Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy ideologia "gender" dotarła do skionline ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za informację. Ale wystarczyło po prostu nie pisać:smile:

Jodek1 więcej wiary w naszą domyślność.

Znam:smile:

Nie mniej co wpisać w uzasadnieniu?

To, że użytkownik raz jest chłopem a raz babą?

Co innego gdyby używał wulgaryzmów czy zamieścił jakąś reklamę. A tak?

Oni piszą niby na temat:wink:

A to, że Zakopane jest piękne a to, żeby sprawdzić OWU w ubezpieczalni.

Takie nikomu niepotrzebne pierdoły:smile:

No dokładnie, że napier..la postami jak z kałacha, że odkopuje tematy z przed miesięcy i ogólnie że wqur...a:rolleyes:::cool::

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna zgoda na szerzenie różnego rodzaju zboczeń stała się powszechną w starożytnym Rzymie i jej efektem był całkowity upadek potężnego i niepokonanego (jak się wydawało) Cesarstwa Rzymskiego.

Historia lubi się powtarzać i kto nie potrafi wyciągnąć z niej wniosków, ten...

Kurcze Chris_M i to był jedyny powód?

I efekt tych wszystkich przemian jest: nasi ojcowie mieli liczne rodzeństwa, a obecnie kobiety muszą na głowie stawać, żeby męża zachęcić do spłodzenia potomka.

W tej sytuacji zapaść systemu emerytalnego była już tylko kwestią czasu.

A to jest dość ciekawa teza:smile:

Ciekawe co na to Tusk z tą swoją reformą emerytalną.

A jaki jest skutek tej zmiany?

Politycy uzyskali ogromny, całkowicie podatny na manipulację elektorat, którym są w stanie dowolnie manipulować.

Czy na pewno ta zmian jest korzystna?

Fajnie się to musi czytać naszym paniom.

Dobrze, że na to forum nie zagląda Kazimiera bo byś się dowiedział:wink:

Na szczęście facetami się manipulować nie da:biggrin::biggrin:

Jeśli jednak zaczyna służyć propagowaniu homoseksualizmu (jak w pierwszym linku), to trudno takie zachowania akceptować, zwłaszcza że

główny aktor tego filmiku jest w dużym stopniu odpowiedzialny za gwałtowne rozprzestrzenienie się AIDS w krajach Europy Zachodniej.

No tu to też pojechałeś:smile:

Z tego co wiem to grupie Queen chodziło o polewkę z jakiejś "opery mydlanej".

Ale faktycznie niektórzy orzekli, że to hymn homoseksualistów.

Czemu nie wiem?

A z tym AIDS to wyniki jakichś badań były?

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Chris_M i to był jedyny powód?

Czy ja gdzieś napisałem, że to był jedyny powód?

Jeśli dochodzi do katastrofy, to powodów jest zawsze kilka, a dopiero ich nawarstwienie powoduje katastrofę.

A to jest dość ciekawa teza:smile:

Ciekawe co na to Tusk z tą swoją reformą emerytalną.

Próbuje bankructwo ZUS-u odwlec, ale ile jeszcze razy i do jakiego wieku można podnosić wiek emerytalny?

Fajnie się to musi czytać naszym paniom.

Dobrze, że na to forum nie zagląda Kazimiera bo byś się dowiedział:wink:

Są kobiety i "kobiety". Niektóre z nich mają nawet prostatę lub/oraz brodę.

Na szczęście facetami się manipulować nie da:biggrin::biggrin:

Oczywiście, że też się da, ale znacznie trudniej.

A z tym AIDS to wyniki jakichś badań były?

Takie badania byłyby uznane za pogwałcenie prywatności, tolerancji oraz jeszcze wielu innych rzeczy. Trzeba googlać i samemu wyciągać wnioski.

Pozdrawiam

Ja również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna zgoda na szerzenie różnego rodzaju zboczeń stała się powszechną w starożytnym Rzymie i jej efektem był całkowity upadek potężnego i niepokonanego (jak się wydawało) Cesarstwa Rzymskiego.

Gdybyś napisał "i to było jedną z wielu przyczyn upadku........." to bym sobie nie zadrwił.

Próbuje bankructwo ZUS-u odwlec, ale ile jeszcze razy i do jakiego wieku można podnosić wiek emerytalny?

Tego tworu nie da się uratować.

