Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wróżka Kasia w St. Anton


Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu naszej uroczej koleżanki Kasi, przekazuję wszystkim buziaki i pozdrowienia z St. Anton: :smile:

Zdj_cie0499.jpg

Jak widać na załączonym obrazku słoneczka jej nie brakuje! :applause: Gorzej z warunkami.. są.. mierne.. śnieg z kamieniami.. W Stuben: cyt. "tragedia, zero sztucznego naśnieżania, wolne niewyprzęgane krzesła i śnieg zmieszany ze żwirkiem.."Takie informacje od Wróżki Kasi przekazuję :smile:

Zdj_cie0499.jpg.2970c1e9b0ed80accf007fd9691b8ef4.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałem takiego MMSa [ z tym zdjęciem co powyżej (i podpis BUZIAKI )],to zadzwoniłem do Wróżki i zapytałem czy chce abym zginął z ręki własnej żony?

Qruca fux-przecie bym sie wściek :wink: .Jakbym zajechał do TOPowego ośrodka i zastał takie "Szczyrkowskie badziewie" na trasach.

Ciekaw jest następnych dni,co też tam Wróżka i Bumtralala spotkają.:proud:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia - zrób sobie wycieczkę do Ischgl - tu warunku bardzo dobre i już nawrt nie tak twardo jak tydzień temu.

pozdro

Pozdrowienia z Santa Caterina. Warunki na 25 km tras narciarskich z 35 dostępnych w optymalnych warunkach bardzo dobre!!!:smile: 30-50 cm wyratrakowanego,zmrożonego śniegu mimo ,ze tego spadłego z nieba jest zaledwie 15-20 cm. Noce mroźne ,dni ciepłe, prawie bezchmurnie. Zdjęć żadnych bo nie naładowałem komórki:mad:: Wysokość tras narciarskich 1720-2880m.n.p.m i to jest powód ,że jest tu dobrze podobnie jak w niedalekim Livigno bo już w Bormio gorzej. Info o Bormio i Livigno od rezydenta Biura podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Santa Caterina. Warunki na 25 km tras narciarskich z 35 dostępnych w optymalnych warunkach bardzo dobre!!!:smile: 30-50 cm wyratrakowanego,zmrożonego śniegu mimo ,ze tego spadłego z nieba jest zaledwie 15-20 cm. Noce mroźne ,dni ciepłe, prawie bezchmurnie. Zdjęć żadnych bo nie naładowałem komórki:mad:: Wysokość tras narciarskich 1720-2880m.n.p.m i to jest powód ,że jest tu dobrze podobnie jak w niedalekim Livigno bo już w Bormio gorzej. Info o Bormio i Livigno od rezydenta Biura podróży.

Janek! Dobrze, że chociaż Tobie przyfarciło! Tylko naładuj komórę bo tu takie zdawkowe relacje to nie przejdą! :mad:: Zdjęcia muszą być! I nie ufaj rezydentom biur podróży. Oni są po drugiej stronie mocy! :biggrin: :stupid:

A Wróżka ....? No cóż ..... Wróżka coś sobie z pewnością .... wyczaruje! :stupid: Czego jej oczywiście życzymy. :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałem takiego MMSa [ z tym zdjęciem co powyżej (i podpis BUZIAKI )

Ja też dostałem takiego, a wy myśleliście że go macie na wyłączność:tongue:, frajerzy:stupid:

Kasia - zrób sobie wycieczkę do Ischgl - tu warunku bardzo dobre i już nawrt nie tak twardo jak tydzień temu.

pozdro

Ischgl jest chyba jak dobrze pamiętam w kalendarzu na 15 styczeń.... na 15 styczeń 2018:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek - do Ischgl się ponoć jeździ tylko do grudnis , a potem od kwietnia , bo pomiędzy jest bardzo tłoczno......rok temu stałem w kolejce do gondolki 20 minut -mój rekord w Alpach. ....

Ja byłem kilka lat temu jakoś ok 10 marca, kolejek może nie było, ale wszystkie urządzenia chodziły non stop pełne, a co za tym idzie na trasach mrowisko:mad::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisuję esa z kolby(telefonu) tera dopiero, bo wcześniej czasu nie było, haruję się co byście święta mieli, uprzedzam domysły, nie sprzedaję choinek i karpi i nie jestem organistą i nie biegam po wsi z opłatkami:biggrin:

No więc treść esa: godzina 1255

Dzisiaj jest super, mało ludzi, wylizane stoki i lampa! :D trasy w Lech są szerokie i fajnie ukształtowane.

Buziaki

Ale nie pisze że dla wszystkich :stupid:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest super, mało ludzi, wylizane stoki i lampa! :D trasy w Lech są szerokie i fajnie ukształtowane.BuziakiAle nie pisze że dla wszystkich :stupid:
Ojjj dostałem takiego samego esa:) i też buziaki były :stupid: A dzisiaj:

Zdj_cie0520.jpg

SMS od Kasi: "Cudny dzień w St. Anton - jednak stoki są szerokie i dobrze przygotowane:D Buziaczki dla forum :D" :smile:

Zdj_cie0520.jpg.3a10c543ab88c3a83f80f617df97bdb4.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...