Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie na narty z dziećmi w Polsce


tygrysiunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem nowym użytkownikiem, więc chciałam się przywitać.

Chciałabym wyjechać z dziećmi w wieku: 10 i 3,5 roku- początkujący. Nie bardzo wiem dokąd najlepiej jechać. MOże ktoś ma jakieś doświadczenia.

Nie mam samochodu więc zostaje mi tylko podróż pksem lub pociągiem.

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na narty z dziećmi w Polsce

Tygrysiczko zależy skąd jesteś. Jak z Katowic to nie ma po co jechać do Ustrzyk a jak z Zachodu to po co sie pchać do Zakopca czy Szczyrku. Po prostu obierz "kierunek południe" i heja.

No a jak z zachodu to do Szklarskiej zapraszam ;-) Jest bardzo dogodny dojazd PKSami. Z Warszawy, Łodzi, Brzegu, Wrocławia bespośrednio do Szklarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na narty z dziećmi w Polsce

Witam !

Ja ostatnio mialam podobny problem z tym ze poczatkujaca bylam ja i moj mlodszy syn. Polecono mi Bialke Tatrzanska za co serdecznie dziekuje forumowiczom. Tobie tez polecam to miejsce ! Dla poczatkujacych doskonalym miejscem jest Wyciag "Zebra". Wyciag jest talerzowy wiec nie trzeba meczyc sie na fatalnym (dla poczatkujacych) orczyku. Karnet 10 zjazdow - 5 zl. Zaraz obok jest wiekszy zjazd jak sie dzieciaczki podszkola. Przynajmniej ten starszy. Kolejki nie sa tak duze. A jak sie rozpedzicie to Kotelnica jest very cool (sama nie sprawdzalam ale moj poczatkujacy syn tak :o). Poza tym jesli chcesz skorzystac z pomocy instruktorow to na Zebrze sa na prawde bardzo mili mlodzi ludzie.

Jesli bedziesz chciala namiar na sprawdzona kwatere daj znac !

Niestety nie wiem jak z dojazdem bo ja jechalam autkiem.

Pozdrawiam serdecznie !

Pingwinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na narty z dziećmi w Polsce

Zdecydowanie Białka Tatrzańska. Tanio ( chyba taniej trudno znaleźć ) darmowe parkingi kible, tanie wypożyczalnie. Duzo wyciągów ( za jeden karnet ! ) od najprostszych do całkiem przyzwoitych ( długość ponad 1000 m ) Polecam. No i mozna jeżdzić do 22. Karnet na 6 godzin ( wieczór ) - 30 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...