Nie mniej przyczyną upadku ZUS-u nie jest moim zdaniem przysłowiowa "Conchita Wurst":wink:

Są kobiety i "kobiety". Niektóre z nich mają nawet prostatę lub/oraz brodę.

Pisząc "nasze panie" miałem na myśli - forumowe, więc tłumaczyć to się będziesz Wróżce:biggrin:

Oczywiście, że też się da, ale znacznie trudniej.

No tu to można polemizować. Ale to w innym wątku.

Takie badania byłyby uznane za pogwałcenie prywatności, tolerancji oraz jeszcze wielu innych rzeczy. Trzeba googlać i samemu wyciągać wnioski.

Nie no Chris_M konfabulujesz z lekka.

Ja rozumiem, że są tacy którzy AIDS przypisują kochającym inaczej.

Nie przyjmę jednak do wiadomości twojego wniosku, że Freddie jest głównym odpowiedzialnym za szerzenie się AIDS w Europie.

To jest przesada.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prawem Godwina, właśnie przegrałeś spór :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina

Pozdr

Marcin

Mnie nie zalezy na tym czy wygrałem , czy przegrałem spór. Ja zawsze wygram bo po dyskusji będę wiedział wiecej, choćby o tym humorystycznym prawie Godwina.

Inna sprawa że tego Hitlera dopasowałeś do mnie tak trafnie jak zamek w drzwiach do zamku na skale. Zauważ, że nikogo od Hitlerów nie wyzywam ani nikomu nie zarzucam posiadanie podobnych jak on pogladów. Daję jedynie przykład tyrana, który w zaciszu swojego mieszkania lubił być specyficznie zniewolony i poniżony. Dla Twojej satysfakcji gotów jestem wycofać tego Hitlera i zastapić go gangsterem Wąskim z filmu o Jurku Killerze!:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Chris_M konfabulujesz z lekka.

Ja rozumiem, że są tacy którzy AIDS przypisują kochającym inaczej.

Oczywiście masz prawo uważać, że AIDS-a zrzucili nam Marsjanie, ale mimo wszystko radziłbym Ci zapoznać się z historią pewnego homoseksualnego stewarda Air Canada, nazwiskiem Gaetan Dugas, oficjalnie uznanego za "Pacjenta Zero AIDS" - http://ciekawe.onet.pl/spoleczenstwo/pacjent-zero-aids,1,4977722,artykul.html

Ja podobny artykuł czytałem w wersji papierowej, jeszcze na długo przed powstaniem internetu.

Nie przyjmę jednak do wiadomości twojego wniosku, że Freddie jest głównym odpowiedzialnym za szerzenie się AIDS w Europie.

To jest przesada.

Nigdzie nie pisałem, że jest głównym odpowiedzialnym!

Napisałem:

główny aktor tego filmiku jest w dużym stopniu odpowiedzialny za gwałtowne rozprzestrzenienie się AIDS w krajach Europy Zachodniej.

A to nie to samo!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artix i to dla mnie nie jest normalne.Nie wiem jak wygladaly dziewczyny od Cleo na zywo,ale na zdjeciach wygladaja przepieknie.Kwintesencja kobiecosci!!!! Jezeli dla kogos jest to seksistowskie to odbieramy na innych falch.Pewnie wkrotce spala mnie na stosie. Nie pierwszy za wiare i przekonanie dostapie tego zaszczytu ,ale jak za sluszna sprawe to warto.

OBUDZCIE SIE POKI JEST KU TEMU CZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Kiedyś w spożywczym na Chomiczowce (tej z piosenki Sidneya Polaka - nigdy nie występował na eurowizji btw) były dwie kasjerki z wąsami, no z wasikiem. Nikt nie robił wrzawy. Fakt, ze nie śpiewały.

Cleo, donatan i spółka: Fakt, dziewczyny ładne, ale teledysk taki w stylu rubasznej erotyki z pro sieben czy 3 Sat po 23. Czyli mamy wymieszanie tradycji słowiańskiej z germańska. Czyli jest europejsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Dyktatorem jest ten kto sprawuje władzę, chce rządzić i ma po temu środki.

2.

Poza tym, dyktatorem jest także ten, który chce zrealizować jakiś swój cel. Nawet bardzo mały i prozaiczny, jak na przykład wykreowanie popytu na batonik czy ośmieszenie polityka. Trudno to pojąć?

Ad. 1.

