Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Łańcuchy śniegowe Thule K--Summit K45


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Łańcuchy śniegowe Thule K--Summit K45. Bardzo szybki i łatwy montaż.

Możliwość zastosowania na wiele rozmiarów ...ten: 225/75-14

195/80-15

185/70-17

235/55-17

235/50-18

225/70-15

205/70-16

205/65-17

215/55-18

265/45-18

295/40-18

235/45-19

265/40-19

265/35-20

195/75-16

225/65-16

235/40-20

275/30-21

215/80-14

245/60-16

295/50-16

225/60-17

245/55-17

245/50-18

275/35-20

215/75-15

225/55-18

275/45-18

245/45-19

275/40-19

245/40-20

245/35-21

285/30-21

Nigdy nie były nawet założone na koła! Sprzedaje auto a do innego mi nie pasują:/ Chętnego zapraszam na PW. Na pewno znajdziemy wspólną cenę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cóż, na Allegro można kupić K45 z fakturą i gwarancją za 1289,- a Ceneo zaczyna się od 1380,-

Biorąc pod uwagę możliwość odpisu VAT-u i wpuszczenia w koszty firmy, Realna cena jaką zapłacę w sklepie internetowym wynosi ok. 750,- zł. Żeby mi się opłaciło kupić od Ciebie, musiałbyś zejść poniżej 700,- zł.

Pozdrawiam i życzę sukcesu w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na Allegro można kupić K45 z fakturą i gwarancją za 1289,- a Ceneo zaczyna się od 1380,-

Biorąc pod uwagę możliwość odpisu VAT-u i wpuszczenia w koszty firmy, Realna cena jaką zapłacę w sklepie internetowym wynosi ok. 750,- zł. Żeby mi się opłaciło kupić od Ciebie, musiałbyś zejść poniżej 700,- zł.

Pozdrawiam i życzę sukcesu w sprzedaży.

Powodzenia w zakupie:)

PS

Też patrzyłem na Allegro i od tej ceny to zaczynają się K-23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkie OT.:)

Najniższa cena na Aledrogo to 1290zł, choć są też i po 1600zł. Jeśli ktoś będzie chętny z forum i będzie bardzo potrzebował sprzedam za 1200zł.

Gdyby jednak ktoś znalazł za 750zł, nieużywane do tego tańsze K23 to poproszę o informację, o ile nie będą to ze sznurka:biggrin: :sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tak od razu :)

Otóż tak się szczęśliwie składa, że posiadam łańcuchy o interesującym Cię rozmiarze (Zestaw jest kompletny !!! W pudełku !!! (upsss, nie było pudełka - jest torba). Nawet nie wyjęty do próbnego montażu !!!).

Nie są to, co prawda, Thule K-Summit, ale ich pierwowzór - PEWAG TRAK (zasada działania identyczna, łatwość zakładania i ściągania identyczna, nieco inny wygląd).

Koenig wykupił licencję modelu Trak od Pewag'a, nieco zmodyfikował, nazwał K-Summit, a potem Koenig'a wykupiło Thule, a Koenig dalej produkuje swoje K-Summit pod logiem swoim i Thule.

Rozmiar o którym mówimy to TRAK 210 odpowiednik K23. Łańcuchy zostały zakupione w salonie Mercedes-Benz do modelu CLK i kosztowały obłędne 350,- Euro, są nowiutkie i pachnące. Może się po prostu zamienimy ? Każdy dostanie, co potrzebuje, nikt nie straci i wszyscy będą zadowoleni i szczęśliwi ?

(http://shop.aubu.de/catalog/images/pewag/trak.htm)

Byłbym wdzięczny za osobistego mail'a, jeśli nie chcesz go upubliczniać, to może być SMS-em na nr 603928042, to podeślę parę fotek, napisz też proszę, jaki masz rozmiar opony i śruby - dla pewności.

Pozdrowienia :)

Edytowane przez aart77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było tak od razu :)

Otóż tak się szczęśliwie składa, że posiadam łańcuchy o interesującym Cię rozmiarze (Zestaw jest kompletny !!! W pudełku !!! (upsss, nie było pudełka - jest torba). Nawet nie wyjęty do próbnego montażu !!!).

Nie są to, co prawda, Thule K-Summit

Byłbym wdzięczny za osobistego mail'a, jeśli nie chcesz go upubliczniać, to może być SMS-em na nr 603928042, to podeślę parę fotek, napisz też proszę, jaki masz rozmiar opony i śruby - dla pewności.

