Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Solden - szukam nocleg w terminie 28_02-02_03 1 osoba - pilne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Szukam noclegu w centrum Solden w terminie 28_02-02_03 (piątek-poniedziałek) dla jednej osoby.

Koszty są obojętne ( w granicach rozsądku ).

Przez znane kontakty i wyszukiwarki ,booking , hrs i stronę Solden - brak miejsc.

Sprawa jest pilna (nie wiem, jak mam bukować samolot) a trafiła się okazja :)

Proszę o info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w Langenfeld , 15 min skibusem od Solden. Jest co najmniej kilka ofert w tym terminie .

masz jakiś konkretny link ?

mi pokazuje hotel za 1100 euro ... za grubo ..... to nie musi kosztować 100/200 zł za dobę , ale .... 4600 to za szeroko i daleko od Solden

a najbliżej tego miejsca :

kwatera w super cenie ale 25 km od Solden http://www.booking.com/hotel/at/haus-fiegl.pl.html?sid=e230ac0653b7f49b368eb5a67a7fe84f;dcid=1;checkin=2014-02-28;checkout=2014-03-03;srfid=0476c03195738f70da77714aa8467812a7c82669X2

Szukam jednak czegoś w Solden .... by ogarnąć stoki bez samochodu .... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sportalm-soelden.at/php/startseite_de_31.html a taki na przykład pensjonacik, 200m od Gaislachkogelbahn w cenie 240 Euro za pobyt w podanym przez Ciebie terminie. Bergfex.at podaje, że mają wtedy wolne pokoje.

również wysłałem zapytanie, cena gruba , jednak zależy mi na terminie - Solden jest oblężone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sportalm-soelden.at/php/startseite_de_31.html a taki na przykład pensjonacik, 200m od Gaislachkogelbahn w cenie 240 Euro za pobyt w podanym przez Ciebie terminie. Bergfex.at podaje, że mają wtedy wolne pokoje.

Cena nie jest okrutna, ale niestety:

Sorry we are fully booked.

PENSION GARNI SPORTALM

Family Gstrein

:frustrating:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.heiners.at/index.html a tu jak ładnie, trochę drożej, ale pod samym Gigijochbahn

dziękuję ! , wysłałem zapytanie - nie są online.

Thank you for your Request.

Unfortundley during our high Session we only take weekly bookings.

Only at a later point in time are we able to accept short / weekend bookings.

:angry:

to jestem w punkcie wyjścia :(

3 nocy nie mogę znaleźć w Solden z dużym budżetem .....

a zakopanym jest ponad 50 wolnych miejscówek na booking.com... w tym samym terminie - i jak tu nie budować wyciągów :laughing:

Gdyby ktoś, coś miał ? proszę o info szukam dalej !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleś je...bnon porównanie :tongue:

mała alpejska wioska Soelden - contra - podhalańskie Zakopane :eek:

tak się wydaje że mała wioska !!! mało mieszkańców, ale .....ponad 330 obiektów noclegowych !!!, a w całej dolinie grubo ponad 500, wcale w Zakopcu nie jest jakoś dramatycznie więcej tych miejsc za to 30 tyś mieszkańców.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się wydaje że mała wioska !!! mało mieszkańców, ale .....ponad 330 obiektów noclegowych !!!, a w całej dolinie grubo ponad 500, wcale w Zakopcu nie jest jakoś dramatycznie więcej tych miejsc za to 30 tyś mieszkańców.....

widać,że nie znasz mojego ciężkiego humoru :tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jestem w punkcie wyjścia :(

3 nocy nie mogę znaleźć w Solden z dużym budżetem .....

a zakopanym jest ponad 50 wolnych miejscówek na booking.com... w tym samym terminie - i jak tu nie budować wyciągów :laughing:

Gdyby ktoś, coś miał ? proszę o info szukam dalej !!!!

Ekhmmm, idę o zakład że są ... ale

- jedź w ciemno - znajdziesz jeśli masz spory budżet

- weź cokolwiek w dolinie - są skibusy, a może przy dobrym układzie zostanie ci na taxi za różnicę w cenie :)

- jedź gdzieś indziej - dlaczego akurat Sölden? ...przecież w Oetztal samoloty nie lądują :)

Dokąd masz ten tani lot (o ile dobrze rozumiem) najbliższe możliwe miejsce to Innsbruck a bardziej prawdopodobne Monachium...więc?

Jak bardzo tani jest ten lot że jesteś gotów rujnować się na drogie noclegi itd.? :)

Jeśli czegoś nie zrozumiałem to przepraszam - ale nic nie jest jasne :)

PS. Bawaria wtedy zaczyna ferie... ;)

Edytowane przez gajowy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhmmm, idę o zakład że są ... ale

- jedź w ciemno - znajdziesz jeśli masz spory budżet

- weź cokolwiek w dolinie - są skibusy, a może przy dobrym układzie zostanie ci na taxi za różnicę w cenie :)

- jedź gdzieś indziej - dlaczego akurat Sölden? ...przecież w Oetztal samoloty nie lądują :)

Dokąd masz ten tani lot (o ile dobrze rozumiem) najbliższe możliwe miejsce to Innsbruck a bardziej prawdopodobne Monachium...więc?

Jak bardzo tani jest ten lot że jesteś gotów rujnować się na drogie noclegi itd.? :)

Jeśli czegoś nie zrozumiałem to przepraszam - ale nic nie jest jasne :)

PS. Bawaria wtedy zaczyna ferie... ;)

Masz rację, nie ma co panikować - widzę że hotele i wszystkie miejsca w Solden są nastawione na pobyty tygodniowe, a to co im zostanie na tydzień do przodu wrzucają w wyszukiwarki, teraz nie ma nic, a jak piszę to mówią tylko że rezerwują od soboty do soboty.... lub lasty ....

W Solden odbywa się spotkanie biznesowe .... zostałem kierowcą (lądowanie w Monachium) oraz przewodnikiem po ośrodku :) , wolę znaleźć sobie osobny nocleg niż pchać się do drogiego Hotelu i płacić za karnet czy wypożyczenie sprzętu itd. stąd ten budżet oraz konkretne miejsce.

Gdyby nie to miejsce spotkania w życiu bym nie chciał jechać jako kierowca.... :biggrin: ale mam cel pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...