Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wyjazd do Austrii szukamy towarzystwa - styczeń


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

planujemy pojechać na narty do Austrii w styczniu 2014 (bo niestety u nas warunki w tym roku jak na razie masakra), ale nie wykluczamy też innego terminu (jesteśmy dyspozycyjni)

ponieważ to nasz pierwszy raz chętnie pojechalibyśmy w jakimś miłym towarzystwie (mamy po 38 lat + dwoje dzieci 9 i 14 lat)

nie mamy też sprecyzowanego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - a my się właśnie zastanawiamy nad takim wyjazdem do Austrii ale na początku lutego. Rodzinka 4 osobowa dzieci w wieku 4 i 8 lat oraz jedna para dorosłych czyli 6 osób. Nie wiemy o jakich pieniądzach jest mowa czyli jaki jest to koszt na rodzinkę 4 osobową taka jak nasza {dojazd, nocleg, wyżywienie i ogólnie cały pobyt} ?. Jak cena jest w miarę to byśmy się pisali na taki wyjazd. Jak możecie to odpiszcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Austrii w lutym jest najdrożej - najwyższy sezon. Żeby cokolwiek móc napisać to powinnaś określić kilka dodatkowych rzeczy. Np. Jaki standard zamieszkania, hotel czy apartament, wyżywienie czy bez, czy jakieś spa, basen, bliskość kolejki, w końcu region (daleko czy blisko). To wszystko ma wpływ na cenę. Najdroższy jest Tyrol, najtańszy pewnie region saltzburski. Osobiście wszystkie informacje czerpię z netu (google), ale co do szczegółów chętnie mogę coś podpowiedzieć, ale żeby pisać trzeba wiedzieć co się chce (jak napisałem wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski płyną chociażby z cen karnetów. A i ceny porównywalnych standardów w apartamentach też wyższe są w Tyrolu. Oczywiście zarówno tu jak i tu można znaleźć coś tańszego lub droższego, ale wydaje mi się, że generalnie Tyrol jest stosunkowo drogi, choć, jak piszę nie musi tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski płyną chociażby z cen karnetów. A i ceny porównywalnych standardów w apartamentach też wyższe są w Tyrolu. Oczywiście zarówno tu jak i tu można znaleźć coś tańszego lub droższego, ale wydaje mi się, że generalnie Tyrol jest stosunkowo drogi, choć, jak piszę nie musi tak być.

Ceny karnetu 6 dni:

Zillertal 224 e

Ski Amade 227 e

Wziąłem specjalnie 2 wypasione i uważane za jedne z najlepszych regionów w AT, jakim cudem 224 to mniej jak 227?

Jeśli chodzi o kwatery to jak oszacowałeś standard, że w Tyrolu jest wyższy niż w Sazburgerland?

Jeśli chodzi o ceny to tu i tu można wynająć mieszkanie dla tej samej liczby osób w takich samych pieniądzach.

Przede wszystkim nie da się powiedzieć, że w Tyrolu jest tak, a w Salzburgerlandzie jest tak, bo mowa jest o niczym, a podchodząc bardziej skrupulatnie to fakty są takie, że w Tyrolu jest ileś ośrodków, które mają niezłą ofertę z ceną karnetu dużo poniżej 200 e (Nauders 120 km tras położenie wysokie więc gwarancja śniegu), natomiast w Salzburgerlandzie w takich pieniądzach dostaniemy niszowy ośrodek z 25 km tras, starymi krzesłami i orczykami:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez nerw kochani - wolał bym trochę więcej konkretów - koszty za nocleg i wyżywienie chociażby obojętnie czy blisko czy daleko basen i takie wygody to raczej nie ale czy blisko wyciągu tzn do 200 m bo tyle to się dojdzie a jak dalej to ze ski-busem proszę o jakiś cennik na 4 osobową rodzinę 2 dorosłych plus 2 dzieci 4 i 8 lat .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez nerw kochani - wolał bym trochę więcej konkretów - koszty za nocleg i wyżywienie chociażby obojętnie czy blisko czy daleko basen i takie wygody to raczej nie ale czy blisko wyciągu tzn do 200 m bo tyle to się dojdzie a jak dalej to ze ski-busem proszę o jakiś cennik na 4 osobową rodzinę 2 dorosłych plus 2 dzieci 4 i 8 lat .........

Nie wchodząc w ogóły i szczegóły na okrągło 2 tyś euro musisz mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc w tym roku nie sprawdzałem cen skipassów, wydaje mi się, że po inne lata w Tyrolu było drożej. Przepraszam, moja pomyłka. Co do śniegu to SB ma rację. W Tyrolu warunki zawsze będą pewniejsze. Co do tych 2 tys. Euro to uważam, że w tej kasie zmieścisz się na pewno (łącznie z dojazdem). Mogę tylko dodać, że minimum to 1500 Euro, a reszta zależy od tego gdzie będziecie się żywić itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czystaadrenalina

wyjazd Austria.

Witam. jeśli szukacie dobrego taniego wyjazdu do austrii to polecam wyjazd z czystaadrenalina cena za dorosłą osobę to 1899 za dzieci są duże upusty w tym roku jedzie kilka par z dziećmi, warunki super za skipasami, przejazdem.... i basen w cenie znajdziecie opis na stronce lub na facebook. wyjazd styczeń/luty 2014. POLECAM

witam,

planujemy pojechać na narty do Austrii w styczniu 2014 (bo niestety u nas warunki w tym roku jak na razie masakra), ale nie wykluczamy też innego terminu (jesteśmy dyspozycyjni)

ponieważ to nasz pierwszy raz chętnie pojechalibyśmy w jakimś miłym towarzystwie (mamy po 38 lat + dwoje dzieci 9 i 14 lat)

nie mamy też sprecyzowanego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...