Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy ideologia "gender" dotarła do skionline ;)


Rekomendowane odpowiedzi

A czy postępowi katolicy z niniejszego forum nie obawiają się puszczać dzieci na religię, bycie ministrantem czy uczestnictwo ich dzieci w innych obrzędach/wyjazdach religijnych pod nadzorem księży

Moje dzieci chodziły na religie i nic takiego nie spotkało ani ich, ani nikogo z ich rówieśników.

A każdy pederasta budzi moje obrzydzenie, bez względu na to, czy jest on posłem, księdzem, czy piosenkarzem.

Natomiast Ty zdaje się nie bardzo możesz się zdecydować, jaki jest Twój stosunek do homoseksualizmu. Bo z tego co widzę, to generalnie homoseksualizm akceptujesz, ale tylko pod warunkiem, ze nie uprawiają go osoby duchowne.

Dla mnie jest to dosyć dziwne, tak samo zresztą jak fakt, że homoseksualiści z taką wściekłością atakują Kościół, który - przynajmniej ich zdaniem - jest jednym, wielkim gniazdem homoseksualizmu!

Czy jesteś w stanie wyjaśnić tę sprzeczność?

często wręcz zdarza się, że księża z wyrokami za posiadanie treści pedofilskich, a nawet molestowanie po przeniesieniu przez biskupa do innych miejscowości nadal uczą dzieci pomimo zakazu sądowego bo w szkole nie śmie żądać od księdza zaświadczenia o niekaralności.

Jeśli spotkało Cię molestowanie seksualne ze strony księdza, to powinieneś zgłosić to do prokuratury.

Jeśli natomiast wiesz o takich przypadkach tylko ze szkoleń u Palikota, a sam nie masz na to żadnych dowodów, to ryzykujesz proces o zniesławienie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwość!!!

Zamieściłem kiedyś na forum w "Trochę do śmiechu" zdjęcie grubaśnej murzynki skąpo ubranej zrobione na tle auta, pewnie ze zlotu tuningowego, i zaraz to zdjęcie usunieto. Nie wiem co tam było takiego co mogłoby obrazić kogokolwiek?

Teraz widzę obrzydlistwo, całujących się dwóch pedałów, i nic!!!! A już "Vabanku" była taka scena, gdzie byli "dwaj mężczyzni w jednym łóżku, musiałem policję zawiadomić" - mówił donosiciel do komisarza!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może troszkę inaczej Roobsiku: Dobrze jest to wiedzieć ale zazwyczaj się tego nie wie i nie ma się szansy na dowiedzenie. Myślę, że podstawą jest wychowywanie dzieci od najmłodszych lat bez klosza i jak najszybsze nauczenie ich odróżniania tego co jest dobre od tego co jest złe oraz umiejętności bronienia się przed złem.

Pozdrowienia

Dokładnie. Zawszę postępuję tak abym w razie czego nie miał wyrzutów do samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci chodziły na religie i nic takiego nie spotkało ani ich, ani nikogo z ich rówieśników.

A każdy pederasta budzi moje obrzydzenie, bez względu na to, czy jest on posłem, księdzem, czy piosenkarzem.

Natomiast Ty zdaje się nie bardzo możesz się zdecydować, jaki jest Twój stosunek do homoseksualizmu. Bo z tego co widzę, to generalnie homoseksualizm akceptujesz, ale tylko pod warunkiem, ze nie uprawiają go osoby duchowne.

Dla mnie jest to dosyć dziwne, tak samo zresztą jak fakt, że homoseksualiści z taką wściekłością atakują Kościół, który - przynajmniej ich zdaniem - jest jednym, wielkim gniazdem homoseksualizmu!

Czy jesteś w stanie wyjaśnić tę sprzeczność?

Jeśli spotkało Cię molestowanie seksualne ze strony księdza, to powinieneś zgłosić to do prokuratury.

Jeśli natomiast wiesz o takich przypadkach tylko ze szkoleń u Palikota, a sam nie masz na to żadnych dowodów, to ryzykujesz proces o zniesławienie.

Demostrowana przez Ciebie niechęć do odmienności jest odrażająca.

Piotrowi gratuluję spokoju w tłumaczeniu oczywistości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci chodziły na religie i nic takiego nie spotkało ani ich, ani nikogo z ich rówieśników.

A każdy pederasta budzi moje obrzydzenie, bez względu na to, czy jest on posłem, księdzem, czy piosenkarzem.

