Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zna ktoś te narty? Fischer Progressor 950 C-line


Ryhoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Jako, że bardzo długo nie korzystałem z forum proszę o wyrozumiałość:)

Pytanie jak w temacie, czy jeździł ktoś na w/w nartach z sezonu 12/13? Muszę kupić dobrą nartę do nauki bardziej wymagających uczniów, a moje standardowe narty niestety do jazdy z zaawansowanymi grupami się nadają, nie trzymają przy większych prędkościach (zresztą były kupione do nauki w szkółkach, a tam raczej dzieci od podstaw, co najwyżej średniozaawansowane). Tutaj link do nart

http://www.skionline.pl/sprzet/narty,12-13,fischer,progressor-950-c-line-racetrack-tune-it,6344.html

a tutaj moje umięjętności:

1. Płeć - facet

2. Wiek - 29

3. Waga - 65kg

4. Wzrost - 174cm

5. Na nartach jeżdżę od .25.. sezonów, raz więcej raz mniej

6. Moje umiejętności określam na .8,5...

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

7. Moje buty to - Head Raptor 115

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - elan waveflex 8 (słabiutka narta do nauki)

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - głównie krótki/średni skręt, raczej dosyć szybko, większość po przygotowanych trasach. czasami wolniej i długim, aby pokazać ćwiczenie:)

10. Upatrzyłem sobie narty - Fischer Progressor 950 C-line 12/13 lub FISCHER RC4 WORLDCUP PRO SC 10/11 lub Elan SL 12/13

11. Mój budżet na narty to około - 1200

Będę wdzięczny za wszelkie opinie o tych nartach, ewentualnie sugestie o nartach, któr osoby o podobnym profilu mają i polecają:wink:

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer

Witam wszystkich użytkowników. Jako, że bardzo długo nie korzystałem z forum proszę o wyrozumiałość:)

Pytanie jak w temacie, czy jeździł ktoś na w/w nartach z sezonu 12/13? Muszę kupić dobrą nartę do nauki bardziej wymagających uczniów, a moje standardowe narty niestety do jazdy z zaawansowanymi grupami się nadają, nie trzymają przy większych prędkościach (zresztą były kupione do nauki w szkółkach, a tam raczej dzieci od podstaw, co najwyżej średniozaawansowane). Tutaj link do nart

http://www.skionline.pl/sprzet/narty,12-13,fischer,progressor-950-c-line-racetrack-tune-it,6344.html

a tutaj moje umięjętności:

1. Płeć - facet

2. Wiek - 29

3. Waga - 65kg

4. Wzrost - 174cm

5. Na nartach jeżdżę od .25.. sezonów, raz więcej raz mniej

6. Moje umiejętności określam na .8,5...

(wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328)

7. Moje buty to - Head Raptor 115

8. Teraz jeżdżę na nartach/model - elan waveflex 8 (słabiutka narta do nauki)

9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - głównie krótki/średni skręt, raczej dosyć szybko, większość po przygotowanych trasach. czasami wolniej i długim, aby pokazać ćwiczenie:)

10. Upatrzyłem sobie narty - Fischer Progressor 950 C-line 12/13 lub FISCHER RC4 WORLDCUP PRO SC 10/11 lub Elan SL 12/13

11. Mój budżet na narty to około - 1200

Będę wdzięczny za wszelkie opinie o tych nartach, ewentualnie sugestie o nartach, któr osoby o podobnym profilu mają i polecają:wink:

dzięki

Witam polecalbym Fischer RC 4 Superior Flowflex 2.0 swietna narta i napewno bedziesz tak mysle zadowolony i spelni twoje wymygania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy Instruktor Narciarski uczacy w w Alpach tylko !!! bardzo sobie jechwali, ja zreszta tez. Trzeba na nich pojezdzic zeby cos potem moc powiedziec na ten temat !!!! Pozdrwiam

Chłopie, nie rozumiesz, że jak ktoś jeżdzi na poziomie 8,5!!! to wie co mu potrzeba?!!! Nie musi pytać o miekkość czy twardość, kolor i długość!! To tak jakby poeta po polonistyce pytał przez jakie "U" pisze się "który"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, nie rozumiesz, że jak ktoś jeżdzi na poziomie 8,5!!! to wie co mu potrzeba?!!! Nie musi pytać o miekkość czy twardość, kolor i długość!! To tak jakby poeta po polonistyce pytał przez jakie "U" pisze się "który"!

Czytanie ze zrozumieniem Moi drodzy. Ja wiem czego mi potrzeba, pytałem Was o opinie na temat tej konkretnej narty, ew. polecenie czegoś podobnego na czym jeździliście. Tak więc potrzebuję narty takiej jak Fisher Progressor 950 lub podobnej. Nie jeździłem na niej, ale wg opisu producenta właśnie takiej narty szukam. Ale wiadomo jak to bywa z opisami, zaraz pewnie znajdzie się ktoś kto podpowie mi żebym sobie na testowanie nart pojechał, więc od razu odpowiem, że niestety nie mam w zimie zbyt wiele czasu na tego typu wyjazdy, zresztą zeszłej zimy w PL nie dało sie chyba testować niczego po za nartami wodnymi:), a po drugie nart potrzebuję już w tym sezonie.

Cześć

W Twoim opisie jest sporo sprzeczności. Długi staż i mała wiedza. Długie staż i bardzo słaba narta. Rozumiem, że ocena wynika z posiadania papieru. Jaki to papier?

Pozdrowienia

Moją słabą nartę już wytłumaczyłem, ale nie czytasz. Mam taką nartę bo szkoda mi na porządnej narcie uczyć w polskich szkółkach (a do tej pory nie było mnie stać na dwa komplety), zrozumiałbyś to gdyby Ci codziennie ktoś po dziobach szorował swoim sprzętem. Natomiast te narty potrzebuje po pierwsze dla siebie (bo już mnie stać:)), po drugie dla uczniów, którzy są na doszkoleniu, czyli delikatnie mówiąc zapieprzają na krawędziach aż miło:) (a takich na obozach zagranicznych jest dużo). Jak można również wyczytać w moim pierwszym wpisie buty odpowiednie do narty już posiadam. Widzę, że kolega Instruktor SITN PZN, czyli każdy inny papier dla Ciebie to nie papier, ja mam tylko MENIS-a

Tak więc ponawiam pytanie, czy ktoś miał styczność z tymi nartami i co o nich sądzi? ewentualnie zna narty o podobnej charakterystyce i może polecić?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...