Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wisła Skolnity, to nowa stacja powstająca w samym centrum Wisły. Zapewne będziemy więcej pisać na temat tej stacji, więc zakładam osobny watek.

Dzisiaj odwiedziłem miejsce gdzie powstaje stacja. Wytyczone są dwie trasy oraz trasa kolei krzesełkowej. Z moich informacji wynika, że stanie tu 4-osobowa, niewyprzęgana kanapa o długości ok 800m. Trasy będą miały ok 1000m i ok 30m szerokości.

img_0000_625367.jpg

img_0017.jpg

img_0015.jpg

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są może jakieś przecieki na temat parkingów?- w końcu to ścisłe centrum i tak zatłoczonej Wisły......

Raczej z parkingami nic tam nie zrobią, bo nie specjalnie jest na to miejsce. Wczoraj przyjrzałem się ilości miejsc parkingowych i moim zdaniem jest ich wystarczająco. W zimie i tak nie ma tylu "dziennych" turystów, co latem, więc kłopotu z ilością miejsc nie powinno być.

Ja widzę inny problem. Opłaty i dojście! Dzisiaj parking kosztuje 3 zł za godzinę. Więc wyjdzie drogo jak ktoś wpadnie na cały dzień. Druga sprawa to dojście z parkingu: przed drogę, przez tory i na koniec ostro pod górkę. Będzie niezła rozgrzewka przed nartami.

Kolejna sprawa, to inwestor musi od razu zadbać o toalety, bo dzisiaj oprócz lasu nic tam nie ma :).

Widok na jeden z parkingów

img_0065_241282.jpg

Podejście do stacji

img_0064.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepsko to widzę. Ten parking na dole to teren miejski i zródło dochodu dla UM, w dodatku chyba jedyny w poblizu centrum. W sobotę korek 'poszukiwaczy miejsca' zacznie sie pewnie od Obłaźca, bo w dodatku tamtędy prowadzi jedyna droga na Szczyrk (N.Osada i Cienków) i Istebną (Siglany, Stozek, Istebna). Pozyjemy - zobaczymy....

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepsko to widzę. Ten parking na dole to teren miejski i zródło dochodu dla UM, w dodatku chyba jedyny w poblizu centrum. W sobotę korek 'poszukiwaczy miejsca' zacznie sie pewnie od Obłaźca, bo w dodatku tamtędy prowadzi jedyna droga na Szczyrk (N.Osada i Cienków) i Istebną (Siglany, Stozek, Istebna). Pozyjemy - zobaczymy....

Pozdrawiam

Michał

Parkingów jest kilka, nie tylko ten na zdjęciu. Na wszystkich cena 3 zł/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkingów jest kilka, nie tylko ten na zdjęciu. Na wszystkich cena 3 zł/h

No tak, wszystkie placyki po lewej (od str. miasta) i jeden rząd z prawej. Na planie miasta to nawet 7(!) parkingów. W rzeczywistości jeden z kilkoma wjazdami. Ok, dość krakania... ::smile:. Fajnie, że coś sie dzieje.

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości parę pytań:

- gdzie to dokładnie budują? http://goo.gl/maps/6UkXI

- jest długość i szerokość ...raczej wąskość ;-) ...a deniwelacja? Innymi słowy: czy tam jest jakaś górka? :)

i przy okazji: czy można by zmienić jakoś organizację galerii, np. tak, żeby był podgląd na wszystkie fotki w formie thumbnaili/podglądów?

Szczerze mówiąc klikanie przez dziesiątki zdjęć w niewadomym celu, na ogół mnie zniechęca do klikania gdziekolwiek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przy okazji: czy można by zmienić jakoś organizację galerii, np. tak, żeby był podgląd na wszystkie fotki w formie thumbnaili/podglądów?

Szczerze mówiąc klikanie przez dziesiątki zdjęć w niewadomym celu, na ogół mnie zniechęca do klikania gdziekolwiek.

Wystarczy po otwarciu galerii,... kliknąć w słóweczko indeks

mniej więcej tam gdzie można przewijać w tył lub przód i gdzie tuż obok są numerki przekierowujące do konkretnego zdjęcia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy po otwarciu galerii,... kliknąć w słóweczko indeks

mniej więcej tam gdzie można przewijać w tył lub przód i gdzie tuż obok są numerki przekierowujące do konkretnego zdjęcia

Dzięki MB. Kilka razy na forum to wyjaśniałem, ale skoro jest to nieczytelne, to zmienię to przed sezonem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości parę pytań:

- gdzie to dokładnie budują? http://goo.gl/maps/6UkXI.

A wiesz gdzie w Wiśle są małe skocznie w centrum za torami? Jeżeli tak, to dokładnie nad nimi.

- jest długość i szerokość ...raczej wąskość ;-) ...a deniwelacja? Innymi słowy: czy tam jest jakaś górka? :)

Dolna stacja ok 480m n.p.m, górna 670m n.p.m.

i przy okazji: czy można by zmienić jakoś organizację galerii, np. tak, żeby był podgląd na wszystkie fotki w formie thumbnaili/podglądów?

Szczerze mówiąc klikanie przez dziesiątki zdjęć w niewadomym celu, na ogół mnie zniechęca do klikania gdziekolwiek.

Kliknij słowo pod zdjęciem w Indeks

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz gdzie w Wiśle są małe skocznie w centrum za torami? Jeżeli tak, to dokładnie nad nimi.

Ekhmmm, prawdę mówiąc nie mam pojęcia... liczyłem na linka z lokalizacją :)

Pod moim linkiem "przez satelitę" widzę coś co może być skocznią:

http://goo.gl/maps/9nHAf

tylko nie wiem czy to nad? :)

Dolna stacja ok 480m n.p.m, górna 670m n.p.m.

190 m, bywało lepiej :/ ale m.in. właśnie dlatego pytam o lokalizację; także żeby ocenić czy kierunek/ekspozycję - czy dobrze mi się wydaje że to wschód?

Kliknij słowo pod zdjęciem w Indeks

OK, już wiem jak to działa, ale wydaje się że twoja decyzja o zmianie opisu na coś mniej enigmatycznego jest słuszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak SkiAmade :) Można się oszukać... :wink:

Dojrzali forumowicze pamiętają z czasów komuny Kabaret Pod Egidą Jana Pietrzaka:smile:

tam była tak scena jak wylądował Amerykanin w Warszawie na Okenciu, porozglądał się i mówi:

Japończyk to może zrobić taki mały zegarek jak ten łoczć(chodzi o oko), ale taki mały air port to nawet Japończyk nie umie zrobić:tongue:

Tak samo jest z tą stacją narciarską, że Austryjak nie potrafił by zrobić takiej małej:biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MB. Kilka razy na forum to wyjaśniałem, ale skoro jest to nieczytelne, to zmienię to przed sezonem.

Kilka razy szukałem i stwierdziłem, że nie da się. :laughing: Dopiero jak napisałeś że jest taka opcja, to byłem bardziej wytrwały i znalazłem :cool::

Moze wystarczy by galerie startowały od razu indeksem?

PozdrawiamM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...