Jeśli masz na myśli każdą władzę - to czysty anarchizm :smile:. Spoko, pogląd jak pogląd. Nie zgadzam się z nim, ale każdy jest inny i może mieć takie poglądy. Tylko przeczucie mi podpowiada, że przed słowem "władza" zapomniałeś napisać słowa "ta"...

Ad. 2.

Nie kupuję batoników, ani "następcy drożdżówki". Kupuję chałwę, na którą za mojej pamięci nikt nie kreował popytu. Na półkach są i batoniki i chałwa. Mam wolną wolę i wybieram co chcę. Dopóki producent chałwy nie gnije w obozie pracy za produkcję chałwy, a ja nie jestem torturowany w kazamatach bezpieki za obżeranie się nią, Twoje twierdzenia o tym co jest dyktaturą są delikatnie mówiąc nieprzekonujące.

Tak trudno to zrozumieć???

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie pisałem, że jest głównym odpowiedzialnym!

Napisałem:

A to nie to samo!

OK Chris. Masz rację.

Powinienem był napisać:

"Nie przyjmę jednak do wiadomości twojego wniosku, że Freddie jest w dużym stopniu odpowiedzialny za szerzenie się AIDS w Europie."

A i mam pytanie:

Wydźwięk tego zdania jest diametralnie inny?

Oczywiście masz prawo uważać, że AIDS-a zrzucili nam Marsjanie, ale mimo wszystko radziłbym Ci zapoznać się z historią pewnego homoseksualnego stewarda Air Canada, nazwiskiem Gaetan Dugas, oficjalnie uznanego za "Pacjenta Zero AIDS" - http://ciekawe.onet.pl/spoleczenstwo/pacjent-zero-aids,1,4977722,artykul.html

Ja podobny artykuł czytałem w wersji papierowej, jeszcze na długo przed powstaniem internetu.

Dzięki za linka, bo w nim jest to dość dobrze opisane:smile:

Pisze tam, że na przykład w społeczności haitańskiej "zaraza" rozwijała się równolegle co trochę nie pasuje do twojej teorii.

tu cytat z artykułu:

" Haitańczycy przywieźli chorobę bezpośrednio z Afryki. Belgowie, którzy opuszczali swoją kolonię w Kongu, pozostawili kraj w dramatycznym stanie. Brakowało wszystkiego, a jednym z największych problemów był brak ludzi, którzy byliby w stanie podołać administracji nowego państwa. Dlatego do Zairu ściągano Haitańczyków, którzy mówili po francusku i byli w stanie wypełnić istniejącą lukę. W latach 70. przez ten afrykański kraj przewinęły się tysiące ludzi pochodzących z leżącej na morzu karaibskim wyspy. Wracając do domu, nieświadomie zabierali ze sobą wirus HIV, który przekazywali dalej, by w końcu zanieść go także do społeczności karaibskich imigrantów w Stanach. Niektórzy twierdzą, że "transfer" mógł dokonać się już w 1969 roku.

Wszystko działo się według scenariusza znanego z licznych przykładów innych chorób, które rozprzestrzeniały się przede wszystkim w związku z przemieszczaniem dużych grup ludzi. Tak było z hiszpanką, ale też np. polio, które z niezwykłą siłą zaatakowało Stany Zjednoczone po II wojnie światowej.

Tak, że pewnie Marsjanie mają z tym mało wspólnego. Nie mniej obarczanie tym homoseksualistów też jest nadużyciem.

Wirus był pewnie zanim ludzie się pojawili. Potrzebował tylko odpowiednich warunków aby się przenieść na ludzi i rozprzestrzenić po świecie.

A takie warunki powstały na skutek rozwoju cywilizacyjnego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prawem Godwina, właśnie przegrałeś spór :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina

Pozdr

Marcin

Absolutnie się z tym nie zgadzam.

A jeśli ktoś w sposób oczywisty poniża i gardzi jakąś grupą ludzi, to mam go nie nazywać rasistą?

W internecie i realu takich na pęczki. Wystarczy poczytać ten wątek.

Tadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeusz T, znów dajesz taki przykład? Chałwa! Widocznie nie ma takiego silnego komu by na niej zależało. Tu akurat masz wolność. Tak samo jak w przypadku czarnych czy białych gaci. Zmień chałwę np. na marihuanę. Co ja piszę marychę, zmień chałwę na tytoń czy bimber. A ja pamiętam czasy kiedy na polach rosło wiele tytoniu. Nikt nikogo nie ścigał za robienie skrętów z jego liści. Mogłem jechać na wieś i kupić sobie worek liści tytoniu. Dziś jest to karane bo komus na tym zależy aby mieć nad fajczeniem władzę.