Natomiast Ty zdaje się nie bardzo możesz się zdecydować, jaki jest Twój stosunek do homoseksualizmu. Bo z tego co widzę, to generalnie homoseksualizm akceptujesz, ale tylko pod warunkiem, ze nie uprawiają go osoby duchowne.

Dla mnie jest to dosyć dziwne, tak samo zresztą jak fakt, że homoseksualiści z taką wściekłością atakują Kościół, który - przynajmniej ich zdaniem - jest jednym, wielkim gniazdem homoseksualizmu!

Czy jesteś w stanie wyjaśnić tę sprzeczność?

Jeśli spotkało Cię molestowanie seksualne ze strony księdza, to powinieneś zgłosić to do prokuratury.

Jeśli natomiast wiesz o takich przypadkach tylko ze szkoleń u Palikota, a sam nie masz na to żadnych dowodów, to ryzykujesz proces o zniesławienie.

Po pierwsze, mylisz pojęcia pedersta = pedał = homoseksualista, zatem pederasta to nie pedofil.

Po drugie, oczywiście akceptuję homoseksualizm również księży, bo każdy ma swoją drogę do szczęścia i nikomu nic do tego kto w jakim w związku żyje i jakie ma preferencje seksualne. Ale sprzeczności widzę w innym miejscu niż Ty, a mianowicie: hierarchia kościelna potępia homoseksualizm, a zdecydowana większość z nich to homo i bi seksualiści. Dalej katolicy jak Ty również nienawidzą pederastów, a mimo to należycie do organizacji opanowanej przez pederastów i słuchacie jej przywódców moralnych, którzy są pederastami. A dlaczego pozostali homoseksualiści atakują kościół to nie wiem ale podejrzewam, że własnie przez tę hipokryzję.

Na szkolenia nie chodzę, bo sam Palikot jeszcze kilka lat tamu był żarliwym katolikiem, za to wiem, że Ty co niedziela, a może i częściej uczestniczysz odmóżdżających szkoleniach.

Przypadki pedofilii w kościele znam z wypowiedzi pokrzywdzonych, a i w pracy zawodowej z aktami takich spraw się spotykam.

Wiem, że bardzo chciałbyś mi zakneblować mi usta, żebym nie pisał prawdy o Twojej umiłowanej organizacji ale najpierw zapoznaj się ze znamionami przestępstwa zniesławienia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy postępowi katolicy z niniejszego forum nie obawiają się puszczać dzieci na religię, bycie ministrantem czy uczestnictwo ich dzieci w innych obrzędach/wyjazdach religijnych pod nadzorem księży, którzy już całkowicie nie podlegają żadnej kontroli (nawet ze strony kuratorium oświaty), a często wręcz zdarza się, że księża z wyrokami za posiadanie treści pedofilskich, a nawet molestowanie po przeniesieniu przez biskupa do innych miejscowości nadal uczą dzieci pomimo zakazu sądowego bo w szkole nie śmie żądać od księdza zaświadczenia o niekaralności.

Mam nadzieje, że nie obraża Was również poniższe zdjęcie. Sprawa również z ojczyzny Wursta http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/738120,Calujacy-sie-ksieza-Gazeta-mogla-pokazac-zdjecia

[ATTACH=CONFIG]15840[/ATTACH]

Było wyjaśnione że pedofilia nie jest na stałe przypisana do jakiejś jednej orientacji seksualnej.

PS

Ci na fotce to już nie pedofile a geje!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwość!!!

Zamieściłem kiedyś na forum w "Trochę do śmiechu" zdjęcie grubaśnej murzynki skąpo ubranej zrobione na tle auta, pewnie ze zlotu tuningowego, i zaraz to zdjęcie usunieto. Nie wiem co tam było takiego co mogłoby obrazić kogokolwiek?

Teraz widzę obrzydlistwo, całujących się dwóch pedałów, i nic!!!! A już "Vabanku" była taka scena, gdzie byli "dwaj mężczyzni w jednym łóżku, musiałem policję zawiadomić" - mówił donosiciel do komisarza!.

Bo akcja "Vabanku" dzieje się przed wojną, a wtedy w polskim kodeksie karnym homoseksualizm był penalizowany, a donosiciel realizował społeczny obowiązek zawiadomienia o przestępstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demostrowana przez Ciebie niechęć do odmienności jest odrażająca.

Jest takie powiedzenie: "Jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu nogi śmierdzą".

Mnie odraża wizja jak jeden facet przetyka drugiemu rurę wydechową, a Ciebie odraża moja odraza i nic na to już nie poradzę.

