Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy ideologia "gender" dotarła do skionline ;)


Rekomendowane odpowiedzi

My tu sobie gadu gadu o eurowizji i Conchicie, a zarejestrowało się około setki nowych "użytkowników":mad::

Mało tego to zaktywizował się następny nowy użytkownik(czka) niepotrzebne skreślić i nabija posty - tematyka dowolna:smile:

Coś faktycznie moderacją zapadła w sen letni:wink:

Pozdrawiam

Piotruś:rolleyes::,

A znasz taką opcję jak raportowanie postu?

Jeśli nie to zapoznaj się proszę z tym narzędziem, to ten czarny wykrzyknik, jak klikniesz to to jest tam okno do wpisania powodu raportowania, warto napisać bo to ułatwia nam(administratorom i moderatorom) postawić szybką diagnozę i ewentualnie zareagować. A działa to tak że wszystko raportowanie dostajemy na maila. Teraz jest akurat sytuacja tak że ja jestem mocno pochłonięty zawodowo, Jacek jest na urlopie, a Bończa nie wiem... może na skitury poszedł:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie gadu gadu o eurowizji i Conchicie, a zarejestrowało się około setki nowych "użytkowników":mad::

Sorry, ale jak Ty znalazłeś tych nowych użytkowników?

Bo ja otworzyłem listę użytkowników forum i posortowałem ją wg daty rejestracji http://www.skionline.pl/forum/memberlist.php?&pp=30&order=desc&sort=joindate ale wyświetliło mi się, że ostatni użytkownik zarejestrował się na forum w dniu 29-03-2014 i ma nicka superwonda71.

Zdaję sobie sprawę że ten wynik nie jest prawdziwy bo "na piechotę" znalazłem jeszcze dwóch dzisiaj zarejestrowanych (AGelTOhfvh i AZsnEPkpwf), ale korzystając z forumowej wyszukiwarki innych nie znalazłem.

PS:

Już znalazłem! Na głównej stronie forum jest ramka z użytkownikami, którzy w ciągu ostatnich 24 godzin odwiedzili forum.

Nicki będące przypadkowymi zlepkami liter i cyfr rzucają się oczy i jest ich rzeczywiście mnóstwo.

Te konta ewidentnie są zakładane przez boty, gdyż w danych personalnych tych kont, w rubrykach IMIĘ oraz MIEJSCOWOŚĆ są wpisywane nazwy państw.

Ja rozumiem, że administracja forum wychodzi z założenia iż zgodnie z unijnymi dyrektywami płeć użytkownika jest kwestą jego indywidualnego wyboru każdego dnia, ale myślę że dodanie w formularzu Profilu Użytkownika obligatoryjnej rubryki PŁEĆ, poważnie popsułoby szyki botom, a z kolei nam podczas dyskusji ułatwiłoby zwracanie się do adwersarzy we właściwej formie.

Edytowane przez Chris_M
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to typowo temat o niczym

nie ma snsu pisać i się napinać.

Dzięki za informację. Ale wystarczyło po prostu nie pisać:smile:

Jodek1 więcej wiary w naszą domyślność.

.....A znasz taką opcję jak raportowanie postu?.....

Znam:smile:

Nie mniej co wpisać w uzasadnieniu?

To, że użytkownik raz jest chłopem a raz babą?

Co innego gdyby używał wulgaryzmów czy zamieścił jakąś reklamę. A tak?

Oni piszą niby na temat:wink:

A to, że Zakopane jest piękne a to, żeby sprawdzić OWU w ubezpieczalni.

Takie nikomu niepotrzebne pierdoły:smile:

W jakim celu zakłada się konta?

Z nudów?

A bończa (tak wynika z facebook-a) jest w stolicy chyba:smile:

Pozdrawiam

PS: Chris_M ciekawi mnie to, jeżeli te konta zakładane są przez jak to nazwałeś "boty" to jak one obchodzą przepisanie tego "obrazka".

