Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Krążyła po internecie mapka z planowanymi inwestycjami (chyba w tym wątku również) i było ich sporo:

- czarna trasa 32 na południe miała przebiegać początkowo grzbietem (obok Kamennej Chaty), a nie jak teraz - wąskim dojazdem odbijającym od 33-ki.

- z Krupovej nowa kanapa w okolice rozwidlenia tras 35 i 34c (wyżej ew. II odcinek - w miejsce tego odnowionego talerzyka o którym była mowa)

- nowa, niebieska trasa do Krupovej, omijająca trudniejsze fragmenty dolnej 33-ki 

- nowa, niebieska trasa ze Srdieczka do Krupovej (objazd 36-ki)

- wspomniana nowa, niebieska trasa z Lukovej w stronę gondoli Grand-Jet i niżej, a wraz z nią wymiana tej dłuższej kanapy Otupne-Lukova na gondolę lub 6-os.kanapę (i mam też nadzieję na ratrakowanie czarnej 3-ki)

- w Zahradkach nowa trasa FIS II 

+ różne drobne poszerzenia, trawersy itp.

Jak znam TMR, to będą się starali powoli je wdrażać.

 

Edytowane przez koliber
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
6 godzin temu, ski89 napisał:

@JC kiedy się można spodziewać tego filmu z wizyty w Jasnej?

W Jasne trwają już testy, pierwsza gondola została zawieszona na linie. Film będzie w przyszłym tygodniu. Aktualnie nagrywam materiał o inwestycjach w Szczyrku, bo w Internecie pojawiło się sporo błędnych informacji

305980306_10160288801627904_816278949902

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Jacku czy jest szansa w tym sezonie na vlogi z innych ośrodków, niż najczęściej pokazywane (lodowce tyrolskie i Południowy Tyrol)  - np. Schladming, Flachau, Obertauern Livigno, Bormio, Dolina Aosty z Cervinią, a może jakaś Szwajcaria albo Francja ? 

Edytowane przez Krakus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Krakus81 napisał:

Panie Jacku czy jest szansa w tym sezonie na vlogi z innych ośrodków, niż najczęściej pokazywane (lodowce tyrolskie i Południowy Tyrol)  - np. Schladming, Flachau, Obertauern Livigno, Bormio, Dolina Aosty z Cervinią, a może jakaś Szwajcaria albo Francja ? 

Lodowce pewnie będą, bo nie odmówię sobie pierwszych nart. Co do innych kierunków, to pracuję m.in. nad Livigno, Obertauern, Schladming, Flachau. Co z tego wyjdzie nie wiem na ten moment. Będą też filmy Zillertal Arena, Hochzillertal oraz Penken, z Nauders, St. Anton i Schoeneben.
Powinna też być Solda i Maco Corto, być może Ski Juwel, Matrei - Kals i jeszcze kilka innych

Francja i Szwajcaria - raczej nie będzie filmów w tym sezonie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JC

Jak z destynacjami Francja/Szwajcaria mogę się zgodzić np ze wzgledów finansowych, tak fajnie byłoby coś nagrać z bliskiej Słowacji. Prócz jednego szybkiego vloga z Chopoka z przed dwóch lat i Łomnicy ciężko coś znaleźć. Jest też kilka stoków z po za grupy TMR, które warto byłoby odwiedzić. Przykładowe Rohace spalena czy Ruzomberok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ski89 napisał:

Jacku to jest ten film ogólnie o inwestycjach TMR z pytaniami, które zbierałeś tu na forum?

Film jest tylko o nowej gondoli.

Co do pytań, to na większość znacie odpowiedź - czarna trasa, nowy - stary orczyk po południowej stronie, naśnieżanie. Były napisane przez Was powyżej.

Co do pytań związanych z profitami z akcji nie uzyskałem odpowiedzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
3 minuty temu, marvillek napisał:

Oficjalnie Jasna otwiera się 3 grudnia w tym roku. Czy ktoś się orientuje jak wyglądała ilość otwartych tras w grudniu w poprzednich latach? Myślę o odwiedzeniu tego ośrodka tydzień lub dwa przed świętami. Czy tydzień różnicy będzie miał znaczenie?

Raczej otworzą się w bardzo umiarkowanym zakresie. Nawet jak będzie śnieg, może on leżeć w hałdach i czekać na szczyt sezonu. Ja kiedyś miałem takie warunki (02 grudnia), wszędzie dookoła była wówczas bajkowa zima. 

P_20171202_100022.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moruniek napisał:

Raczej otworzą się w bardzo umiarkowanym zakresie. Nawet jak będzie śnieg, może on leżeć w hałdach i czekać na szczyt sezonu. Ja kiedyś miałem takie warunki (02 grudnia), wszędzie dookoła była wówczas bajkowa zima. 

P_20171202_100022.jpg

Z taką polityką/ekonomiką kojarzy mi sie Chopok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z sebek. Byliśmy 3 lata temu 18 grudnia - było mało otwartych tras, raczej sztuczny śnieg i lód - więcej w tym okresie się nie wybiorę. Również polecam tydzień zaraz po Trzech króli :)

Swoją drogą zastanawiam się kiedy zaczną naśnieżać, hm? (oczywiście przypadek, gdy będą minusowe temperatury).

Z instagramowych wpisów naśnieżanie zaczynali m.in. 14 listopada 2017 oraz 18 listopada 2018 - w ramach ciekawostki

Edytowane przez korylcio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, korylcio napisał:

Zgadzam się w 100% z sebek. Byliśmy 3 lata temu 18 grudnia - było mało otwartych tras, raczej sztuczny śnieg i lód - więcej w tym okresie się nie wybiorę. Również polecam tydzień zaraz po Trzech króli :)

A otwarte trasy były bardziej po stronie południowej czy północnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, surfing napisał:

Loteria, ale nawet przy dobrych warunkach otwierają szerzej  dopiero na Święta Bożego Narodzenia

P1040615.JPG

 

Akurat to zdjęcie pokazuje snowpark, a nie trasę - ta jest na prawo od armatek (lanc) i niestety jest przez ten snowpark znacznie zwężona, mimo że prawie nikt z niego nie korzysta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...