Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

gdzie są dziewczyny?!


kozlow

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie są dziewczyny?!

Ale uwazajcie dziewczyny z tym doszkalaniem (oczywiscie na stoku) , no bo ja to zawsze pecha jakiegos mialam ,ile razy sie trafil jakis chetny i przytojny co ze mna na narty pojechal to sie okazywalo ze duzo mu do mnie brakuje(narciarsko), i zaraz szukal takiej, ktorej mogl wmowic ze plug i jazda"ratuj sie kto moze"to najnowsze osiagniecia sztuki narciarskiej.Mam nadzieje ze Wam taki pech nie grozi.Pozdrawiam Wszystkie Narciarki i Narciarzy oczywiscie tez!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są dziewczyny?!

hehe beabike trafilas w dziesiatke!!!!

Cosik juz zdazylam sie dowiedziec o meskiej dumie i ego. Jezeli jezdzisz lepiej od chlopaka to dlugo z nim nie pojezdzisz, bo on znajdzie sobie taka ktora:

- jezdzic nie potrafi

albo

-udaje ze jezdzic nie potrafi

Wtedy to mezczyzna moze sie wykazac, nie wazne co powie, w pierwszym wariancie dziewczyna go slucha gdyz nie wie o co chodzi, a chce sie nauczyc. A w drugim wariancie nawet jesli dziewczyna zna sie na jezdzi na nartach to woli udawac ze nic nie rozumie bo to lepiej wrozy ich dalszej znajomosci......

Nio ale coz za bardzo sie rozgadalam i zaczelam byc znow wredna i uszczypliwa- w tym przypadku w stosunku do mezczyzn, nio ale coz juz taka ze mnie wredna, mała Basia :P

pozdrowionka od uszczypliwej BARBARKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są dziewczyny?!

hmmmmm,cóż za podejście:) głeboko zakorzenione idee feministyczne?!może?! nie wiem, ale nie lubie jak się facetom przykleje etykietki, macho,itp, bo w głębi duszy każdy z facetów jest, nie wiem jak to określić??hm! wiem juz "delikatny" i "uległy", tylko na swój własny sposób:):P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są dziewczyny?!

kozlow, sorry, ale mężczyzną będąc pozwole sobie stwierdzić, że nie większość, ale widoczny procent facetów faktycznie się tak zachowuje...

Żeby nie było anty-męsko, to powiem że zawsze fascynują mnie i negatywnie dziwią (taka ambiwalencja;) kobiety które w takiej sytuacji zachowują się według drugiego wzoru z podanych przez Basie (faktycznie uszczypliwą- lubię takie kobiety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są dziewczyny?!

oj,oj ! My to sie z Wami-chlopakami czasami nameczyc musimy-nakombinowac zeby wiedziec ktory to woli "ze ja taka mala jestem",a ktory po prostu wartosc oszacowac potrafi,no ale coz takie nasze zycie! A swoja droga to czesciowo przez takich co to "ratuj sie kto moze-najnowszy styl narciarski" tez sie troche uszczypliwa zrobilam- Ale dla fajnego Skimana zero szczypania.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie są dziewczyny?!

Witam Bartasinme!!!!! Nio wkoncu jakis mezczyzna widzi wady wlasnej plci!!! Tylko prosze nie robcie ze mnie znow feministki bo uwazam ze mezczyzni sa swietni i maja wiele zalet ale tez wiadomo ze maja wady- zreszta jak kazdy i jesli tylko potrafia je zauwazyc to mozliwa jest ich stopniowa niwelacja :)

Co do kobiet na stoku to dziela sie one na:

a) takie co narty kochaja, deski sa ich zyciowa pasja, jezdza na rownym poziomie z mezczyznami (ale ostrzegam takich jest malo)

b) na wierne zony męzow narciarzy, tworza one wlasny krag, podczas gdy ich mezowie jezdza na nartach one siedza zgromadzone w schroniskach i dyskutuja ktorej to pianka lepiej opina tylek

c) mlode dziewczyny ktorym absolutnie nie zalezy na jezdzie na nartkach a jedynie na dobrym podrywie- takie o to dziewczyny wychodzac na stok wiecznie sie przewracaja udajac lamagi i czekaja az jakis mega macho samiec ( czesto majacy mniejsze umiejetnosci od nich) zacznie je ratowac

te o to klasyfikacje stworzylam na bazie wieloletnich obserwcji stokow narciarskich

nio ale coz znowu sie zrobilam uszczypliwa wiec lepiej koncze, trzeba chamowac swoje niezdrowe popedy sarkastyczne......

Pozdrowionka wszystkim uszczypilwcom zasyla BARBARKA von Ciety jezyk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...