Wygląda to jak testowanie jakiegoś oprogramowania, albo ktoś testuje "ukryte" IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, najwyższą formą dyktatury jest właśnie ta, w której rządzeni nie zdają sobie sprawy że w niej uczestniczą! Zastanów się co Ty możesz. Na razie jeszcze masz w pilocie wyłącznik, w kiosku kilkadziesiąt gazet. Chcę zwrócić uwagę że baba z brodą to nie przejaw indywidualności, a indywiduum czy też dewiacja. Indywidualność to np. ten facet co kajakiem Atlantyk przepłynął.

Sorry, ale to zalatuje paranoją.

Nie mam telewizora ale mogę go mieć i mogę wszystko, co jest prawnie dozwolone (i na co pozwala mój budżet). Wyemigruj do wspomnianej Korei, zobaczymy ile ci będzie wolno. Jeść trawę, na ten przykład.

A podobnie do ciebie jeszcze kilka pokoleń temu mówiono o kobietach w spodniach. Też to się w głowach nie mieściło. O prawach wyborczych nie wspomnę.

A facet przebrany za kobietę? Nie pierwszy to raz i nie ostatni (pierwszy przykład to nawet z wąsami):

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bRdo7WXTVoM#t=22

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=VlF70SOVad8#t=99

To wszystko było ponad 20 lat temu. Przykładów można by mnożyć i więcej.

Pozdr

Marcin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocian, czy owce hasające po górach zdają sobie sprawę że nie są wolne? Więcej nie mam nic do dodania w sprawie paranoi i uświadamiania sobie wolności.

Wracając do tematu tej Conchity Wurst. Conchita Wurst to jest ponoć chłop. Zwykły chłop z jajami i męskim imieniem i nazwiskiem. Natomiast na scenie przebiera się za babę, ale twarzy nie goli i przybiera pseudonim Conchita Wurst. Co do jego prywatnego życia jako faceta nie mam wiadomości. Nie wiem na przykład z kim i jak sypia:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzięki za informację. Ale wystarczyło po prostu nie pisać:smile:

Jodek1 więcej wiary w naszą domyślność.....

Piotruś kolega akurat zawsze pisze niezwykle merytorycznie i z wielką wiedzą więc to zrozumiałe, że Cię skrytykował za taki durny temat. Naucz się jeździć i pisz o tym i tylko o tym!

A co do przerażenia Bumera... Pokazywane jest to co jest oglądane i tyle. Zawsze tak było. Zerknij na programy stacji TV, popatrz na popularność niektórych programów i nowe pomysły. Ludzie chcą zarobić i produkują to co ludzie chcę oglądać. A ludzie to w większości bezwolna tępa masa.

Gdyby nie Wasze dywagacje nawet nie wiedziałbym o co chodzi a tak zmusiliście mnie do zorientowania się. Mnie to na przykład nic nie obchodzi kto to jest i po co coś robi - jak lubi i innych nie krzywdzi może robić wszystko.

Pozdrowienia

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu tej Conchity Wurst. Conchita Wurst to jest ponoć chłop. Zwykły chłop z jajami i męskim imieniem i nazwiskiem. Natomiast na scenie przebiera się za babę, ale twarzy nie goli i przybiera pseudonim Conchita Wurst. Co do jego prywatnego życia jako faceta nie mam wiadomości. Nie wiem na przykład z kim i jak sypia:smile:

I właśnie. W której sytuacji jest bardziej wolny? Wtedy kiedy MOŻE przebrać się za babę z brodą, czy wtedy kiedy NIE MOŻE?

Ciekawa to definicja wolności, kiedy jesteś tym bardziej wolny, im więcej ci nie wolno.

Pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Mitek że pokazuje się to co ludzie chcą oglądać. Za tym twierdzeniem stoi jednak i inna prawda. Ludzi można kształtować i uformować ich potrzeby, gust, poglądy, że będą lubić to co im się narzuci. Nawet nie są w stanie tego sobie uświadomić! Gdyby było inaczej nikt by sobie nie zawracał głowy propagandą, mediami, itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, najwyższą formą dyktatury jest właśnie ta, w której rządzeni nie zdają sobie sprawy że w niej uczestniczą!...

