Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy ideologia "gender" dotarła do skionline ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od pewnego czasu zauważyłem taką dziwną przypadłość na forum.

Pojawiają się nowi użytkownicy o takich dziwnych „nickach”, wpisują sobie w informacjach „o mnie” imiona z reguły przypisane mężczyznom i nawet zaczynają pisać w rodzaju męskim.

Po pewnym jednak czasie posty zaczynają przybierać taką formę jak by go pisała kobieta.

Zastanawia mnie to, czy to wpływ popularnej ostatnio ideologii „gender” czy może narciarstwo ma taki wpływ na osobę ludzką?

Mało tego, jak sobie zażartowałem z tego w jednym z tematów to post mój został usunięty.

Mam nadzieję, że usunięto go z powodu bycia totalnym OT.

Bo jeżeli nie to czegoś nie rozumiem.

Może podyskutujmy?

Podpisano Piotr, podobno facet.

PS: proszę z góry o niezbyt poważne traktowanie tegoż tematu:smile:

Niemniej sprawa mnie z lekka irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czy może narciarstwo ma taki wpływ na osobę ludzką?

...

Wszystko wskazuje na to, że to wina narciarstwa!

Ponieważ jestem bardzo przyzwyczajony do swojej płci, w tym sezonie radykalnie ograniczyłem dni na nartach.

I co powiecie? Działa!!! Dalej jestem facetem... :wink:

Tylko mam problem, czy więcej jeździć - bo strasznie to lubię - i zmieniać płeć, czy odwrotnie????

Być, albo nie być - oto jest pytanie... :biggrin:

Tadek

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być, albo nie być - oto jest pytanie...

Lub lepiej:

"to be girl or not to be girl that is the question":wink:

Pozdrawiam

PS: O jejku, ale się nam nowych użytkowników pojawiło w ostatnich minutach. I to sami zagramaniczni:wink:

Edytowane przez Piotr_67
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teoretycznie z urodzenia jestem kobietą... choć Siostra Szparyy podejrzewała mnie o bycie facetem podszywającym się pod profil kobiety :) :) :) bo która kobieta ogląda puchar świata??

Aż dziwne, bo dla mnie to normalne - przecież patrzenie na takiego Svindala w gumie to czysta przyjemność dla oka...

Swoją drogą odkąd się o tym dowiedziałam od Szparyy to zrobiłam się bardziej zniewieściała :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....bo która kobieta ogląda puchar świata??...

No moja połowica ogląda ze mną pasjami, więc to nie był dobry argument:smile:

......przecież patrzenie na takiego Svindala w gumie to czysta przyjemność dla oka...

No dla mnie już mniej:wink:

Ale teraz poważniej.

Ciekaw jestem czy ten dzisiejszy zalew "nowych" użytkowników to jakiś atak "spamerów" czy ktoś testuje oprogramowanie obchodzące zabezpieczenia?

I to jeszcze w "День Победы":biggrin::wink:

Przypadek???????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: O jejku, ale się nam nowych użytkowników pojawiło w ostatnich minutach. I to sami zagramaniczni:wink:

To same boty...

Skoro się potrafią zarejestrować to pewnie w niedługim czasie zaczną spamować w tematach, administracjo czas zadziałać! (chyba, że to administratorzy sobie dodają sztucznych userów z generatora :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zamierzam byc poprawny politycznie i jak cos mnie denerwuje i mi sie nie podoba to nie obwijam w bawelne tylko mowie szczerze.Biale nie moze byc czarne.Dlatego wszelkiej antyprokreacji i wszeliemu pedalstwu,jakby sie ono nie nazywalo i jakakolwiek forme przyjmowalo,mowie zdecydowane NIE. I nikt nie zmusi mnie do akceptowania czegos co jest sprzeczne z moim swiatopogladem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zamierzam byc poprawny politycznie i jak cos mnie denerwuje i mi sie nie podoba to nie obwijam w bawelne tylko mowie szczerze.Biale nie moze byc czarne.Dlatego wszelkiej antyprokreacji i wszeliemu pedalstwu,jakby sie ono nie nazywalo i jakakolwiek forme przyjmowalo,mowie zdecydowane NIE. I nikt nie zmusi mnie do akceptowania czegos co jest sprzeczne z moim swiatopogladem.