W moim przypadku nie jest to "niechęć do odmienności", tylko obrzydzenie takie samo jak to które powoduje, że gdy na chodniku leży kupa, to ją omijam, a nie włażę w nią.

Gdzieś do początków XXI wieku homoseksualiści w ogóle mi nie przeszkadzali.

Znałem osobiście kilku i nie miałem nic przeciwko nim. Oni tam swoje robili w swoich czterech ścianach i dopóki mnie to w żaden sposób nie dotyczyło, to mi nie przeszkadzali.

Gdy pewna znajoma mieszkająca w Holandii kiedyś zapytała mnie co o nich myślę, to jej odpisałem, że są mi całkowicie obojętni, gdyż dzięki temu mężczyźni mają więcej kobiet do dyspozycji.

Sytuacja drastycznie się zmieniła po 2004 roku, gdy homoseksualiści zaczęli ze swoim zboczeniem włazić w nasze życie, potrafili nawet posunąć się do tego, że w szkołach urządzali oficjalne spotkania z młodzieżą, na których zachwalali, jak wspaniale być homoseksualistą. Oczywiście wszystko w ramach "szerzenia tolerancji".

Zapomnieli tylko, że po angielsku "to tolerate" oznacza nie co innego, tylko "wytrzymywać".

A Polakom tę propagandę homoseksualizmu już było trudno wytrzymać, czego dowodem są zarówno moje posty, jak i przypadki podpalania "tęczy" na Pl. Zbawiciela w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie: "Jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu nogi śmierdzą".

Mnie odraża wizja jak jeden facet przetyka drugiemu rurę wydechową, a Ciebie odraża moja odraza i nic na to już nie poradzę.

W moim przypadku nie jest to "niechęć do odmienności", tylko obrzydzenie takie samo jak to które powoduje, że gdy na chodniku leży kupa, to ją omijam, a nie włażę w nią.

Gdzieś do początków XXI wieku homoseksualiści w ogóle mi nie przeszkadzali.

Znałem osobiście kilku i nie miałem nic przeciwko nim. Oni tam swoje robili w swoich czterech ścianach i dopóki mnie to w żaden sposób nie dotyczyło, to mi nie przeszkadzali.

Gdy pewna znajoma mieszkająca w Holandii kiedyś zapytała mnie co o nich myślę, to jej odpisałem, że są mi całkowicie obojętni, gdyż dzięki temu mężczyźni mają więcej kobiet do dyspozycji.

Sytuacja drastycznie się zmieniła po 2004 roku, gdy homoseksualiści zaczęli ze swoim zboczeniem włazić w nasze życie, potrafili nawet posunąć się do tego, że w szkołach urządzali oficjalne spotkania z młodzieżą, na których zachwalali, jak wspaniale być homoseksualistą. Oczywiście wszystko w ramach "szerzenia tolerancji".

Zapomnieli tylko, że po angielsku "to tolerate" oznacza nie co innego, tylko "wytrzymywać".

A Polakom tę propagandę homoseksualizmu już było trudno wytrzymać, czego dowodem są zarówno moje posty, jak i przypadki podpalania "tęczy" na Pl. Zbawiciela w Warszawie.

Jak Cymański powiedział, mnie to nie przeszkadza ale nie mówcie mi że mam klaskać, zachwalać, mówić że to Ok itd. Bo dla mnie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, mylisz pojęcia pedersta = pedał = homoseksualista, zatem pederasta to nie pedofil.

Więc wyjaśnij nam z łaski swojej, jaka to zasadnicza różnica jest pomiędzy pedofilem współżyjącym z 14-letnim chłopakiem, a "dumnym gejem" robiącym to samo z 15-latkiem?

hierarchia kościelna potępia homoseksualizm, a zdecydowana większość z nich to homo i bi seksualiści.

Więc podaj link do tych wyniki badań, na których opierasz się w swojej wypowiedzi. Chętnie je poznamy.

Dalej katolicy jak Ty również nienawidzą pederastów, a mimo to należycie do organizacji opanowanej przez pederastów i słuchacie jej przywódców moralnych, którzy są pederastami.

Czekam na konkrety, a mianowicie nazwiska tych pederastów.

Wnioskuję, że jako aktywni homoseksualiści biorą udział we wszystkich "paradach równości"?

A dlaczego pozostali homoseksualiści atakują kościół to nie wiem ale podejrzewam, że własnie przez tę hipokryzję.

Zadziwiające! Atakują swoich sojuszników! Świat staje na głowie!