Że też sam na to nie wpadłem... Po prostu genialne! Gdyby za nauki polityczne dawali nagrodę Nobla, miał byś jak w banku! Za "Twórczy wkład do idei Marksa, Engelsa i Lenina".

Tylko - no właśnie - jakoś nie mogę sam wymyślić - kto jest dyktatorem? Bez tej informacji idea trochę niespójna. Możesz nas oświecić????

Tadek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie. W której sytuacji jest bardziej wolny? Wtedy kiedy MOŻE przebrać się za babę z brodą, czy wtedy kiedy NIE MOŻE?

Ciekawa to definicja wolności, kiedy jesteś tym bardziej wolny, im więcej ci nie wolno.

Pozdr

Marcin

Gdzie napisałem że im mniej mi wolno, tym bardziej jestem wolny? Tylko widzisz, wolność co do zakładania babskich gaci nijak się ma np. w stosunku do wolności do dostępu do informacji. Zauważ, że z uwagi na "ochronę" Twojego zdrowia i życia nie wolno Ci jechać autem bez zapiętych pasów ale wolno Ci chodzić w mrozy z gołą głową czy w letnich butach. Możesz pojechać sobie gdzie chcesz, nawet bez paszportu i bez granic. To co robisz pokaże Twój telefon i karta płatnicza. To tańsze niż utrzymywanie granic a jakie daje poczucie wolności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też sam na to nie wpadłem... Po prostu genialne! Gdyby za nauki polityczne dawali nagrodę Nobla, miał byś jak w banku! Za "Twórczy wkład do idei Marksa, Engelsa i Lenina".

Tylko - no właśnie - jakoś nie mogę sam wymyślić - kto jest dyktatorem? Bez tej informacji idea trochę niespójna. Możesz nas oświecić????

Tadek

Dyktatorem jest ten kto sprawuje władzę, chce rządzić i ma po temu środki. Poza tym, dyktatorem jest także ten, który chce zrealizować jakiś swój cel. Nawet bardzo mały i prozaiczny, jak na przykład wykreowanie popytu na batonik czy ośmieszenie polityka. Trudno to pojąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko - no właśnie - jakoś nie mogę sam wymyślić - kto jest dyktatorem? Bez tej informacji idea trochę niespójna. Możesz nas oświecić????

Tadek

Oni, Tadku, to zawsze sa oni :)

Gdzie napisałem że im mniej mi wolno, tym bardziej jestem wolny? Tylko widzisz, wolność co do zakładania babskich gaci nijak się ma np. w stosunku do wolności do dostępu do informacji.

Wolność dostępu do informacji masz. Nie ma u nas Wielkiego Firewalla (jak w Chinach), nikt nie zabrania używania Skype'a (jak na przykład w Indiach). Możesz sobie wybrać dowolne źródło informacji i się nim posiłkować. A co do twojego pytania. Fakt, wprost nie napisałeś, ale z twoich wypowiedzi to wynika- przynajmniej z tonu i z użytych określeń. Chcesz wolności dla siebie, szanuj wolność innych. Choćby to była wolność do przebierania się mężczyzny w damskie ubrania (i noszenia brody jednocześnie).

Pozdr

Marcin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to zalatuje paranoją.

Nie mam telewizora ale mogę go mieć i mogę wszystko, co jest prawnie dozwolone (i na co pozwala mój budżet). Wyemigruj do wspomnianej Korei, zobaczymy ile ci będzie wolno. Jeść trawę, na ten przykład.

Powiedzmy sobie szczerze, że te opowieści o tym, że demonstrowanie zachowań homoseksualnych są dowodem "wolności", są zwykłą zasłona dymną stawianą przez środowiska gejowskie lub być może jeszcze kogoś innego (istnieją pewne hipotezy na ten temat).

Owocem tych działań jest z jednej strony starzenie się i wymieranie Europy, a z drugiej strony żywiołowy rozwój cywilizacji, które nie tolerują u siebie takich zachowań.

Podobna zgoda na szerzenie różnego rodzaju zboczeń stała się powszechną w starożytnym Rzymie i jej efektem był całkowity upadek potężnego i niepokonanego (jak się wydawało) Cesarstwa Rzymskiego.