Nie chce mi się juz dyskutować o pierdołach i łapać się za słówka. Pozostań wolny, wybierz swojego europosła, posła, radnego, bank, ubezpieczyciela, fundusz emerytalny i nim zarządzaj wedle swoich potrzeb. Posłuchają Cię z pewnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, że pewnie Marsjanie mają z tym mało wspólnego. Nie mniej obarczanie tym homoseksualistów też jest nadużyciem.

Wirus był pewnie zanim ludzie się pojawili. Potrzebował tylko odpowiednich warunków aby się przenieść na ludzi i rozprzestrzenić po świecie.

Nigdzie nie pisałem, że homoseksualiści są winni powstania wirusa HIV/AIDS. Natomiast twierdziłem, że są oni winni rozprzestrzenienia się tego wirusa po świecie i z podanego artykułu wynika to chyba dość wyraźnie?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie pisałem, że homoseksualiści są winni powstania wirusa HIV/AIDS. Natomiast twierdziłem, że są oni winni rozprzestrzenienia się tego wirusa po świecie i z podanego artykułu wynika to chyba dość wyraźnie?....

Cytat:

"Gaetan Dugas zmarł w 1984 roku w Vancouver. Nie był pierwszą ofiarą choroby, ani pierwszym, który przyniósł ją do Stanów, choć wiele wskazuje na to, że mógł należeć do grona ludzi, którzy przetransferowali chorobę z Europy do USA. Był Pacjentem Zero w tym sensie, że bez niego – a właściwie bez kilku takich jak on, hiperaktywnych seksualnie i podróżujących po kraju mężczyzn - epidemia postępowałaby wolniej i zapewne podążała innymi ścieżkami. Gdyby "Pacjent Zero" był heteroseksualny prawdopodobnie pierwszą grupą, w której ujawniłoby się AIDS byliby heteroseksualiści. Wskazuje na to choćby przykład Haitańczyków, u których epidemia rozwijała się równolegle i nie miała preferencji dotyczących orientacji seksualnej."

Pozdrawiam

PS: Żeby już był listopad, żeby już był listopad, żeby już............:wink:

Edytowane przez Piotr_67
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

"Gaetan Dugas zmarł w 1984 roku w Vancouver. Nie był pierwszą ofiarą choroby, ani pierwszym, który przyniósł ją do Stanów, choć wiele wskazuje na to, że mógł należeć do grona ludzi, którzy przetransferowali chorobę z Europy do USA. Był Pacjentem Zero w tym sensie, że bez niego – a właściwie bez kilku takich jak on, hiperaktywnych seksualnie i podróżujących po kraju mężczyzn - epidemia postępowałaby wolniej i zapewne podążała innymi ścieżkami. Gdyby "Pacjent Zero" był heteroseksualny prawdopodobnie pierwszą grupą, w której ujawniłoby się AIDS byliby heteroseksualiści.

Jest takie powiedzenie: Gdyby babcia miał wąsy, to by była dziadkiem! (Cholera! Chyba już nieaktualne!)

Właśnie chodzi o to "gdyby"!

Kobiety z natury są bardziej ostrożne i wybredne w doborze partnerów seksualnych niż mężczyźni, więc absolutnie nie jest to przypadkiem, że AIDS zaczął się szerzyć akurat w środowiskach, gdzie kobiety nie są do seksu konieczne.

Wskazuje na to choćby przykład Haitańczyków, u których epidemia rozwijała się równolegle i nie miała preferencji dotyczących orientacji seksualnej."

Źródła epidemii można dojść tylko wtedy, gdy da się jeszcze wyizolować pojedyncze przypadki. W sytuacji gdy epidemia się rozszerzy i staje się masowa, jest rzeczą prawie niemożliwą dojść jej źródła.

Na początku, przy niewielkiej ilości chorych, nie było problemu z ustaleniem, że w Europie oraz USA AIDS-a roznoszą homoseksualiści.

