Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak spakować dwie pary nart w podróż samolotem?


ADAMDER

Rekomendowane odpowiedzi

Jak spakować dwie pary nart w podróż samolotem lub autokarem?

Wiadomo że w pokrowiec. Jakie są wasze doświadczenia? czy lepiej jest zapakować do dwóch oddzielnych pokrowców, czy do jednego na dwie pary.

Jeżeli będę miał bagaż - pokrowiec na dwie pary nart czy będę mógł go nadać jako 1 szt. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie, a właściwie nam (mnie i SB) udało się spakować po dwie pary nart do "pojedyńczych" pokrowców.

Nie było problemów żadnych na lotniskach w KTW i BCN.

Ale było uwarunkowanie (WIZZAIR) bagaż podręczny 1 szt do 10kg,bagaż rejestrowany 1 szt do 20kg i...

...1 para nart z kijkami w pokrowcu,bez limitu wagowego.

Nikt nie sprawdzał ile jest par nart w środku,choć pokrowiec trzeszczał w szwach.

Różnie mogłoby to wyglądać gdyby był jakiś nadgorliwiec przy nadawaniu bagażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam pokrowca na dwie pary nart, bo po prostu jest o jeden pakunek mniej. Tak samo rezygnuje z dwóch indywidualnych toreb na buty+kask i wszystko pakuje do jednej wielkiej torby turystycznej, jeszcze jeden pakunek mniej. Dzięki temu pokrowiec biorę na ramie, torbę ze sprzętem w rękę i mam jeszcze jedna wojna rękę na druga torbę ciuchami.

Kilka razy leciałem samolotem i nigdy nikt nie zakwestionował podwójnego pokrowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów podróży, czy komuś przydarzyło się ubrać buty na czas podróży na nogi? a te normalne- do chodzenia do bagażu?

Bo taki jeden jest :crazy:

PS

Też upychałbym 2 pary w jeden pokrowiec. Choc zakładam że w przypadku szerokości pod butem od 80 cm mogą nici nie wytrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z sugestie. :smile:

próbowałem upchnąć dwie pary w moim pokrowcu. Już mi prawie pąkają szwy i nie mogę domknąć zamka:sad:.

Pokrowiec mam wąski i leciwy to chyba dlatego. Gdy był szyty to chyba się nikomu nie śniło że narciarstwo pójdzie w takie szerokości nart.

Ciasno już mam z jednymi SL- kami z wiązaniami na płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC00093.jpg

W obu pokrowcach widocznych na zdjęciu były po dwie pary nart. Ten z napisem Rossignol jest bardziej obszerny.SB i ja mieliśmy te z martesa.I one ledwo co przyjęły do siebie po dwie pary nart.Oczywiście po locie tam i z powrotem,całe poprzecinane od krawędzi.

DSC00093.jpg.b44f2a8b1a4fcf186f8aaf0a0b319ad8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem pokrowiec w 4f. Na snowbord i do niego wpakowalem 3 pary nart, kijki, magnesy na dach. Fajnie byly razem narty spiete i do tego wrzucilem lancuchy na kloa bo jechalem z bergamo do livigno. Nikt nic nie kwestionowal w wizzarem lecialem i najwazniejsze by sprzet sportowy nie przekroczyl wagi 32 kg. A co jest w srodku to juz nikogo nie interesuje. Widzialem takie fajne z kuleczkami pokrowce dosc pjemne. Penie mozna tam jeszcze kask i buty wepchnac.

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...