Pozdrowienia :)

Kolego jak mam ochotę na kurze jajko to nie proponuj mi kaczego:biggrin: Proponowano mi i też ten system, też droższy Spikes Spider. Wybrałem Thule z kilku powodów. Nie wspomnę że Torba z Trak to jak reklamówka w porównaniu z Thule. Nie zrozumiałeś, moja rzecz jest nowiutka zapakowana w ori karton w którym jest torba z łańcuchami itd. Możliwe że Trak nie ma takiego zwyczaju pakowania w karton.

Zamiana mnie nie interesuje bo to mogę zrobić w MCM, jedynie zakup K 23!!!!! W cenie przez ciebie podanej!!!! 750zł !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, bo Ci żyłka pęknie :).

Nie zrozumiałeś, moja rzecz jest nowiutka zapakowana w karton w którym jest torba z łańcuchami

Zrozumiałem - masz zajebisty karton :biggrin:.

Cóż, moja rzecz też jest nowiutka, ale nie zapakowana w karton (nie mam kartonu - chyba się potnę...).

Nikt Cię do niczego nie zmusza, to była uprzejma propozycja, biorąc pod uwagę zbieg okoliczności posiadania praktycznie identycznych łańcuchów w rozmiarze pasującym drugiemu. Nie, to nie - Ty wydasz 1200-1400 zł na K23, a ja 1290 na K45. Rząd się ucieszy, Urząd Skarbowy się ucieszy - obaj zapłacimy VAT (ja go co prawda później sobie odliczę), sklepikarze się ucieszą i będzie cacy.

A tak na marginesie, jajka kacze są dużo zdrowsze od kurzych i ... masz rację, torba z K-Summit jest sztywna, a z Pewag-Trak miękka, ... a i zapewne fakt zapakowania w karton i posiadanie sztywniejszej torby na łańcuchy ma fundamentalne i kolosalne znaczenie w trakcji na śniegu oraz w łatwości obsługi i w ogóle wszystko wymiata...

Jak widać Polak z Polakiem zawsze się potrafi dogadać i dlatego mamy kraj mlekiem i miodem płynący. Mimo wszystko pozdrawiam ciepło

Edytowane przez aart77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, bo Ci żyłka pęknie :).

Z twojego powodu? :biggrin: Nawet nie zrozumiałeś aluzji o jajku. Nie rób z gęby cholewy tylko dawaj namiar na K45 za 750zł :biggrin:

Nagle się skończyły się? :stupid: ...skoro chcesz kupić za 1290zł :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wszedłem na forum i czytam. Też szukam K45, dlatego zaciekawił mnie temat, mogą być nawet używki, ale w życiu nie zamierzam płacić ceny sklepowej:stupid:.

Na Geizhals - takie niemieckie ceneo, można kupić nowiutkie K45 za ok 250 E. Cena jaką byłbym skłonny zapłacić za nieużywane, wożone parę lat w bagażniku, oscyluje w granicach 100 - 150 E. Po prostu tyle są warte, czy się to komuś podoba, czy nie.

Ciekawa obserwacja psychologiczna - facet wyklucza sprzedaż, bądź co bądź, niepotrzebnej już rzeczy za 60% jej sklepowej wartości (co prawdę mówiąc, jest dość hojną propozycją w dzisiejszych czasach), a jednocześnie sam szuka analogicznej rzeczy w podobnie niskiej cenie. Schizofrenia ?

I druga obserwacja - drugi daje mu na tacy, to czego potrzebuje, tylko się dogadać. A facet z kartonem mówi NIE !

I konkluzja - towar nie jest tyle warty, ile za niego zapłaciliśmy, ani ile nam się wydaje, że jest. Jest warty tyle, ile ktoś jest gotowy za niego zapłacić, tyle. Facet będzie się z tym łańcuchem bujał do śmierci :biggrin:.

Cóż, dogadali się jak Człowiek z Polakiem :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać niektórzy potrzebują założyć drugi profil aby kontynuować bzdurną polemikę :sorrow: ...i to jest właśnie objaw choroby.

Gdzie jest ten link do sklepu gdzie są po 750zł :biggrin::biggrin::biggrin:

PS

Nie będę się bujał do śmierci bo zapewne dopasuje je do innego samochodu, do tego maja jeszcze 4 lata gwarancji.

Wspomniałem o K23, bo za 750zł nowiutkie chętnie bym kupił.

Edytowane przez Roobs
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...