Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2014


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Stefek to taka forumowa 6.Pierwsze zdjęcie -zbyt obciąża tyły.Drugie zdjęcie -nie równolegle prowadzone golenie.Trzecie zdjęcie -zbyt szerokie prowadzenie ramion.........
Racje. Oni to tylko tak dla telewizji się napinają, a normalnie to Panie... szkoda gadać. Jak byłem na Islandii, to ścigałem się z nimi i... Filip i Stefek wlali mi tylko 3 sekundy. Filip stanął na 1. miejscu, a ja na 3. miejscu. I to jest prawda, a nie ściema!

IMG_0209.jpg

IMG_0361.jpg

560648_449316358427938_266615364_n.jpg

IMG_0209.jpg.e423e905bf70f66649d5739aaaeaa69d.jpg

IMG_0361.jpg.0b05fa3833050140f38061c8583d044d.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racje. Oni to tylko tak dla telewizji się napinają, a normalnie to Panie... szkoda gadać. Jak byłem na Islandii, to ścigałem się z nimi i... Filip wlał mi tylko 2 sekundy. On stanął na 1. miejscu, a ja na 3. miejscu. I to jest prawda, a nie ściema!....

To mnie uspokoiłeś:wink:

A tak na poważnie to wynik świadczy o tobie. Mnie to by pewnie wlał z 10 albo lepiej:smile:

A co do mojego żartu ze zdjęciami, to tak mi się skojarzyło, że jak bym wkleił takie fotki jako swoje w dziale "porady" to dostałbym takie uwagi.

Świadczy to o tym, że analiza jazdy ze zdjęć nijak ma się do rzeczywistości i mija się z celem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tera ja :)

Sztefek ma bardzo spójny strój narciarski - niebieski i czerwony - przyjrzyjcie się rękawiczkom i butom narciarskim :)

Tylko kask nie pasuje :)

Kolorystyka kasku nawiązuje do koloru testowanych nart, natomiast kolor logo sponsora koresponduje z nogawkami. Wszystko jest przemyślane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Z przyjemnością informuję, że wraz z rozpoczęciem Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim w Soelden publikujemy wyniki jednego z najważniejszych i największych testów nart na świecie - WorldSkietest 2014, który w tym roku odbył się w regionie Silvretta Montafon w Vorarlbergu (Austria).

Narty testowali m.in. Franz Klammer, Eva-Maria Brem, Michaela Kirchgasser, Kathrin Zettel, Dominique Gisin, Philipp Shörghofer, Anita Wachter, Michael von Grüningen i Stephan Eberharter Fritz Strobl.

W tym sezonie najwiecej tytułów zgarnął... Fischer!

Zapraszam do zapoznania się z wynikami WorldSkitestu 2014

safe_image.php?d=AQCaqiPnSny7KEw9&w=484&h=253&url=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-xpa1%2Ft31.0-8%2Fs720x720%2F10636718_10152443163696723_907284699781853311_o.jpg&cfs=1

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...