Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

skionline.pl najpopularniejszą stroną o nartach


JC

Rekomendowane odpowiedzi

skionline.pl najpopularniejszą stroną o nartach - Megapanel PBI/Gemius grudzień 2013

Według badania Megapanel PBI/Gemius za grudzień 2013 strona skionline.pl znalazła się na 18. miejscu w kategorii najpopularniejszych stron o tematyce sportowej w Polsce. Miło nam, że kolejny rok z rzędu wyniki oglądalności portalu, jako jedynego o tematyce narciarskiej, klasyfikują nas w dwudziestce najpopularniejszych stron.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skionline.pl najpopularniejszą stroną o nartach - Megapanel PBI/Gemius grudzień 2013

Według badania Megapanel PBI/Gemius za grudzień 2013 strona skionline.pl znalazła się na 18. miejscu w kategorii najpopularniejszych stron o tematyce sportowej w Polsce. Miło nam, że kolejny rok z rzędu wyniki oglądalności portalu, jako jedynego o tematyce narciarskiej, klasyfikują nas w dwudziestce najpopularniejszych stron.

Jacek, pomyśl co będzie jak efekty zaczną przynosić naklejki, które rozprowadził Sławek...:eek: Naklejka na każdym kasku, naklejka na każdym bagażniku... Ludzie masowo zaczną otwierać stronę, chcąc sprawdzić co to za stwór to całe "skionline" i będą się zastanawiać skąd taki wysyp "skionlinowców" :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, pomyśl co będzie jak efekty zaczną przynosić naklejki, które rozprowadził Sławek...:eek:

Może, może, kiedyś. Na razie moje ostatnie doświadczenie - 13 dni na nartach (z jedną nową i dwiema starymi nalepkami na kasku) i tylko jedna osoba skupiła wzrok, by przeczytać co tam mam napisane (w gondoli zawsze z premedytacją układałem kask nową nalepką do góry).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

skionline.pl najpopularniejszą stroną o nartach - Megapanel PBI/Gemius styczeń 2014

Według badania Megapanel PBI/Gemius za styczeń 2014 strona skionline.pl znalazła się na 13. miejscu w kategorii najpopularniejszych stron o tematyce sportowej w Polsce. Miło nam, że kolejny rok z rzędu wyniki oglądalności portalu, jako jedynego o tematyce narciarskiej, klasyfikują nas w dwudziestce najpopularniejszych stron.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

skionline.pl najpopularniejszą stroną o nartach - Megapanel PBI/Gemius styczeń 2015

W tym roku na wyniki badania Megapanel PBI/Gemius za styczeń 2015 musieliśmy poczekać dłużej niż zwykle. Było warto! Strona skionline.pl znalazła się na 9. miejscu w kategorii najpopularniejszych stron o tematyce sportowej w Polsce. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu wyniki oglądalności portalu klasyfikują skionline.pl jako lidera tematyki narciarskiej. W tym roku jest nam tym bardziej miło, ponieważ pierwszy raz w historii zajęliśmy miejsce w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych stron o tematyce sportowej.

Dziękujemy!!!

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, ta popularność już Cię musi nudzić... :wink:

Serdecznie gratuluję!

:laughing: raczej mobilizuje.

Kilka lat temu starałem się, aby stronę odwiedziło w miesiącu 300 tys. unikalnych użytkowników - udało się. Potem wyznaczyłem sobie cel 500 tys. - osiągnąłem. Następnie przyszedł czas na 800 tys. - było tym sezonie.

A teraz mam nowy cel. Mam nadzieję, że jakością skionline.pl, z pomocą wielu osób, które pracują na nasz sukces w ciągu najbliższych lat złamiemy magiczną liczbę 1 000 000 unikalnych użytkowników w miesiącu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Przed chwilą dotarły do mnie wyniki badanie Megapanel PBI za luty 2015. skionline.pl zostało sklasyfikowane na 12. miejscu wśród wszystkich portali o tematyce sportowej w Polsce. Innych stron o tematyce narciarskiej w zestawieniu brak :)

Jeśli dobrze rozumiem, w porównaniu ze styczniem 2105 to spadek o trzy miejsca, ale i tak gratuluję!

Czasem przeglądam konkurencję, ale tylko czasem, bo chociaż ma silne strony i mocnych autorów, to jednak jako całość przegrywa ze Skionline. Tym bardziej gratuluję.

JC, dobra robota! :smile: Życzę tego upragnionego miliona użytkowników i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem, w porównaniu ze styczniem 2105 to spadek o trzy miejsca, ale i tak gratuluję!

Czasem przeglądam konkurencję, ale tylko czasem, bo chociaż ma silne strony i mocnych autorów, to jednak jako całość przegrywa ze Skionline. Tym bardziej gratuluję.

JC, dobra robota! :smile: Życzę tego upragnionego miliona użytkowników i pozdrawiam.

Dziękuję. Zawsze w syczniu jest największa oglądalność dlatego miejsce w rankingu wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
24 minuty temu, JC napisał:

Miło... kolejny raz, skionline.pl znalazło się w 15 najpopularniejszych stron o tematyce sportowej w Polsce. Statystyki oglądalności naszego portalu, kolejny rok z rzędu, uplasowały nas na 1. miejscu wśród portali o tematyce narciarskiej.

 

 

skionline.pl-logo-fb-nr1.jpg

I TAK DALEJ:)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...