Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy ideologia "gender" dotarła do skionline ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja cale szczescie nie mialem nieprzyjemnosci ogladanie tego,ale szczerze liczylem,ze po tym skandalu ludzie sie otrzasna i ktos sie odezwie. Widocznie albo, co jest straszne,ludzie sie boja mowic co mysla albo,co jest zatrwazajace akceptuja taki stan rzeczy i jest im obojetne,ze brodaty facet w sukience(uwazajcy sie a kobiete) wychodzi na scene i wszyscy sa wniebowzeci i szczesliwi albo, co jest przerazajace ich to podneca i brodata kobieta,zona,dziewczyna to cos o czym marza.Dla mnie jest to NIE DO PRZYJECIA!!!! Czy Wasze zony,dziewczyny nosza brody na co dzien? Ludzie czas sie otrzasnac i troche ogarnac!!! Bo jak tak dalej pojdzie to jedynym ratunkiem dla ''Europy'' (Boze,wybacz,ze to mowie) bedzie armia czerwona!!!

Ciekawe zjawisko z Ciebie wierzy w katolickiego boga i wzywa armie czerwoną, więc jesteś jeszcze większym dziwadłem niż tak oburzający Cie Wurst.

To prawda, ideałem i szansą na odnowienie Europy jest kobieta i nieogolony mężczyzna.

Poprawność polityczna, idea tolerancji staje sie groteskowa i obsceniczna. Niestety, wartością staje się dewiacja, a normalni muszą się pilnować w głoszeniu poglądów.

Dlatego Panowie, w Nas siła - tylko poligamia ocali świat wartości chrześcijańskich. :tongue:

Rozumiem, że chodzi Ci o wartości głoszone przez pedofili w czarnych sukienkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, łokieć3, wyjąłeś mi to z ust!:smile:

O ja pier...! Jak to zabrzmiało! A miała być zabawa, a tu bogom się oberwało, klerowi, pedałom, katolikom, lewakom, dewiantom wszelkiej maści, politykom i licho wie komu jeszcze!

No to gryżta się! :smile:

Dodaję, w poprzednim zdaniu dopisać - organom ścigania!

Edytowane przez Bumer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej, obraziłem Twoje uczucia religijne... idź wypłakać się swojemu proboszczowi w sutannę, na pewno coś razem uradzicie.

Ale przecież to nie ja mam problem z pedofilią, tylko Ty!

Rozumiem, że jako mieszkaniec Poznania po pedofilskiej aferze z Poznańskimi Słowikami możesz być nieco przewrażliwiony, ale z tego co się orientuję, to ani dyrygent Krollop ani żaden z pozostałych pracowników chóru aresztowanych pod zarzutem molestowania seksualnego dzieci, nie chodził "w czarnej sukience". Nawet wręcz przeciwnie, w ramach szerzenia antykatolickiego multi-kulti, w 2001 chór uzyskał tytuł „Chóru Unii Europejskiej-Ambasadora Kultury” - http://pl.wikipedia.org/wiki/Pozna%C5%84ski_Ch%C3%B3r_Ch%C5%82opi%C4%99cy

Edytowane przez M_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem się odnieść do poniższego:

Aż boję się pisać na ten temat bo zaraz będzie zbyt politycznie. Ta niby "tolerancja" nie dzieje się sama. Jest sterowana, a głównym jej celem jest pozbawienie społeczeństwa dotychczasowych wartości zakorzenionych w tradycji, kulturze, obyczajowości, prawie..... Taką bezideową masą łatwiej zarządzać i sterować.

Jest raczej odwrotnie. To dyktatury dążą do unifikacji społeczeństwa i zabicia wszelkich przejawów indywidualności. Taki występ (choć nie widziałem, bo nigdy chyba nie oglądałem Eurowizji) nie byłby możliwy właśnie w Korei Północnej, Rosji, Iranie, Sudanie i innych, równie przyjaznych państwach.

Pozdr

Marcin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian masz rację

Cała ta nasza dyskusja wynika właśnie z faktu ,że UE jest instytucją z założenia demokratyczną , czasem wydaje mi się , że aż za bardzo :wink: . Stąd , śledząc wydarzenia kulturalne i polityczne można zauważyć pewien trend , w którym "namaszczane" są i wynoszone na piedestał różnej maści dziwactwa ( baba z brodą , adopcja dzieci przez pary homo itp ) . Stara się też wmawiać (media , politycy ) tej bardziej "zacofanej" części społeczeństwa europejskiego , że tak jest dobrze , normalnie , a ładna dziewczyna za którą oglądają się faceci jest passe' . Ja tam wolę być zacofany i zaściankowy w swych poglądach na te tematy niż być "trendy" , bo co , wolno mi , jest demokracja:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to nie ja mam problem z pedofilią, tylko Ty!

Rozumiem, że jako mieszkaniec Poznania po pedofilskiej aferze z Poznańskimi Słowikami możesz być nieco przewrażliwiony, ale z tego co się orientuję, to ani dyrygent Krollop ani żaden z pozostałych pracowników chóru aresztowanych pod zarzutem molestowania seksualnego dzieci, nie chodził "w czarnej sukience". Nawet wręcz przeciwnie, w ramach szerzenia antykatolickiego multi-kulti, w 2001 chór uzyskał tytuł „Chóru Unii Europejskiej-Ambasadora Kultury” - http://pl.wikipedia.org/wiki/Pozna%C5%84ski_Ch%C3%B3r_Ch%C5%82opi%C4%99cy

Ja też nie ma problemu z pedofilstwem tylko kościół katolicki ma, który to chce być sumieniem narodu i jak ktoś tu mówił jest przedstawicielem jakiś tam wartości, we własnym mniemaniu i omamionych przez nich owieczek. Zatem nie zmieniaj tematu, Krollop W. molestował i został skazany, a wielu księży molestowało i nie zostało skazanych, a sprawy są tuszowane przez hierarchie kościoła.

