Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

panowie co o tym sądzicie??


turim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobic

panowie co o tym sądzicie??

Doli, tak zerknąłem w twój opis.

Czy jesteś na etapie P1, P2, czy już Instruktora ?? ;)

Pozdro

Bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

panowie co o tym sądzicie??

A P1 to co ??

Ja się nie czepiam, tylko tak się chcę dowiedzieć i zobaczy parę fotek z tego kursu i moze nie tylko ;)))))

No tak, o IW zapomniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

panowie co o tym sądzicie??

Ski-holik, my z Zimą się nie czepiamy, bo wiesz, my w ogóle nie w tym temacie pomocników, instruktrów. Tak gdzieś podsłyszeliśmy i piszemy ;)

A serio to masz rację - tutaj nikt nie patrzy na stopnie, tylko tak ogólnie.

Ale fotka by się przydała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

panowie co o tym sądzicie??

To się zima nie czepiaj, bo nie dostaniesz klocków.

A propos, poskładałeś już te co dostałeś od sponsora w Krynicy ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co o tym sądzicie??

prawde jest taka ze zabrałem się kiedyś z paczką w Dolomity, wśród nas było kilku instruktorów, podczas jady na miejsce,( a kilka godzin to trwało ) goscie sie normalnie tak przechwalali że wychodziło na to że Tomba to przy nich uczniak. A co się okazało?? goscie na trudnych trasach walczyli o życie!! totalnie się skompromitowali, skompromitowali też PZN i SITN, bo jeżeli "elita"narciarska tak jezdzi, to wcalę się niedziwię że nieodnosimy żadnych większych sukcesów. O carwingu to owszem słyszeli, ale tylko słyszeli.

Także niepierdaczcie mi tu takich głupot, bo wy instruktorzy to jestescie dobrzy ale tylko na oślich łączkach:-)(przynajmniej w większosci)hehehe

pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...