Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ustroń Poniwiec - Mała Czantoria - stacja po moderniazacji


andy-w

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Co się dzieje z Poniwcem??? Rozumiem, że poprzednia zima była taka sobie, ta też nie należy do bardzo śnieżnych ale żeby drugi sezon nie dało się uruchomić stoku??? Przecież inne pobliskie ośrodki działają, lepiej lub gorzej ale działają. To awaria systemu do naśnieżania, to pada deszcz, wieje wiatr, świeci księzyc za mocno... Ten wybitny pech to wina sił nadprzyrodzonych czy podyktowany jest pechowym zarządzaniem/obsługą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to martwi. A może jednak dziwi.

Myślę, że brak otwarcia ośrodka dla narciarzy to mieszanka pechu związanego z pogodą i chyba "średniego" zarządzania.

A ja myślę że zwyczajnie ich brakło i nie ma za co ruszyć i zarządzanie tu nie ma nic do rzeczy, żeby mieć jak zarządzać to trzeba mieć za co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba kombinować... :)

Wczoraj na ich stronie był wpis,że pogoda zniweczyła plany otwarcia ośrodka.Miał ruszyć jakoś 2 albo 3 stycznia.Pewnie jak teraz nieco przymrozi i dosypie,to ruszą. :)

Śledzę ich stronę regularnie i planując sobotną jazdę (3.01 miało być otwarcie) zażartowałem dzień wcześniej, że na pewno coś się wydarzy. Zastanawia mnie dlaczego tylko tam te "kataklizmy" występują, wszystko dookoła działa... Może SB ma rację:frown::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem pojawiła się informacja opatrzona kilkoma zdjęciami trasy z pięknym sztruksem, że dzisiaj ruszają więc postanowiłem wykorzystać w końcu swój groupon kupiony w tamtym roku i trochę pojeździć. Niestety kolejne rozczarowanie - trasa w górnym odcinku kompletnie nie nadająca się do jazdy ... pierwszy raz spotkałem się z takimi warunkami .... kamienie na całej szerokości trasy, w tym takie wielkości pięści (w zasadzie była to mieszanka śniegu, kamieni i ziemii) ... dopiero po jakimś czasie włodarze ośrodka zreflektowali się i zwracali pieniądze za karnety, a po chwili już wszystkich parkujących informowali, że można jeździć za darmo, ale tylko jeżeli nie zależy im na sprzęcie bo trasa w górnym odcinku nie nadaje się do jazdy .... spoko tylko dlaczego tej informacji nie podali wczoraj wieczorem, zaoszczędziłbym trochę paliwa. Nie wiem na co liczyli ... że w nocy spadnie metr śniegu ? Przecież te warunki nie były nawet dostateczne ...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja to jakaś farsa... nie dość że wpuścili wczoraj ludzi w minerały, zamknęli po 3 godzinach to nawet teraz nie naśnieżają:eek: Przecież było w nocy -10 i spokojnie mogli przez 24h sporo dośnieżyć. Nie rozumiem ich sposobu działania. Dalej chyba liczą na ten metr śniegu... tylko że za 2 dni temperatury plusowe. Pozbierali interes? Nic się nie dzieje od wczoraj na kamerach, na stronie i FB siedzą cicho:confused::

Gratuluję podejścia do interesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj w swej bezgranicznej naiwności postanowiłem wybrać się na Poniwiec. Przy podjeździe drogą pod stok moje podejrzenia wzbudziły kolejne samochody zjeżdżające w dół. Miałem jeszcze nadzieję, że pokończyły się ludziom karnety, nietety prawda okazała się taka przewidywalna dla tego ośrodka: stok zamknięty. Jak pisałem w poprzednich postach: jakim cudem wszelkie kataklizmy spadają TYLKO na Poniwiec omijając wszystkie inne okoliczne? W tym roku byłem tam dwa razy - pierwszy i ostatni.

Pozdrawiam resztę zawiedzionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...