Na szkolenia nie chodzę, bo sam Palikot jeszcze kilka lat tamu był żarliwym katolikiem

I tak mu się nagle odmieniło?

a to wiem, że Ty co niedziela, a może i częściej uczestniczysz odmóżdżających szkoleniach.

Czy wiesz to z tego samego źródła, z którego masz informację o tym, "hierarchia kościelna potępia homoseksualizm, a zdecydowana większość z nich to homo i bi seksualiści"?

To masz coś mało wiarygodne to źródło, bo ja jestem ateistą!

Jednak pomimo tego, doceniam rolę Kościoła w społeczeństwie, gdyż bez niego naród polski już kilkaset lat temu uległby rusyfikacji i germanizacji, a na polskiej wsi szerzyłaby się nie tylko sodomia, ale i kanibalizm!

Przypadki pedofilii w kościele znam z wypowiedzi pokrzywdzonych

Mam nadzieję, że każdy taki przypadek zgłaszasz do Prokuratury?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie: "Jeden lubi pomarańcze, a drugi jak mu nogi śmierdzą".

Mnie odraża wizja jak jeden facet przetyka drugiemu rurę wydechową, a Ciebie odraża moja odraza i nic na to już nie poradzę.

W moim przypadku nie jest to "niechęć do odmienności", tylko obrzydzenie takie samo jak to które powoduje, że gdy na chodniku leży kupa, to ją omijam, a nie włażę w nią.

Gdzieś do początków XXI wieku homoseksualiści w ogóle mi nie przeszkadzali.

Znałem osobiście kilku i nie miałem nic przeciwko nim. Oni tam swoje robili w swoich czterech ścianach i dopóki mnie to w żaden sposób nie dotyczyło, to mi nie przeszkadzali.

Gdy pewna znajoma mieszkająca w Holandii kiedyś zapytała mnie co o nich myślę, to jej odpisałem, że są mi całkowicie obojętni, gdyż dzięki temu mężczyźni mają więcej kobiet do dyspozycji.

Sytuacja drastycznie się zmieniła po 2004 roku, gdy homoseksualiści zaczęli ze swoim zboczeniem włazić w nasze życie, potrafili nawet posunąć się do tego, że w szkołach urządzali oficjalne spotkania z młodzieżą, na których zachwalali, jak wspaniale być homoseksualistą. Oczywiście wszystko w ramach "szerzenia tolerancji".

Zapomnieli tylko, że po angielsku "to tolerate" oznacza nie co innego, tylko "wytrzymywać".

A Polakom tę propagandę homoseksualizmu już było trudno wytrzymać, czego dowodem są zarówno moje posty, jak i przypadki podpalania "tęczy" na Pl. Zbawiciela w Warszawie.

nic nie rozumiesz, mnie kompletnie nie interesuje co myślisz o homoseksualistach. Prezentowana pogarda jest odrażająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie rozumiesz, mnie kompletnie nie interesuje co myślisz o homoseksualistach. Prezentowana pogarda jest odrażająca.

Trudno czuć sympatię do kogoś, kto nie dość że nam dzieci demoralizuje, to jeszcze usiłuje zrobić skok na naszę kasę w ZUS-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a często wręcz zdarza się, że księża z wyrokami za posiadanie treści pedofilskich, a nawet molestowanie po przeniesieniu przez biskupa do innych miejscowości nadal uczą dzieci pomimo zakazu sądowego bo w szkole nie śmie żądać od księdza zaświadczenia o niekaralności.

[ATTACH=CONFIG]15840[/ATTACH]

L

Łżesz jak bura suka :biggrin: Podaj 10 przykładów tych przeniesionych księży.

Żebyś miał jasność, jestem niewierzący, ale nie lubię jak lewacki cymbał wciska mi ciemnotę.:cool::

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy się wszyscy spotkali na stoku i wypili pare win

grzanych, pod koniec dnia doszło by do rekoczynow ...

Po tym temacie będzie rozeznanie z kim się umawiać na nartowanie , a kogo unikać na stoku, albo podciac od tyłu :biggrin:

Edytowane przez artix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy się wszyscy spotkali na stoku i wypili pare win

grzanych, pod koniec dnia doszło by do rekoczynow ...

Po tym temacie będzie rozeznanie z kim się umawiać na nartowanie , a kogo unikać na stoku, albo podciac od tyłu :biggrin:

Przewidujesz, że kurtki z duzym napisem 'HOMOFOB' będą miały powodzenie?....

W zasadzie czemu nie. Wszak poglądy odmienne trzeba szanowac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...