Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety trzeba się raczej oswoić z zakończeniem sezonu zimowego w naszych okolicach. Pomimo, że w tygodniu na Chopoku w nocy mają być ujemne temperatury to nie spodziewał bym się spektakularnego opadu śniegu  ¬¬ Północ już totalnie spłynęła. Na południu może coś się utrzyma na górze ale czy to jest warte wyjazdu ?? Ja chyba zakończę sezon na majówce na BSA ale to będzie bardziej towarzyski niż narciarski jednodniowy wypad. Zapowiadają 9 dni nartowania ale tygodniowego Skipassa  na BSA nie wykupię :D:D

PS. Ktoś się wybiera z forumowiczów na BSA i kiedy ? Ja wstępnie 04.05 .....  sorry za OT

Pozdrawiam

Edytowane przez bolec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba się raczej oswoić z zakończeniem sezonu zimowego w naszych okolicach. Pomimo, że w tygodniu na Chopoku w nocy mają być ujemne temperatury to nie spodziewał bym się spektakularnego opadu śniegu  [emoji19] Północ już totalnie spłynęła. Na południu może coś się utrzyma na górze ale czy to jest warte wyjazdu ?? Ja chyba zakończę sezon na majówce na BSA ale to będzie bardziej towarzyski niż narciarski jednodniowy wypad. Zapowiadają 9 dni nartowania ale tygodniowego Skipassa  na BSA nie wykupię [emoji3][emoji3]
PS. Ktoś się wybiera z forumowiczów na BSA i kiedy ? Ja wstępnie 04.05 .....  sorry za OT
Pozdrawiam
Zobaczy się, :)

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, leitner napisał:

Na Koliesku (Jasna) zrobili magazyn śniegu 1323b45b15ed80ca59df93483dfe5cef.jpg

Widzieliśmy na miejscu i zastanawialiśmy się właśnie po co to ? Może szykują jakieś atrakcje śniegowe na majówkę w postaci zabaw "zimowych" dla dzieci albo rozgarnięcia tego śniegu paskiem ma "majowej" do zjazdu 9_9  Oby nie to drugie bo jeszcze się skuszę na przyjazd :x  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Chopoku wiosna ...

Na północy już nie da się nic zrobić ... Chłopaki wzięli się do roboty, w powietrzu czuć świeżo ścięte drzewa - super zapach.

Zobaczymy jutro jak wygląda południe - narty jeszcze nie schowane ...

Jakoś tu pusto ...

 

.IMG_20180429_162601.thumb.jpg.16238da52f7a58133d2da30c96a62a34.jpgIMG_20180429_162405.thumb.jpg.7834a43a47eec596f94220a7097bb19a.jpgIMG_20180429_162249.thumb.jpg.420205b2102f46c1b60f912f8eba9134.jpgIMG_20180429_162242.thumb.jpg.af90c5dfa17bf5d94f746364f3d6cbf3.jpgIMG_20180429_162222.thumb.jpg.5d29357eb719333bbdd6f0a056d1e09f.jpgIMG_20180429_162127.thumb.jpg.a6070330984ebd050067dce7b5622066.jpgIMG_20180429_162124.thumb.jpg.aaa3bf21fee0bd3c90a7553f0af0abac.jpgIMG_20180429_162104.thumb.jpg.efcbb7923e62df5c5e135e0cf0b6e349.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sezon na Chopoku zakończony ... Północ nie istnieje, na Południu jedynie ślimak :) ale udało się zjechać dwa razy - trochę ze względów czasowych, trochę organizacyjnych, a trochę z przypadków losowych :) ...
I tak był to udany sezon ... nowe doświadczenia narciarskie ...
Za rok ostro ruszamy ...
Sprzęt dokupiony ...

