Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 14/15


JC

Rekomendowane odpowiedzi

johnny! do cięzkiej anielki!

OŚRODEK ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA - to ze strony Soszowa

jak tam wlazłeś?

Dzisiaj odpusciłem, jutro nie dam rady - sobota rokuje jakiekolwiek szanse?

Pozdrawiam

Michał

Wczoraj wieczorem pojawiła się informacja,że dziś będą działać od 8.00 do 15.00 - komunikat z fajsa:

Po deszczu czas na tęczę.

Jutro czynne od 8:00 do 15:00

Teraz szybko spojrzałem na ich stronkę i faktycznie znów zamknęli.

Wczoraj też było zamknięte z powodu deszczu.

Nie wiem jak to będzie wyglądać w sobotę,bo śniegu wiele nie ma,ale dziś jeszcze było fajnie! :)

Trzeba po prostu śledzić na bieżąco i mieć sprzęt w gotowości!

Ja woziłem całość w aucie,tak na wszelki wypadek... :wink:

Pozdrawiam,

Maciej

:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Białym Krzyżu sypie śnieg! :)

Według mnie,tylko jutro za dnia może się to zmienić w deszcz,ale później będą już tylko opady śniegu.Myślę,że jest spora szansa,żeby wszystko od wysokości ok 1000m wzwyż ruszyło na święta,lub zaraz po.

Tutaj info z COS Skrzyczne:

Wczoraj w nocy przez 4 godziny temperatury pozwoliły na uruchomienie systemu naśnieżania Czekamy na mróz...

1975225_951731184855313_3099916679841771842_n.jpg?oh=9180cb326481ea4b11f478837b10b642&oe=554782C1&__gda__=1426792774_9c034b1a7d912fb975fc8214f729761a

Trzeba trzymać kciuki!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę optymizmu. Prognozy na najbliższe 8 dni dla Szczyrku bardziej zimowe.Od jutra powyżej 800-1000m.np.m. powinno być na minusie i sypnie. Liczę na uruchomienie tras w COS-ie między szczytem Skrzycznego a Jaworzyną do końca roku a wyjazd tamże zaplanowałem na 05.01.2015 ,no chyba ,ze nie dożyje do tej daty (spłonę na stosie n.p.:eek:) Tu prognoza dla Szczyrku ,czyli dla wysokości około 500m.n.p.m. http://www.weatheronline.co.uk/weather/maps/city?LANG=en&CEL=C&SI=mph&CONT=euro&LAND=PL&REGION=0001&WMO=x5230&LEVEL=52&R=0&NOREGION=1

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, jak prognozy, które przepowiedziałeś się sprawdzą - to nie spłoniesz :happy:

Co to znaczy nie spłonie?! Rdzenie nart wyrwane, drewno twarde, długo ogień i temperaturę będzie trzymać!

Zapałki zamokniete? Z kieleckiego wam przywiozę! I podpałkę wezmę!!! No chyba, że rzeczywiście przyjdzie zima, - to zrobimy grila i z Jankiem się pogościmy zamiast go palić!!!:smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janka prognozy niestety się sprawdzą. Tym razem prognoza Janka, jak i prognozy w kilku źródłach (skionline.pl, accuweather, czy snow-forecast) mówią jednym głosem - idzie zima!!!

Prognozowany jest siarczysty mróz (w górach do -20C) oraz opady śniegu. O ile prognozy mogą sie mylić, to Janek... nie ma takiej opcji ;).

Zima nadciąga!!!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie się coś ruszyło :D

Tapatalkiem

Nie chcę krakać,ale chyba można otwierać szampana! :cheerful:

Biały Krzyż,wczoraj wyglądał rozpaczliwie,dziś już zupełnie inaczej. :applause:

Jednak ja czekam na coś większego,bo nie mam nieograniczonych funduszy na narty,a lada chwila ruszy zapewne coś fajniejszego. :)

Wszystko wskazuję na to,że Sylwester na stoku uratowany! :applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...