Historia lubi się powtarzać i kto nie potrafi wyciągnąć z niej wniosków, ten... (każdy niech sobie to zdanie sam dokończy).

A podobnie do ciebie jeszcze kilka pokoleń temu mówiono o kobietach w spodniach. Też to się w głowach nie mieściło.

I efekt tych wszystkich przemian jest: nasi ojcowie mieli liczne rodzeństwa, a obecnie kobiety muszą na głowie stawać, żeby męża zachęcić do spłodzenia potomka.

W tej sytuacji zapaść systemu emerytalnego była już tylko kwestią czasu.

O prawach wyborczych nie wspomnę.

A jaki jest skutek tej zmiany?

Politycy uzyskali ogromny, całkowicie podatny na manipulację elektorat, którym są w stanie dowolnie manipulować.

Czy na pewno ta zmian jest korzystna?

A facet przebrany za kobietę? Nie pierwszy to raz i nie ostatni (pierwszy przykład to nawet z wąsami):

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bRdo7WXTVoM#t=22

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=VlF70SOVad8#t=99

Dopóki to przebieranie jest utrzymywanie w konwencji żartu (jak w linku drugim i trzecim), to nie ma żadnego problemu.

Jeśli jednak zaczyna służyć propagowaniu homoseksualizmu (jak w pierwszym linku), to trudno takie zachowania akceptować, zwłaszcza że

główny aktor tego filmiku jest w dużym stopniu odpowiedzialny za gwałtowne rozprzestrzenienie się AIDS w krajach Europy Zachodniej.

Żeby zakończyć w trochę lżejszym nastroju, dwa linki:

http://www.youtube.com/watch?v=udCCfnXq-GQ

http://dzikikraj.interia.pl/mowatrawa/news-janusz-korwin-mikke-tylko-murzyna-nam-brakuje,nId,1424160

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeżeli już uderzamy w te tony to najlepszym i najbardziej krwiożerczym środkiem władzy i manipulacji są religie które nazywam zewnętrznymi - czyli takie, które zakładają obecność kasty wtajemniczonych, lepszych - kapłanów - którzy sterują resztą.

Takie, które zakładają ekspansje czyli szerzenie wiary bo - choć powstały na gruncie i operują szczytnymi ideami służą zdobywaniu władzy, środków i umysłów.

Zbilansuj sobie ilości ofiar Chris jak juz tego typu dyskusje zacząłeś.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać co to znaczy, że wszystko tłumaczy?:happy: Znasz JKM, czy opierasz się na medialnej papce?

Jak byłem na studiach, to byłem nawet na jednym spotkaniu. I powiem to tak- 5% słusznych uwag i 95% całkowicie mylnie wyciągniętych wniosków i zaproponowanych rozwiązań. A to było jakieś 20 lat temu. Z roku na rok jest coraz radykalniej i coraz gorzej.

A "wszystko tłumaczy" znaczy to, że zwolennicy JKM przypominają sektę religijną (rezerwująca sobie 100% racji we wszelkich dziedzinach życia) i dyskusja z nimi nie ma najmniejszego sensu. Równie dobrze mógłbym przekonywać papieża do ateizmu- chociaż mam wrażenie że w tym ostatnim przypadku miałbym większe szanse.

Pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=bocian;197218

A "wszystko tłumaczy" znaczy to, że zwolennicy JKM przypominają sektę religijną (rezerwująca sobie 100% racji we wszelkich dziedzinach życia) i dyskusja z nimi nie ma najmniejszego sensu. Równie dobrze mógłbym przekonywać papieża do ateizmu- chociaż mam wrażenie że w tym ostatnim przypadku miałbym większe szanse.

