Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Karnet 2-dniowy austria (hintertux, stubai, pizztal, solden,kaunertal)


szand

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na zbyciu kod na karnety na dwa dni na jeden z lodowców, jak w tytule.

kod ważny do 4 maja 2014 i może być zrealizowany tylko przez jedną osobę .

Mnie sprawdzali z dowodem osobistym a byłem na Hintertuxie.

Został mi jeden paragon z kodem a okazuje się że w sezonie można wykorzystać tylko raz taki kod.

jak to działa ? po prostu wpłacasz mi kasę , ja podaję Ci KOD (NR Z PARAGONU) , Rejestrujesz się na stronie , wybierasz sobie lodowiec (przynajmniej do tej pory tak było że samemu decydowałeś gdzie chcesz jechać) dostajesz na maila potwierdzenie , ktore zabierasz ze sobą i w kasie po lodowcem dostajesz, karnet i jazda:-)

szczegóły na stronie skiteam lub na priv.

cena 150pln (dwa dni na hintertuxie w kasie około 92 euro, czyli jakieś 386 pln)

andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Moglbys podac szczegoly jak dziala ten kod?

Czy na 100% mozna wybrac lodowiec i termin i czy karnet moze byc wydany na inne nazwisko niz osoba kupujaca (ewentualnie czy nie trzeba jakiegos potwierdzenia przy kasie, typu platnosc ta sama karta co przy robieniu zakupow etc.)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystałem i mogłem wybrac lodowiec, przy logowaniu się na stronie wybierałem jeden z 5 (chociaż napisane jest w regulaminie że jest losowanie, to ja i 7 moich znajomych mogliśmy wybrać jeden lodowiec , masz nawet relację z wyjazdu szymonidiusa "mayrhofen w 3 dni" ) , termin masz dowolny do 4 maja. Przy logowaniu się podajesz dane osoby na którą ma byc karnet i na miejscu mprzy kasie lodowca, nas akurat sprawdzano z dowodami. nikt nie sprawdza karty płatniczej bo mogłeś za "kod" płacić gotówka w sklepie. tylko ważne jest na kogo wpiszesz tutaj na miejscu przy rejestracji na stronie internetowej.

co do "kodu" to musisz podac numer paragonu , kwote na jaka opiewa paragon i miejsce sklepu, i to własnie oferuję bo ja już nie mogę skorzystać raz już byłem na takim wyjeździe a zakupów robiłem więcej i mam na zbyciu jeden "kod"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś ten zapis osobiście? Działa, czy jest tylko na papierze?

z tego co widziałem , na kasie nie sprawdzają dowodu .... ważny jest mail przy rejestracji .

jak przejdzie rejestrację na stronie to na kasie nie ma problemu - Pani wprowadza wyłącznie numer z wydruku i pobiera kaucję za skipass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś ten zapis osobiście? Działa, czy jest tylko na papierze?

Na Stubaiu porównywali dane z dowodu z danymi z wydruku maila. Myślę, że może być problem.

Generalnie w tym sezonie można było uzyskać taki dwudniowy karnet przy zerowym wysiłku i bez potrzeby kupowania czegokolwiek. Fajna sprawa :rolleyes::.

Oby za rok była powtórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sprzedam karnet na lodowiec

Oddam za drobną opłatą 2-dniowy podwójny karnet na lodowce Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai, Hintertux.

Wygrałem 2 takie kupony, czyli teoretycznie w promocji 2 dni jazdy dla 4 osób, albo 4 dni jazdy dla 2 osób. Kupony zdobyłem w konkursie jednego z portali internetowych (nazwy nie pisze ze względu na reklamę). W skrócie trzeba zarejestrować się na portalu (do 27 kwietnia) i otrzymuje się voucher za pomocą którego odbiera się karnet w kasie do wykorzystania do 4 maja. Wszelkie informacje i pomoc udzielam przez prywatną wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam za drobną opłatą 2-dniowy podwójny karnet na lodowce Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai, Hintertux.

Wygrałem 2 takie kupony, czyli teoretycznie w promocji 2 dni jazdy dla 4 osób, albo 4 dni jazdy dla 2 osób. Kupony zdobyłem w konkursie jednego z portali internetowych (nazwy nie pisze ze względu na reklamę). W skrócie trzeba zarejestrować się na portalu (do 27 kwietnia) i otrzymuje się voucher za pomocą którego odbiera się karnet w kasie do wykorzystania do 4 maja. Wszelkie informacje i pomoc udzielam przez prywatną wiadomość.

poproszę o cenę na priv 1 kuponu ( 2 osoby dwa dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośbą boucher zillertal

Chętnie bym się skusił na wspomniany karnet. Jesli ktos jeszcze dysponuje voucherem niech da znac najlepiej tel. 792697155

Zdaje się dziś ostatni dzień żeby je zarejestrować

Pozdrawiam

Łukasz

Ps ja tez nie mam dość stażu żeby pisać na priva

Edytowane przez czerwony800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Witam

Mam na zbyciu kod na karnety na dwa dni na jeden z lodowców, jak w tytule.

kod ważny do 4 maja 2014 i może być zrealizowany tylko przez jedną osobę .

Mnie sprawdzali z dowodem osobistym a byłem na Hintertuxie.

Został mi jeden paragon z kodem a okazuje się że w sezonie można wykorzystać tylko raz taki kod.

jak to działa ? po prostu wpłacasz mi kasę , ja podaję Ci KOD (NR Z PARAGONU) , Rejestrujesz się na stronie , wybierasz sobie lodowiec (przynajmniej do tej pory tak było że samemu decydowałeś gdzie chcesz jechać) dostajesz na maila potwierdzenie , ktore zabierasz ze sobą i w kasie po lodowcem dostajesz, karnet i jazda:-)

szczegóły na stronie skiteam lub na priv.

cena 150pln (dwa dni na hintertuxie w kasie około 92 euro, czyli jakieś 386 pln)

andrzej

Czesc, czy to jest aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...