Gdy zaraza się rozpanoszyła, nagle się okazało, że także wielu heteroseksualistów jest chorych na AIDS. Nie może to być jednak podstawą do coraz częściej spotykanego twierdzenia, że heteroseksualiści są odpowiedzialni za rozniesienie się tej zarazy tak samo, jak homoseksualiści.

PS: Żeby już był listopad, żeby już był listopad, żeby już............:wink:

Też bym tego chciał, ale mamy to, co mamy.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to "gdyby"!

Chris_M ale ten cytat pochodzi z artykułu który radziłeś przeczytać, więc teraz mi nie mów, że to co tam piszą to nie jest to.:wink:

Przyznasz, że to trochę dziwne?

Źródła epidemii można dojść tylko wtedy, gdy da się jeszcze wyizolować pojedyncze przypadki. W sytuacji gdy epidemia się rozszerzy i staje się masowa, jest rzeczą prawie niemożliwą dojść jej źródła.

Na początku, przy niewielkiej ilości chorych, nie było problemu z ustaleniem, że w Europie oraz USA AIDS-a roznoszą homoseksualiści.

Gdy zaraza się rozpanoszyła, nagle się okazało, że także wielu heteroseksualistów jest chorych na AIDS. Nie może to być jednak podstawą do coraz częściej spotykanego twierdzenia, że heteroseksualiści są odpowiedzialni za rozniesienie się tej zarazy tak samo, jak homoseksualiści.....

Przepraszam a ty zawodowo zajmujesz się epidemiologią?

Miałeś dostęp do wyników badań epidemiologicznych dotyczących AIDS?

Czy wiedza ta pochodzi tylko od wujka googla?

Bo widzisz, twój wywód jest w zasadzie logiczny, ale.........

W artykule który sam przytoczyłeś o tym nieszczęśniku (ten steward) piszą, że był jednym z kilku lub kilkunastu.

O tych pozostałych nic nie piszą.

Więc nie wiesz czy byli tacy czy inni.

Chyba, że jak wspominałem jesteś w tej sprawie zawodowcem to rozwiej wątpliwości nas maluczkich i wprowadź nam tu kaganek oświaty.

Bo jeżeli nie jesteś to jest to tylko twój subiektywny osąd tej sprawy tak samo zresztą jak i mój.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna zgoda na szerzenie różnego rodzaju zboczeń stała się powszechną w starożytnym Rzymie i jej efektem był całkowity upadek potężnego i niepokonanego (jak się wydawało) Cesarstwa Rzymskiego.

Historia lubi się powtarzać i kto nie potrafi wyciągnąć z niej wniosków, ten... (każdy niech sobie to zdanie sam dokończy).

Upraszam o niestosowanie takich chwytów. Równie dobrze mozna napisać, ze przyczyna upadku Pierwszej RP były przydługie stroje szlachty (podobne nieco do sukienek) .... :-)

http://merlin.pl/Upadek-cesarstwa-rzymskiego_Peter-Heather-Janusz-Szczepanski/browse/product/1,506001.html#fullinfo

http://merlin.pl/Upadek-cesarstwa-rzymskiego-na-zachodzie_Edward-Gibbon/browse/product/1,234984.html

I wiele innych

Sorry za OT.

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris_M ale ten cytat pochodzi z artykułu który radziłeś przeczytać, więc teraz mi nie mów, że to co tam piszą to nie jest to.:wink:

Link do artykułu podałem, żebyś mógł zapoznać się z faktami. Natomiast to na co Ty się teraz powołujesz, to nie są fakty, lecz hipotetyczne rozważania autora, który po podaniu faktów zastanawia się, "co by było gdyby".

I o ile z faktami nie dyskutuję, to z rozważaniami "co by było gdyby", jak najbardziej mam prawo.

Przepraszam a ty zawodowo zajmujesz się epidemiologią?

Miałeś dostęp do wyników badań epidemiologicznych dotyczących AIDS?

Czy wiedza ta pochodzi tylko od wujka googla?

O jakich badaniach Ty mówisz?

Czy naprawdę wierzysz, że na Haiti, wyspie gdzie białego mogą zamordować dla pary Adidasów, ktoś przeprowadzał badania na temat tego, czy AIDS trafił tam przywleczony przez homoseksualistów, czy heteroseksualistów?

