Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Uchwyty na narty


pyrek06

Rekomendowane odpowiedzi

Witam używa któś jak sie spisują na aucie??

Używam Thule 727

http://www.thule.com/en/nz/products/carriers-and-racks/winter-sport-carriers/roof-mounted-ski-carriers/thule-deluxe-727-_-727000

Zalety to:

łatwy i szybki montaż- ważne w ciemną mroźną noc,

pewne trzymanie nart,

wkładkę zamka można zamówić zgodną z posiadanym już kluczem Thule i nie trzeba nosić pęku kluczy bo pasuje jeden do belek, uchwytów, boxa itd

Wady:

cena

nie chroni nart i wiązań przed warunkami atmosferycznymi- np sól drogowa

Reasumując lepszy jest box.

Edytowane przez conda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie odnośnie boksu. przed sezonem ze znajomymi po prostu wynajmujemy box i pakujemy do niego nie tylko narty. także nie trzeba niczego kupować na własność, chociaż jakby na to nie patrzeć box to zawsze dodatkowa przestrzeń bagażowa i może sie przydać chocby latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki bagażnik magnetyczny dość często go używałem.Zawsze miałem obawy czy nie odpadnie.Minusem jest prędkość z jaką możesz z tym jeździć.Na autostrady nie za bardzo.Plusem jest to że jak często zmieniasz auto to nie musisz kupować nowego bagażnika bo ten zawsze pasuje no chyba że masz szyberdach to jest problem.Myślę że jest wart swojej ceny i 160km/h też jechałem i nic nie odpadło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki bagażnik magnetyczny dość często go używałem.Zawsze miałem obawy czy nie odpadnie.Minusem jest prędkość z jaką możesz z tym jeździć.Na autostrady nie za bardzo.Plusem jest to że jak często zmieniasz auto to nie musisz kupować nowego bagażnika bo ten zawsze pasuje no chyba że masz szyberdach to jest problem.Myślę że jest wart swojej ceny i 160km/h też jechałem i nic nie odpadło .

UWAGA! Starsze modele maja ak nisko platformę, że nie da się założyć szerokich nart. Narta zawadza albo dziobem albo wiązaniem. Mnie to spotkało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o uchwyty do przewożenia nart na dachu auta mocowane za pomocą magnesu

np. cos takiego http://allegro.pl/magnetyczny-magnes-uchwyt-do-przewozu-2-par-nart-i3880001981.html

No to było tak od razu. ..

miałem taki uchwyt i szybko sprzedałem.

Żeby zamontować taki uchwyt na dachu jest potrzebna czysta i sucha powierzchnia.

Szron, śnieg, lód mocno komplikują sprawę.

Jezeli nie dysponujesz cieplym garażem to jest problem z montażem.

Ogólnie nie polecam, bo montaż jest upierdliwy, fajne (szerokie) narty zazwyczaj sie nie mieszczą, a jak już coś uwiesiłem to nie miałem pewności czy nie poleci z dachu przy 100 km/h

Edytowane przez conda
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem takiego magnetycznego cuda,a nawet posiadam w dalszym ciągu.(ale nie używam)

Nigdy mi to to nie odpadło.

Ale nigdy też tego nie byłem pewny,najwyżej tak na jakieś 50%.

Z tym mocowaniem do mokrej czy zmrożonej powierzchni to prawda.Nie trzyma prawie wcale.

Ogólnie mówiąc należy to traktować jako rozwiązanie tymczasowe.

Takie coś to - "Ersatzteile":rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...