Pozdr

Marcin

To dotyczy zaangażowanych zwolenników wszystkich partii, więc akurat ci od JKM nie wyróżniają się niczym specjalnym. :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolność dostępu do informacji masz. Nie ma u nas Wielkiego Firewalla (jak w Chinach), nikt nie zabrania używania Skype'a (jak na przykład w Indiach). Możesz sobie wybrać dowolne źródło informacji i się nim posiłkować. A co do twojego pytania. Fakt, wprost nie napisałeś, ale z twoich wypowiedzi to wynika- przynajmniej z tonu i z użytych określeń. Chcesz wolności dla siebie, szanuj wolność innych. Choćby to była wolność do przebierania się mężczyzny w damskie ubrania (i noszenia brody jednocześnie).

Pozdr

Marcin

Jeszcze mam wolność i staram się z niej korzystać, w przeciwieństwie do innych których rozpoznaję po poglądach wyrażanych na tym forum. Poza tym nie doszukuj sie jakiś ukrytych treści w moich komentarzach, nie domniemywaj. Jestem inżynierem, prosto i technicznie opisującym i określającym wszystko wokół mnie. Takie zboczenie zawodowe. Dla mie nie ma "trochę wiekszy" czy "trochę mniejszy". Coś albo pasuje, albo nie.

Każdy chce wolności dla siebie. Chyba że ma jakieś dewiacje i rządząc despotycznie lubi poddać się zniewoleniu i poniżeniu przez oddanie na niego moczu, jak to robił niejaki Hitler.

Nie mam problemu z uszanowaniem prawa do zakładania pończoszek przez facetów, z tym że nie zmuszę się do akceptacji ich jako ojców, nauczycieli, polityków, duchownych. Nie zaakceptuję także poglądu że to normalne, tak jak założenie żółtego swetra przez Czarzastego czy ściganie się samochodem przez faceta grubo po pięćdziesiatce.:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dotyczy zaangażowanych zwolenników wszystkich partii, więc akurat ci od JKM nie wyróżniają się niczym specjalnym. :cool::

Tak to fakt. Można powiedzieć że nie ma sensu dyskutować z żadnym zaangażowanym zwolennikiem jakiejkolwiek partii politycznej (czy tez idei).

Żadna partia nie ma monopolu na rację, żadna ideologia nie jest w 100% słuszna.

Pozdr

Marcin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jeżeli ktoś rezerwuje sobie 100% racji we wszystkich dziedzinach życia to jest debilem a nie radykłem, politykiem, zwolennikiem czy działaczem czegokolwiek.

Pozdrowienia

Cześć

Szkoda, że Prawa Goodwina nie znają w Gazecie Wyborczej oraz w TVN.

Może wtedy nie oskarżaliby zaraz o "faszyzm" wszystkich, którzy myślą inaczej niż oni to dyktują.

He he

Niezłe.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na studiach, to byłem nawet na jednym spotkaniu. I powiem to tak- 5% słusznych uwag i 95% całkowicie mylnie wyciągniętych wniosków i zaproponowanych rozwiązań. A to było jakieś 20 lat temu. Z roku na rok jest coraz radykalniej i coraz gorzej.

A "wszystko tłumaczy" znaczy to, że zwolennicy JKM przypominają sektę religijną (rezerwująca sobie 100% racji we wszelkich dziedzinach życia) i dyskusja z nimi nie ma najmniejszego sensu.

Dla jasności zacznijmy od tego, że ja nigdy na JKM nie głosowałem i powiem to otwarcie, obawiałby się się oddać mu pełnię władzy ze względu na jego radykalizm.

Jednak pomimo tego, jestem pod wrażeniem jego umiejętności przewidywania rozwoju wydarzeń.

JKM jako pierwszy (już ponad 20 lat temu) zaczął przepowiadać katastrofę systemu emerytalnego, również jako pierwszy zaczął ostrzegać przed katastrofą demograficzną.

Gdy tylko zaczęliśmy starania o akces do UE, zaczął ostrzegać przed ekspansją ruchów gejów i lesbijek oraz eskalacją ich żądań, chociaż wtedy nikt tego nie brał poważnie, a euroentuzjaści wręcz cytowali jego słowa jako dowód jego rzekomej "głupoty".

Tego typu przepowiedni z jego strony było wiele, a ponieważ jak na razie wszystkie się sprawdzają, więc odrzucanie z góry tego co on mówi, jest... powiedzmy - indywidualną decyzją każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...