W Polsce, gdzie ze względu na poprawność polityczną nie ma nawet centralnej bazy nosicieli HIV (przynajmniej teoretycznie), gdzie bez wiedzy i zgody pacjenta nie wolno posłać jego krwi na badania po kątem obecności wirusa HIV (też teoretycznie), Ty domagasz się ode mnie wiarygodnych wyników naukowych badań nad statystycznym rozkładem przypadków tej choroby?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do artykułu podałem, żebyś mógł zapoznać się z faktami.

A to ja ci ślicznie dziękuję łaskawco.

Natomiast to na co Ty się teraz powołujesz, to nie są fakty, lecz hipotetyczne rozważania autora, który po podaniu faktów zastanawia się, "co by było gdyby".

I o ile z faktami nie dyskutuję, to z rozważaniami "co by było gdyby", jak najbardziej mam prawo.

Ależ oczywiście, że masz.

Ja się tylko zastanawiam jak ty oceniłeś w tym tekście co jest faktami a co nie.

Z tego też powodu zapytałem się czy aby nie zajmujesz się epidemiologią zawodowo.

Wnioskuję, że nie więc koło się zamyka. Wiesz tyle co i ja.

Reszta to nasze dywagacje.

O jakich badaniach Ty mówisz?

Czy naprawdę wierzysz, że na Haiti, wyspie gdzie białego mogą zamordować dla pary Adidasów, ktoś przeprowadzał badania na temat tego, czy AIDS trafił tam przywleczony przez homoseksualistów, czy heteroseksualistów?

W Polsce, gdzie ze względu na poprawność polityczną nie ma nawet centralnej bazy nosicieli HIV (przynajmniej teoretycznie), gdzie bez wiedzy i zgody pacjenta nie wolno posłać jego krwi na badania po kątem obecności wirusa HIV (też teoretycznie), Ty domagasz się ode mnie wiarygodnych wyników naukowych badań nad statystycznym rozkładem przypadków tej choroby?

Chris_M ja nie wymagam od ciebie niczego.

Grzecznie się zapytałem o pewne proste sprawy. Zostały bez odpowiedzi.

Pierwsze pytanie było kluczowe, drugie wynikało z pierwszego (gdyby odpowiedź na pierwsze brzmiała "tak")

Wybacz ale inaczej przyjmuje się informacje od osoby która się na tym zna.

Patrząc przez pryzmat narciarstwa to trochę wygląda jak byś próbował mnie uczyć jazdy na nartach:wink:

Może i masz dobre chęci ale papierka brak:smile:

Tak, że kończąc ciekawa jest z tobą rozmowa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Tadeusz, jednak w końcu doszliśmy do porozumienia. :smile: W realu byłoby nam łatwiej, bo któryś z nas zawsze mógłby zastosować przerywnik unosząc kieliszek/szklankę i zaproponować; - no to za Conchitę/wolność/chałwę wraz z marysią!:smile:

Natomiast nie mogę pozostać obojętny na obrażliwe i zaczepne słowa "michasia". Widzę że zastosowaliście taktykę ignorowania tego dyskutanta. Wyłamię się i odpowiem mu wierszykiem J. Tuwima.

"michaś"

Próżnoś repliki się spodziewał.

Nie dam ci prztyczka ani klapsa.

Nie powiem nawet pies cię jebał,

bo to mezalians byłby dla psa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Tadeusz, jednak w końcu doszliśmy do porozumienia. :smile: W realu byłoby nam łatwiej, bo któryś z nas zawsze mógłby zastosować przerywnik unosząc kieliszek/szklankę i zaproponować; - no to za Conchitę/wolność/chałwę wraz z marysią!:smile:

Natomiast nie mogę pozostać obojętny na obrażliwe i zaczepne słowa "michasia". Widzę że zastosowaliście taktykę ignorowania tego dyskutanta. Wyłamię się i odpowiem mu wierszykiem J. Tuwima.

"michaś"

Próżnoś repliki się spodziewał.

Nie dam ci prztyczka ani klapsa.

Nie powiem nawet pies cię jebał,

bo to mezalians byłby dla psa.

Skoro się już tak wysiliłeś dla Michasia, to może mnie uswiadomisz co złego jest w tym ze juz nie można na wsi sobie kupić worka tytoniu i skręcać w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się już tak wysiliłeś dla Michasia, to może mnie uswiadomisz co złego jest w tym ze juz nie można na wsi sobie kupić worka tytoniu i skręcać w domu?

:confused::Kużwa, nie mówimy o worku tytoniu tylko o wolności! Jezus, nie mam już siły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...