Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Typowanie IO Soczi 2014


ROCH

Rekomendowane odpowiedzi

Super Jacek, dzięki! :)

Sławek - zgadzam się w stu procentach! To jest własnie to, o czym cały czas mówię :)

W ogóle całe dzisiejsze zawody na plus! Świetnie się to oglądało! Nie wiem jak Wy, ale ja widziałem w czasie dzisiejszych zawodów radość z narciarstwa i to mi się cholernie podobało. Czy ktoś się ciął na setne sekundy, czy przyjeżdżał z 19 sekundową stratą - prawie zawsze była radość :) Anna Feninger :D :D uśmiech od ucha do ucha na mecie SL, mimo ze straciła 4 miejsce. Bardzo mi szkoda Lary Gut. Przejechała świetnie ten zjazd i świetnie jechała górę w SL. No ale taki jest sport. Trzymam kciuki za Fenninger, Gut i Weirather - niech się dziewczyny podzielą medalami, bo im się za cał sezon należą. Oczywiście Tina Maze wjedzie gdzieś na pudło, bo nie wierzę, żeby jej sie to nie udało. Dlatego szczególnie trzymam kciuki za wymienioną wcześniej trójkę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo mi się podobały zawody, wiele radości, natomiast nie zgadzam się z tymi, którzy mieszają z błotem Bydlińskiego, a zajmującą podobne/gorsze miejsca Karolinę Chrapek wychwalają, zachowajmy równowagę.

W takim razie kończę swoją misję zliczania punktów, chyba że dla ciekawości poprowadzę osobną klasyfikację dla igrzysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo mi się podobały zawody, wiele radości, natomiast nie zgadzam się z tymi, którzy mieszają z błotem Bydlińskiego, a zajmującą podobne/gorsze miejsca Karolinę Chrapek wychwalają, zachowajmy równowagę.

W takim razie kończę swoją misję zliczania punktów, chyba że dla ciekawości poprowadzę osobną klasyfikację dla igrzysk.

Tylko z tego, co zaobserwowałem, to nikomu z forumowiczów nie chodzi o miejsce, a o postawę.

Tina Weirather wylądowała wczoraj w szpitalu z kontuzją, więc nie wiem jak z nią będzie.

Właśnie! Wiesz może coś więcej?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że M-M Gagnon nie odniosła poważnej kontuzji (trochę mnie zaniepokoiło jak trzymała lewe ramię po upadku) i będziemy ją oglądać w konkurencjach technicznych :smile:

"Thanks for all the concerns, I just dislocated my shoulder + bruised my left quad... Should be ready to go for the tech events!"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina super!!:smile:

17 miejsce bez faftaszenia po sieci że na co sobie kto zasłużył...ple...ple ple...

No i z przyjemnością oglądnąłem naszą zawodniczkę w 2 ładnych przejazdach, tak jak wczoraj napisałem skromna dziewczyna przyszła i wykonała swoją robotę, dobrze ja wykonała. Brawo Karolina!:applause:

Brawo, brawo, brawo :laughing:

A do tego tak ślicznie się uśmiechała po slalomie do kamery i do nas :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tina Weirather napisała pół godziny temu na swoim facebooku:"Heart broken that I cant compete tomorrow. My highlight, the olympic downhill. I was ready. So freakin ready. I always felt responsible for my crashes and injuries, but this time I feel like it was just bad luck. I will fight to get ready for the Super-G in 4 days, but realistically and from a medical point of view its very unlikely. Anyways, I'm hoping for a miracle! Thanks for the support!"i dorzuciła zdjęcie okraszone cytatem z IV części Rocky'ego :)

1743536_10151992832272971_916919954_n.jpg

Widać, że dziewczyna bojowo nastawiona. Trzymam za nią kciuki! Nie wygląda to dobrze, skoro napisała, że będzie walczyć, żeby za 4 dni być gotową na SG, ale z realnego oraz medycznego punktu widzenia nie wygląda to dobrze. Skoro ona pisze o tym, że liczy na cud, to my też musimy! Oby jej się udało!

1743536_10151992832272971_916919954_n.jpg.24ac6b39ed92f5a232cf93dd68f8f78a.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ja (już mówiłem Wróżce) nie typowałem zgodnie z przewidywaniami, tylko zgodnie z sercem i przewidywaniami. W jednym wypadku zwyciężyło serce :D Tzn. i tak ją widzę na podium, ale na tej trasie raczej walczącą o trzecie miejsce, a nie na drugim, tak jak obstawiłem. O kim mówię, dowiecie się jutro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ja (już mówiłem Wróżce) nie typowałem zgodnie z przewidywaniami, tylko zgodnie z sercem i przewidywaniami. W jednym wypadku zwyciężyło serce :D Tzn. i tak ją widzę na podium, ale na tej trasie raczej walczącą o trzecie miejsce, a nie na drugim, tak jak obstawiłem. O kim mówię, dowiecie się jutro :P

A ja Roch zmieniłam typy... przemyślałam i poszłam też za głosem serca, hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...