Nie wiem dlaczego, ale więcej zdjęć nie udało się załączyć ...
IMG_20180430_135039.jpegIMG_20180430_133851.jpegIMG_20180430_134840.jpeg

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dzis odwiedzilem Slowację I nasuwa sie kilka refleksji, po pierwsze jest mi jako Polakowi niezmiernie wstyd za “wyczyny” kilku uposledzonych umyslowo nowobogadzkich idiotow, ktorzy powinni dostac dozywotnich zakaz korzystania z czegokowiek co publiczne. Na Slowackich drogach pojawilo sie sporo patroli a Sami Slowaccy Policjanci I szlusznie, sa bardzo wyczulenie na wszelkie przejawy buractwa, na parkingu pod bachledka Belem swiadkiem sytuacji, gdy wezwal Policje, poniewaz pewien burak nie stosowal sie do jego polecen, przyjechaly dwa patrole I jak tylko uszlyszeli od parkingowego, ze kolejny zachowuje sie “jak ten z porsche”, natychmiast ruszyli w poscig. Reasumujac w nadchodzacym sezonie wszystkim, ktorzy lubia zaszalec, wciskac się b z kolejki, wyprzedzac na trzeciego I gnac na zlamanie karku, zalecam omijanie Slowacji, nie tylko dlatego, ze I tak zostaniecie zlapani przez Slowacka Policje, ale przede wszystkim dlatego, ze jest mi za takich rodakow po prostu niezmiernie wstyd przed sympatycznymi Slowakami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sariensis napisał:

Dzis odwiedzilem Slowację I nasuwa sie kilka refleksji, po pierwsze jest mi jako Polakowi niezmiernie wstyd za “wyczyny” kilku uposledzonych umyslowo nowobogadzkich idiotow, ktorzy powinni dostac dozywotnich zakaz korzystania z czegokowiek co publiczne. Na Slowackich drogach pojawilo sie sporo patroli a Sami Slowaccy Policjanci I szlusznie, sa bardzo wyczulenie na wszelkie przejawy buractwa, na parkingu pod bachledka Belem swiadkiem sytuacji, gdy wezwal Policje, poniewaz pewien burak nie stosowal sie do jego polecen, przyjechaly dwa patrole I jak tylko uszlyszeli od parkingowego, ze kolejny zachowuje sie “jak ten z porsche”, natychmiast ruszyli w poscig. Reasumujac w nadchodzacym sezonie wszystkim, ktorzy lubia zaszalec, wciskac się b z kolejki, wyprzedzac na trzeciego I gnac na zlamanie karku, zalecam omijanie Slowacji, nie tylko dlatego, ze I tak zostaniecie zlapani przez Slowacka Policje, ale przede wszystkim dlatego, ze jest mi za takich rodakow po prostu niezmiernie wstyd przed sympatycznymi Slowakami.

Cześć

Właśnie niech jadą. Tego typu zachowania powinny kończyć się linczem na oczach rodziny.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mitek napisał:

Cześć

Właśnie niech jadą. Tego typu zachowania powinny kończyć się linczem na oczach rodziny.

Pozdrowienia

Niech omijaja Slowacje, jak bardzo lubie Slowakow, mam tam wielu przyjaciol I nie mam zamiaru znowu tlumaczyc sie za takich ..., nawet nie znajduje slow aby ich okreslic, bo nazywajac to bydlem, obrazil bym te biedne stworzenia, swoja droga wlasciciele Porsche maja teraz niezle przechalapane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie? Zartujesz, czy nalezysz do grona im podobnych, a w ogole co mozesz wiedziec o tym co mysla Slowacy, jestes w duzym bledzie, bardzo powaznie potraktowali ta sprawe, ale tak na prawde to nie obchodzi mnie co o tym myslisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:

Niech omijaja Slowacje, jak bardzo lubie Slowakow, mam tam wielu przyjaciol I nie mam zamiaru znowu tlumaczyc sie za takich ..., nawet nie znajduje slow aby ich okreslic, bo nazywajac to bydlem, obrazil bym te biedne stworzenia, swoja droga wlasciciele Porsche maja teraz niezle przechalapane.

Naprawdę masz znajomych, którym po tej katastrofie musisz tłumaczyć, że nie wszyscy Polacy tak jeżdżą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...