

Takie info odnośnie tras od 17.12 w Jasnej. Samo niebieskie, czyli chyba typowy TMR.

Nigdy nie byłem na Chopoku, a myślę żeby pojechać sobie na weekend noworoczny - warto? Co jeszcze by musieli otworzyć żeby się wyjeździć? Czarne trasy są z reguły otwarte czy to takie słowackie Bieńkule?

Przede wszystkim brakuje 11 oraz 1a i może coś jeszcze na południu aby było jakieś zróżnicowanie

Co do czarnych tras to 7, 33a oraz 32 które chodzą praktycznie każdej zimy. Pozostałe trasy czarne to chyba tylko na mapach istnieją.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna „trójka” istnieje tylko nie jest ratrakowana – ale można na niej fajnie pojeździć i poćwiczyć nogi. Myślę, że do świąt otworzą jedynkę – śniegu nie brakuje, problemem są jednak obostrzenia w gondolach i chyba dlatego nie działają wciąż Briliska ani żadna trasa zjazdowa z góry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeszcze jedno pytanie ...

W formularzu,który trzeba wypełnić wjeżdżając na Słowację jest miasto - nie da się wybrać polskiego, tylko SK.

Czy ktoś był z tak wypełnionym ? Czy kiedyś dali się wypełnić miasto w PL ? 

Chodzi o miejsce stałego pobytu - adres,kod wpisuje PL, ale miasta nie wybiorę z PL.

Dzięki za info dzisiaj ...

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa już wiem o co Ci chodzi.

tam chyba podajesz adres swojej kwatery na słowacji.

ja wpisałem adres kwaterki i przeszło bo mam takie coś:

 

Thank you for registering on eHranice. You meet the exemption condition of the 10-day quarantine, you do not have to go through it. This registration is valid for 6 months. Therefore, you do not have to re-register for the next six months when crossing the border. However, you will still need an EU vaccination certificate or digital COVID card.

 

 

Daj znać czy można przejechać przez góry. A jeśli nie przez góry to ta druga droga jest płatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...