Po zdobyciu pierwszego miejsca w konkursie Eurowizji przez brodatego taliba przebranego za kobietę, Twoja (i nie tylko Twoja) tolerancja będzie wystawiona na ciężka próbę.

Ja widząc go, odruchowo spoglądałem, czy przypadkiem nie ma zatkniętego za pas kindżału.

Edytowane przez Chris_M
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cale szczescie nie mialem nieprzyjemnosci ogladanie tego,ale szczerze liczylem,ze po tym skandalu ludzie sie otrzasna i ktos sie odezwie. Widocznie albo, co jest straszne,ludzie sie boja mowic co mysla albo,co jest zatrwazajace akceptuja taki stan rzeczy i jest im obojetne,ze brodaty facet w sukience(uwazajcy sie a kobiete) wychodzi na scene i wszyscy sa wniebowzeci i szczesliwi albo, co jest przerazajace ich to podneca i brodata kobieta,zona,dziewczyna to cos o czym marza.Dla mnie jest to NIE DO PRZYJECIA!!!! Czy Wasze zony,dziewczyny nosza brody na co dzien? Ludzie czas sie otrzasnac i troche ogarnac!!! Bo jak tak dalej pojdzie to jedynym ratunkiem dla ''Europy'' (Boze,wybacz,ze to mowie) bedzie armia czerwona!!!

Edytowane przez hucu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis Europa staje na głowie. Szwedzi byli zniesmaczeni polskimi dziewczetami od Cleo, a ten jeb....y trans był jakby naturalną częścią tego show.

Katalogi z zabawkami pokazują chłopców z lalkami , a dziewczynki z karabinem aby nie indykowac podziału na płeć.

Geje lesbijki i tranzwestyci mają być pozostawieni w spokoju, a gdy zwrocisz uwagę na muzułmanów ze wykorzystują system i podatki które płacę jestem rasistą kur......!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis Europa staje na głowie. Szwedzi byli zniesmaczeni polskimi dziewczetami od Cleo, a ten jeb....y trans był jakby naturalną częścią tego show.

Katalogi z zabawkami pokazują chłopców z lalkami , a dziewczynki z karabinem aby nie indykowac podziału na płeć.

Geje lesbijki i tranzwestyci mają być pozostawieni w spokoju, a gdy zwrocisz uwagę na muzułmanów ze wykorzystują system i podatki które płacę jestem rasistą kur......!

artix i to dla mnie nie jest normalne.Nie wiem jak wygladaly dziewczyny od Cleo na zywo,ale na zdjeciach wygladaja przepieknie.Kwintesencja kobiecosci!!!! Jezeli dla kogos jest to seksistowskie to odbieramy na innych falch.Pewnie wkrotce spala mnie na stosie. Nie pierwszy za wiare i przekonanie dostapie tego zaszczytu ,ale jak za sluszna sprawe to warto.

OBUDZCIE SIE POKI JEST KU TEMU CZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, wygladaly kobieco, ale niektorym to niepasowalo. Ja też uważam że to wszystko podąża w złym kierunku. .

Kobieco one wyglądały ale nie miały brody... jak Conchita Wurst...( nazwisko mówi cała prawdę)...

Poprawność polityczna Eurowizji powala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad Eurowizja

Sęk w tym, że te punkciki nie tylko przyznaje publiczność ale i jakieś tam jury z każdego kraju i z tego co mi wiadomo to te przaśne dziewuchy z Naszego kraju bardzo dobrze wypadły w punktach z SMS. A kiełbasa wygrał/a (szlag wie jak to pisać) dzięki głosom jurorów. Wg mnie jest to czysta propaganda medialno-polityczna. Całe szczęście nie zawsze akceptowana przez społeczność (komentarze internautów). Z Polski z tego co wiem kiełbasa dostała zero i dobrze. Tylko zastanawiam się tak komu na tym zależy żeby promować takie rzeczy i jakie ma z tego korzyści. Tak jeszcze na marginesie jeśli chodzi wartość muzyczną tego całego przedsięwzięcia. U mnie muzyka - dobra muzyka zajmuje dość ważne miejsce. Konkus Eurowizji niestety jest na niezbyt wysokim poziomie muzycznym. Jednak pomimo wszystko oprócz wartości muzycznej jakaś estetyka wizualna powinna być do tego przypisana. Robinson Crusoe w roli divy marzącej o staniu w jednym rzędzie z Dijon czy Huston, no przepraszam jak można coś takiego akceptować, ba nawet zachwycać się tym. Pewna polska artystka śpiewa: Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam......