Wy gardzicie pedałami, tranwestytami i innymi dla Was odmieńcami, a ja gardzę katolicyzmem i wszelkimi jego przejawami. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian masz rację

Cieszę się :)

Cała ta nasza dyskusja wynika właśnie z faktu ,że UE jest instytucją z założenia demokratyczną , czasem wydaje mi się , że aż za bardzo :wink: . Stąd , śledząc wydarzenia kulturalne i polityczne można zauważyć pewien trend , w którym "namaszczane" są i wynoszone na piedestał różnej maści dziwactwa ( baba z brodą , adopcja dzieci przez pary homo itp ) . Stara się też wmawiać (media , politycy ) tej bardziej "zacofanej" części społeczeństwa europejskiego , że tak jest dobrze , normalnie , a ładna dziewczyna za którą oglądają się faceci jest passe' . Ja tam wolę być zacofany i zaściankowy w swych poglądach na te tematy niż być "trendy" , bo co , wolno mi , jest demokracja:rolleyes::

Możesz być zacofany i zaściankowy (to przywilej wynikający z ustroju, do którego dążymy, mam nadzieję), pod warunkiem że nie będziesz lał po głowie tych, co mają inne poglądy (to cena za ten ustrój).

Pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jako nieszczęsny założyciel tego tematu również proszę o jego zamknięcie.

Temat ten został założony, gdyż denerwowało mnie zakładanie kont na naszym forum przez fikcyjne osoby.

Jako, że ze skionline "połączyłem" się na dobre i złe to pozwoliłem sobie zwrócić na to uwagę tym tematem.

Niestety wybrałem do tego dość niefortunny tytuł i jeszcze bardziej niefortunny czas (Eurowizja).

Moim celem nie było ocenianie nikogo a tylko zwrócenie uwagi na pojawiającą się tendencję.

Dyskusja obecnie nie dotyczy zupełnie spraw forum, więc temat proszę zamknąć jako zupełny offtop.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie oglądałem transmisji ale niestety przez wszechobecne media też ( no i tu wypadało by napisać "to" - w sensie występu ale mogę być inaczej zrozumiany i zaraz zostanę osądzony o brak tolerancji, dyskryminację itp. ) widziałem.

Następny etap jak w skeczu Paranienormalnych "U lekarza" - chociaż z drugiej strony baranów nie brakuje.

[video=youtube;xD5YHLos3RY]

Edytowane przez wojmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale aferę zrobiliście. Jak słusznie zauważył MIG przez setki lat baba z brodą była żelaznym punktem każdego porządnego jarmarku czy cyrku. Skoro tak, to znaczy się podobało. Było zapotrzebowanie - była podaż. Czy ktoś do tego dorabiał ideologię?

Festiwal EV od lat pełni te same funkcje co jarmark. Baba z brodą to powrót do korzeni!!! :biggrin::biggrin:

Tadek

Edytowane przez Tadeusz T
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem się odnieść do poniższego:

Jest raczej odwrotnie. To dyktatury dążą do unifikacji społeczeństwa i zabicia wszelkich przejawów indywidualności. Taki występ (choć nie widziałem, bo nigdy chyba nie oglądałem Eurowizji) nie byłby możliwy właśnie w Korei Północnej, Rosji, Iranie, Sudanie i innych, równie przyjaznych państwach.

Pozdr

Marcin

Widzisz, najwyższą formą dyktatury jest właśnie ta, w której rządzeni nie zdają sobie sprawy że w niej uczestniczą! Zastanów się co Ty możesz. Na razie jeszcze masz w pilocie wyłącznik, w kiosku kilkadziesiąt gazet. Chcę zwrócić uwagę że baba z brodą to nie przejaw indywidualności, a indywiduum czy też dewiacja. Indywidualność to np. ten facet co kajakiem Atlantyk przepłynął.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie - polecam zapoznać się z wykładem dr Michaela Jonesa - autora książki pt. Libido Dominandi.

Bardzo wartościowy materiał - wiele mówiący na temat mechanizmu i powodu tak silnej propagandy wszystkiego co skupione wokół tzw. rewolucji seksualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, najwyższą formą dyktatury jest właśnie ta, w której rządzeni nie zdają sobie sprawy że w niej uczestniczą! Zastanów się co Ty możesz. Na razie jeszcze masz w pilocie wyłącznik, w kiosku kilkadziesiąt gazet. Chcę zwrócić uwagę że baba z brodą to nie przejaw indywidualności, a indywiduum czy też dewiacja. Indywidualność to np. ten facet co kajakiem Atlantyk przepłynął.

Moze masz na mysli to, ze ci, ktorzy "parowe" nazywaja "oblesny trans" nie maja pojecia ze sa manipulowani, a ci, ktorzy "parowe" nazywaja dewiacja juz tak ?:biggrin:

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie gadu gadu o eurowizji i Conchicie, a zarejestrowało się około setki nowych "użytkowników":mad::

Mało tego to zaktywizował się następny nowy użytkownik(czka) niepotrzebne skreślić i nabija posty - tematyka dowolna:smile:

Coś faktycznie moderacją zapadła w sen letni:wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...