Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JC

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na oficjalny profil ośrodka na fb.

http://www.facebook.com/skolnity?fref=ts

Zostało podane info, że wyciąg rusza w piątek :happy: Dziś byłem na miejscu i śniegu miejscami mają już sporo, jednak wstrzymują się jeszcze po to, aby w dzień otwarcia warunki były jak najlepsze.

Btw. za lajka i udostępnienie posta z ich fanpage można wygrać jeden z trzech 10-wyjazdowych karnetów. Myślę, że na start nie powinno być tłumów, bo mimo wszystko nie każdy słyszał już o tej inwestycji. Gdyby nie moja kontuzja i jednak dość mozolny powrót do zdrowia, to byłbym tam pierwszy w piątek - ale może jeszcze w marcu zdążę zaliczyć upragnione nartowanie :laughing:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy przypadkiem w piątek nie ma być odwilż i deszcz? :mellow:

Hahahahahahaha!!! :stupid: Czymże jest deszcz i odwilż w konfrontacji z pragnieniem rozdziewiczenia nowego stoku w regionie. Zakładam, że siedząc w pracy wejdę na skionline, a tam już nowy wątek: "Johnny_narciarz testuje skolnity" i pierwsze zdanie "Wszedłem rano na kamerę, żeby zobaczyć, jakie warunki, patrzę, a tam Johnny..." :D :D :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś obejrzeć stok, niestety mój telefon nie pozwala na wykonanie jakikolwiek zdjęć w akceptowalnej jakości - dlatego wrzuće parę zdjęć trasy z ich profilu :laughing:

skolnity.jpg

skolnity2.jpg

skolnity3.jpg

skolnity4.jpg

skolnity5.jpg

Na strone podali informację o 80cm śniegu - nie wiem czy będzie aż tyle, jednak muszę przyznać, że trasa prezentuje się znakomicie - dziś wieczorem pierwsze osoby miały okazję ją przetestować ( rodzina i najbliżsi znajomi ). Z ich relacji wynika, że jest na prawdę dobrze przygotowana przed jutrzejszym oficjalnym otwarciem ośrodka.

skolnity.jpg.83b945b2301403ca54e33bb7c3f9a394.jpg

skolnity2.jpg.2c9666b8963053f251ae6a87eab6be7b.jpg

skolnity3.jpg.0155f037b00a2401a052b58810863051.jpg

skolnity4.jpg.7d1a5c59f420f906c9ace8623ecdb7e3.jpg

skolnity5.jpg.97e41b81d1a64da75975f97830077fed.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!!!!!!!!! SKOLNITY OTWIERA BRAMKI :):)

W najbliższą środę 21.01.2015 r. jeździmy za DARMO !!!!!!!!!!!!

Zaczynamy od 8.00 do 21.00.

Zapraszamy!!!!!!!!!!!!

Takie info można wyczytać z ich profilu - także w środę za friko, a na stoku raczej ciągłe pustki :happy:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!!!!!!!!! SKOLNITY OTWIERA BRAMKI :):)

W najbliższą środę 21.01.2015 r. jeździmy za DARMO !!!!!!!!!!!!

Zaczynamy od 8.00 do 21.00.

Zapraszamy!!!!!!!!!!!!

Takie info można wyczytać z ich profilu - także w środę za friko, a na stoku raczej ciągłe pustki :happy:

Chcę pojechać ,ale po 6 dniach konkretnej jazdy w Alpach jedna niebieska trasa to nawet za darmo mnie nie skusi. Od niedzieli 25.01.15 mroźniejsze noce to może czerwoną naśnieżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!!!!!!!!! SKOLNITY OTWIERA BRAMKI :):)

W najbliższą środę 21.01.2015 r. jeździmy za DARMO !!!!!!!!!!!!

Zaczynamy od 8.00 do 21.00.

Zapraszamy!!!!!!!!!!!!

Takie info można wyczytać z ich profilu - także w środę za friko, a na stoku raczej ciągłe pustki :happy:

Ciekawy jestem czy w środe będą pustki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek a relacja,fotki :rolleyes::

Będą :wink:

Zabieram się ,ale SKS przeszkadza strasznie:frown::Relacji naszej młodej Wróżki też nie znalazłem, może przeoczyłem:confused:: Krótko. Mimo ,ze trzeci raz w tym samym miejscu i naturalnego śniegu wystarczająco było dopiero powyżej 2200m.n.p.m. ,to jak dla mnie było SUPEROWO:smile:Dla jednej niebieskiej, darmowej trasy na Skolnitym ...:confused:::confused::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj i się zawiodłem, stok dosyć ciekawy lecz zbyt wąski przy dużej ilości narciarzy jest kiepsko, mnóstwo lodu i wiele nierówności co powoduje, że staje się jeszcze węższy, pojawiały się kamienie, przed wieczorną jazdą konieczne ratrakowanie!!!

może jak otworzą czerwoną to się rozłoży na dwie i będzie luźniej

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Może mi ktoś powiedzieć jak z parkingami ile się płaci

Jeśli staniesz przed wyjściem do góry,to możesz zapłacić 3 zł (ale nie zawsze), za tym wyjściem (parking za płotkiem) ponoć jest darmowy. Ja stanalem na tym pierwszym i zaplacilem,ale gościowi jakoś glupio było,nie garnął się do kasowania i mi powiedział o tym drugim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Wisła-Skolnity

Świetne warunki na Skolnity

Na poranną gimnastykę melduję sie o 7.45 na górnym parkingu

Mimo nocnych opadów wjazd do góry z rana przygotowany wyśmienicie,brawo panowie,brawo

Co do warunków chyba jak wszędzie b.dobre

Ludzi może z 15 narciarzy :)

 

IMAG3667.jpg

IMAG3669.jpg

IMAG3689.jpg

IMAG3672.jpg

IMAG3677.jpg

IMAG3680.jpg

IMAG3682.jpg

IMAG3685.jpg

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...