Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zmowy cenowe producentów sprzętu narciarskiego


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

z jednej strony narzekasz na koszty sprzętu a z drugiej strony zachowujesz się nieracjonalnie- czyli kupujesz sprzęt z najnowszego sezonu, mimo że w większości przypadków sprzęt zeszłoroczny czy tez starszy różni się li tylko kolorystycznie lub detalami wykończenia. Gwarantuje ci, że z zawiązanymi oczami byś nie odróżnił.

Ja rozumiem, że można tak mieć, że się lubi mieć zawsze najnowsze. Ale jak już tak lubisz, to po co narzekać? Nowość zawsze kosztuje. Dla niektórych to koszt uzasadniony, dla mnie nie.

PS: jak dobrze jeździsz, to jedyną osobą, która zwróci uwagę na to, że nie masz najnowszego sprzętu, będziesz ty sam. Cała reszta zauważy tylko jazdę.

Temat się rozjechał :) w pierwszej swojej wypowiedzi w tym temacie, stwierdziłem dla mnie ewidentną zmowę cenową na butach z flexem 130 - bo takich szukałem i uderzyła mnie praktycznie równa cena w ofercie na rynku kilku producentów z bieżącej oferty.

Oczywiste jest to, że te buty z czasem tanieją i można je mieć w fajnej cenie , ale sam fakt że na rynku nowe buty (130) z oferty większości producentów na dany rok mają określone niewielkie widełki po prostu śmierdzi .

Osobną kwestią pozostaje jakie buty kupiłem oczywiście celowałem w nowy model z bieżącej kolekcji, jednak podstawową kwestią był flex oraz wygoda , nie wygląd ani marka , gdy zająłem się tym tematem w życiu nie myślałem że kupie białe buty - jednak jest to dla mnie bez znaczenia :) ..... mimo pierwszych problemów z brakiem krążenia przez złe wygrzanie teraz jestem z nich zachwycony.

Jodek jestem ciekaw czym się na co dzień zajmujesz?

Może jesteś na państwowym etacie i przez to niczego nie potrafisz zrozumieć bo wszystko przychodzi Ci tak łatwo.

Ale zdecydowanie mogę cię uspokoić nie etat państwowy , ciężko pracuję w prywatnej firmie

Zdecydowanie zdziwiłbyś się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam we Wrocławskim outlecie była kich totalna dlatego zlikwidowali ten sklep,teraz największy wybór jest w skitemie galeria przy dworcu pkp(zapomniałem nazwę)

Na logikę, nie był tak dobrze zaopatrzony jak "główny" bo to typowy outlet, ale zawsze coś fajnego można było trafić. Choć z roku (od 2010r) na rok coraz mniej towaru było. Na szczęście ja się jeszcze załapałem na dobry towar i dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu śmierdzi .
Niestety coraz bardziej śmierdzi i nie tylko na półkach sklepowych.

Trzeba mieć jasny umysł aby nie dać się wydymać na kasę lub wjechać w siebie na stoku.

Takie czasy ( sorry, klimat) że każdy patrzy gdzie siano zaoszczędzić ( zarobić).

- kupujesz auto i po 100 tyś padają silniki

- kupujesz telefon zaczynają się kłopoty już po 6 miesiącach

- inny sprzęt AGD? loteria

- kupujesz Frakfurterki i zastanawiasz się że ostatnio smakowały inaczej

Ręce opadają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...