Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na FB Chopoku zapraszają jutro do pomocy w sprzątaniu drzew. Może przyjść każdy 

Zajtra 13.12. budeme pracovať na odstraňovaní vetiev a naviateho materiálu na zjazdovke č.1 Pretekárska (z Priehyby na Záhradky). 
Každý kto má chuť pomôcť je vítaný!
Stretnutie je ráno o 8:00 a 12:00 pri 4sedačke Biela púť. Vývoz lanovkami Biela púť a Twinliner. Účastníci budú zo Záhradiek prevezení späť na Bielu Púť autobusmi.
Je potrebné priniesť si: hrabličky, rukavice a dobrú zimnú obuv.

Na každého dobrovoľníka bude pripravené občerstvenie (kapustnica a čaj) v Happy Ende.
Ďakujeme.

https://www.facebook.com/jasnanizketatry/posts/10156107484052904 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB Chopoku zapraszają jutro do pomocy w sprzątaniu drzew. Może przyjść każdy 

Zajtra 13.12. budeme pracovať na odstraňovaní vetiev a naviateho materiálu na zjazdovke č.1 Pretekárska (z Priehyby na Záhradky). 
Každý kto má chuť pomôcť je vítaný!
Stretnutie je ráno o 8:00 a 12:00 pri 4sedačke Biela púť. Vývoz lanovkami Biela púť a Twinliner. Účastníci budú zo Záhradiek prevezení späť na Bielu Púť autobusmi.
Je potrebné priniesť si: hrabličky, rukavice a dobrú zimnú obuv.

Na každého dobrovoľníka bude pripravené občerstvenie (kapustnica a čaj) v Happy Ende.
Ďakujeme.

https://www.facebook.com/jasnanizketatry/posts/10156107484052904 
Pomijając treść samego komunikatu to czy jest on tylko na FB?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinn napisał:

Kurcze niedobrze,znajomi będą od piątku do wtorku,myślicie że jest szansa że pojeżdżę :|

Nawet chciałem w sobotę dojechać na dzionek,ech

Właśnie jestem na Chopoku i też czekam na warunki na razie wszystko zamknięte.ale co najważniejsze nie ma wiatru, mam nadzieje ze jutro coś otworzą ,a jak nie pozostaje mi jechać na Strbskie Pleso tam chodzi orczyk i sporo sniegu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marboru napisał:

No teraz jak nie pojedziesz, to wstyd będzie ;)

A to jest przykład jak nie należy zachowywać się na naszym forum! i nie tylko!

Pozdrawiam

PS. i to VIP!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, andrzej1982 napisał:

Ach jakie to polskie..., brać i nic od siebie nie dawać...

Jakie to polskie, nie znać i oceniać. Nie zarzucaj mi proszę, że nic nie daję od siebie. Mogę przypuszczać, że na wolontariacie spędziłem znacznie więcej czasu od Ciebie i włożyłem to wielokrotnie więcej wysiłku.

Dziwi mnie, że spółka TMR która trzepie grubą kasę na swoim biznesie nie proponuje za pomoc w sprzątaniu jakiejkolwiek formy podziękowania, nie mówiąc o tym, ze zwyczajnie stać ją na to żeby tych ludzi na to zadanie po prostu zatrudnić. A forma podziękowania na zasadzie wspólnej kolacji/imprezy albo karnetu jest zwyczajnie miła i w zasadzie o znikomym koszcie.

Edytowane przez wojok040
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojok040 napisał:

Dziwi mnie, że spółka TMR która trzepie grubą kasę na swoim biznesie nie proponuje za pomoc w sprzątaniu jakiejkolwiek formy podziękowania, nie mówiąc o tym, ze zwyczajnie stać ją na to żeby tych ludzi na to zadanie po prostu zatrudnić. A forma podziękowania na zasadzie wspólnej kolacji/imprezy albo karnetu jest zwyczajnie miła i w zasadzie o znikomym koszcie.

Nie wszędzie pieniądze się liczą, pracując w wolontariacie jak napisałeś, powinieneś też to wiedzieć..., a forma podziękowania - dlaczego zakładasz, że żadnej nie będzie?, BO tego nie dopisali na FB i innych takich...

Pozdro wojok040

Edytowane przez andrzej1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2017 o 13:04, pablodc napisał:

Tak myślałem ale liczyłem o cichu że to gdzie indziej emoji17.png. W przyszłym tygodniu planuje się wybrać właśnie na Chopok i boję się co tam zastanę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Ty możesz już jutro przyjeżdżać, zastaniesz dużo śniegu, otwarte trasy i mało ludzi, zero kolejek do wyciągu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pracujemy nad usuwaniem skutków ostatnich nawałnic. Zbieranie połamanych gałęzi musi odbywać się ręcznie bez użycia ciężkiego sprzętu. Staramy się oczyścić stoki jak najszybciej żeby móc rozpocząć naśnieżanie i udostępnić dla Was wyczekiwane Zahradky.
Trzymajcie kciuki i zagrzewajcie naszych pracowników do pracy.

25299087_1806954459323425_59844601253442

25158498_1806954495990088_35769828804222

25158296_1806954382656766_81802883830978

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...