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cale szczescie nie mialem nieprzyjemnosci ogladanie tego,ale szczerze liczylem,ze po tym skandalu ludzie sie otrzasna i ktos sie odezwie. Widocznie albo, co jest straszne,ludzie sie boja mowic co mysla albo,co jest zatrwazajace akceptuja taki stan rzeczy i jest im obojetne,ze brodaty facet w sukience(uwazajcy sie a kobiete) wychodzi na scene i wszyscy sa wniebowzeci i szczesliwi albo, co jest przerazajace ich to podneca i brodata kobieta,zona,dziewczyna to cos o czym marza.Dla mnie jest to NIE DO PRZYJECIA!!!! Czy Wasze zony,dziewczyny nosza brody na co dzien? Ludzie czas sie otrzasnac i troche ogarnac!!! Bo jak tak dalej pojdzie to jedynym ratunkiem dla ''Europy'' (Boze,wybacz,ze to mowie) bedzie armia czerwona!!!

To prawda, ideałem i szansą na odnowienie Europy jest kobieta i nieogolony mężczyzna.

Poprawność polityczna, idea tolerancji staje sie groteskowa i obsceniczna. Niestety, wartością staje się dewiacja, a normalni muszą się pilnować w głoszeniu poglądów.

Dlatego Panowie, w Nas siła - tylko poligamia ocali świat wartości chrześcijańskich. :tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż boję się pisać na ten temat bo zaraz będzie zbyt politycznie. Ta niby "tolerancja" nie dzieje się sama. Jest sterowana, a głównym jej celem jest pozbawienie społeczeństwa dotychczasowych wartości zakorzenionych w tradycji, kulturze, obyczajowości, prawie..... Taką bezideową masą łatwiej zarządzać i sterować.

Ja tam wolę nasze artystki, piękne dziewczyny, a nie "dragkłina". Cóż, może jestem zatwardziały w swych poglądach, ale niech tak pozostanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie...... Przecież taki festiwal (jak cała UE) to cyrk, więc baba z brodą jest na swoim właściwym miejscu. Jak za rok wygra uszminkowany Frankenstein z ogonem i cyckami na plecach to będziecie Kiełbasę wspominać z rozrzewnieniem.... :sorrow:

W końcu 'toto' miało całkiem niezły męski głos, wystarczyło wyłączyć wizje.... :biggrin:

A na razie mamy swietny sposób na ochudzanie...:

http://demotywatory.pl/4334481/Niedziela-grill-tylko-k-BEZ-KIELBASY-

Miłego tygodnia

M

Edytowane przez mig12345
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....wystarczyło wyłączyć wizje....

Michał ja na szczęście nie włączyłem ani wizji ani Eurowizji:smile:

Więc "problem" parówy dla mnie jakby nie istnieje.

Co do brody to nawet kawałów z nią nie lubię.

Prosiłem aby tematu nie traktować zbyt poważnie, a tu za sprawą zwykłej parówy rozgorzała dysputa światopoglądowa:wink:

Zanim założę następny temat to wpierw ugryzę się w klawiaturę.

Jak by powiedział Szaranowicz mam "świetny timing":biggrin:

[video=youtube;WxHhfeMCfew]

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi aby tak mysleć. To tylko zabawa, targowisko próżności, obnoszenie się z odmiennością, innością jako czymś normalnym. A to nie jest normalne. Mig12345, chciałbyś mieć takiego brata/siostrę jak ten/ta kiełbasa? Chciałbyś mieć takich rodziców? Chciałbyś mieć takiego szefa? Posłałbyś swoje dziecko do szkoły gdzie taki/taka Wurst byłby wychowawcą? Właśnie bardzo często zaczyna się od żartu.

Edytowane przez Bumer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...